| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze :Diskuze : podle měsíce narození : září 2008

Popovídejte si s ostatními, kteří mají stejně staré děti nebo stejný měsíc porodu!
Historický archiv
Aktuální čerstvé příspěvky najdete zde.
[<<Předchozích 10] Názory 1120 z 66012  [Dalších 65992 >>]
Nelisek 20887

Ahoj

6.10.2008 21:03:08
Všechny moc zdravíme po delší době. Koukala jsem na fotečky a všichni mimísci jsou nádherní.
Eeko - já dnes v aukci vyhrála stejnou hrazdičku, tak doufám, že malý bude spokojený ~:-D
jinak zatím je to pořád zlatíčko, já si říkám, že mi to vynahrazuje za tu prostřední cácorku, která byla uřvané mimi.

tak už jsou nám taky 3 týdny

irlev 29736

Re: oblíkání

6.10.2008 20:55:48
eeko, jste fakt teplokrevný :) ale je to jasný, vzájemně se hřejete.R^
irlev 29736

Re: oblíkání

6.10.2008 20:43:12
Eeko, oblíkáš do vaku moiru nebo klasika bavlnu?
Hwezdi. 65579

Před usnutím :-)

6.10.2008 20:40:44




Jen nahlížím, malá opět usnula..udělala si stejnej denní časovej režim jako včera, tak v tom možná bude pokračovat:-)~:-D.
Všem gratuluju k úspěšným kontrolám a přeju pěknej večer a dobrou nocR^
Bóďa+Theo 10/05+Oliver 9/08 26863

Re: oblíkání

6.10.2008 20:38:41
Eeko,
Tedík děkuje ~s~
slavili jsme včera, MM udělal dortík (trochu alternativní, ale výbornej), T dostal další díly k legu, vláčkodráze, puzzle a DVd s pohádkama a byl šťastnej ~:-D dneska si s tím vším hrál celej den..

Oliverovi to doufám vydrží, žloutenku už nemá, akné zmizelo...
irlev 29736

Re: oblíkání

6.10.2008 20:27:35
Evule, koukám, že už máte takovou pravidelnost v kojení, já to vzdala - někdy po hodině, někdy po dvou a půl ... jak chce. Mlíka je zatím dost, to od Jirky neznám, tak si to užívám :)
irlev 29736

Re: oblíkání

6.10.2008 20:21:51
Ahoj.

Zprávy z poradny: Jeník 4660 g, je to kus chlapa :) Jinak se docela vylupuje, už má kůži docela čistou, líp kouká, je ten pokrok vidět každý den, je to milý.

Leo, to mi přijde taky málo - jako teplota. Dobře, že balíš!

Všem marůdkům přeju rychlé uzdravení!
Arni 19497

Re: oblíkání

6.10.2008 20:18:46
Leo, diky, MM si trochu doma hral s fotakem a docela vysel pekny vysledek:-)

Zelvi, maly je krasnoucky~s~

Evule, to je mi lito, ze jste vsichni marodi, hl. aby to nechytla mala... Teda sest hodin v noci, to uz je na vyspani, to ani ted ja tolik nespim vkuse~:-D~;)R^

Eeko, divam se, ze jsi nejaka horkokrevna, u nas sice svitilo slunicko, ale pofukoval vitr, takze jsem mela triko s dlouhym, tenky svetrik a lehky kabatek, ten jsem si pak sundala, ale jenom diky tomu, ze se mi pak nahralo auto po chozeni po meste:) Vy se s Emmou nejak asi hodne navzajem zahrivate~;)R^
Bóďa+Theo 10/05+Oliver 9/08 26863

Re: oblíkání

6.10.2008 20:14:46
ahojki!
nestíhám vůbec net, jak mám doma i Tedýse, je to fofr, je nemocnej, ale nejeví známky nemoci, nemlže ven, tak je divokej...aspoň že dneska odpolko na 2 hodiny usnul...a my s Oliverem s ním ~:-D
T jde zítra na kontrolu, tak jsem zvědavá, jak to dopadne.
S Oliverem jsem byla dneska na převážení, tak jsme od čtvrtka udělali 200 gramů - 3x hurrrááá, docela mě to nepřibírání vystreslo...
no a pořád spí, probudí se, ozve se, přebalím, nají se, krke, chvíli kouká a usíná...jen tak jednou denně mezi jídlem zůstane vzhůru, tak chovám, nosím, abych si ho vůbec užila
~;)~;)~;)
Evule+Kubík 02/07+Adélka 09/08 51986

Re: oblíkání

6.10.2008 20:11:24
Ahoj holky.
Tak my pořád smrdíme doma, všichni doma chřipkujeme, ale už se to snad blíží do konce, malej už kašle minimálně, v podstatě kašle, jen když lítá a jelikož mu asi není pořád moc dobře, tak většinu dne je v klidu, po O spí přes 3 hodiny a i pak si hraje třeba ještě hodinku v postýlce. Já už taky lepší, už se mi spustila rýma, takže frkám, pšíkám, ale už to není v hlavě, tk můžu existovat, TM to má pod včera, toho to nejhorší asi ještě čeká a malá zatím v pohodě, jen občas pšikne a ráno měla sopel, tak jsem kápla vincentku a jí to vteklo do krku, takže pak když si po jídle ublinkla, tak blila sopel, ale jinak OK.
Už začíná být přes den víc vzhůru, ale nějak moc nás nevnímám čučí kolem dokola, ale přímo na mě moc ne, ještě se nesměje, na hračky nečučí, jen tak otáčí hlavu a koulí očima:-) Vůbec není ráda ve volným prostoru, nezabalená mi neusne, pokude se teda nechová. Dneska jsme začla s režimem, o 6 koupat, nakrmit a v 7 do postýlky, ale úplně dokonalý to nebylo, docela brečela a usínala hroooozně dlouho, dýl než Kuba, TM měl dneska uspáno dřív:-) Tak uvidíme, jak nám to půjde dál. Jinak kojím po 3 hodinách, dneska v noci poprvé vydržela 6 hodin, ale moje prsa trpěla. A k Dr. jedem zítra ráno.
Chválím Všem fotečky, moooc krásný dětičky...
Pěkný večer
[<<Předchozích 10] Názory 1120 z 66012  [Dalších 65992 >>]
Historický archiv této diskuse najdete zde.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.