| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze :Diskuze : podle měsíce narození : prosinec 2007

Popovídejte si s ostatními, kteří mají stejně staré děti nebo stejný měsíc porodu!
Historický archiv
Aktuální čerstvé příspěvky najdete zde.
[<<Předchozích 10] Názory 1120 z 175  [Dalších 155 >>]
Ješťa+3 33814

Re:

7.10.2008 13:23:19
Edysho, na zatloukání můžu doporučit zatloukačku z Ikea - možná to znáš:

http://www.ikea.com/cz/cs/catalog/products/57212295

Náš Jáchym to měl strašně rád, hrával si s tím ve cvičení, děti něco přes rok o tuhle hračku většinou bojovaly.
Edysha 29937

Re:

6.10.2008 21:16:28
Ahoj holky,tak nakukuji po notne době a koukám,že se to tu pomalu dává do kupy! Tak se hned taky trošku zapojím :-)
Já večer dávám,buď kaši (od Natural) nebo polívku, starší- Terka,je polívkova,a nebo taky nic,pokud je moc fofr.
ad ježíšek,uz dělám seznam a pak spáchám obr objednávku na netu. Narozeniny malého asi budeme slavit o něco málo dřív,je den před vánoci,aby to nebylo tak hektické.mám zatím vymyšlenov vlacko dráhu(tu dostanou napůl),nějaký super dřevěný auto od maxima a k narozkam uz mám helikopteru a pak chci pořídit něco co se dá sroubovat,zatloukat apod.nám doma asi a budoucího kutila :-)
nika+Vojtíšek5/10 79826

Re:

3.10.2008 19:29:45

Ahojky, tak taky jsem to tak myslela, že dám kaši a dokojím. Bohužel první pokus mi Deniska vyzvracela. Tak pár dní počkám a pak zkusím znovu. Zatím od začátku všechno papala bez problému.
Vánoce? Ten čas tak letí, že jsem jěště nad tím vůbec neuvažovala. Ale to bude tím, že máme docela spěch. Stavba, práce, domácnost...
Tak to musím honem popřemýšlet. Máme doma tak málo místa, že už teď nemám kde hračky dávat.~:(
Heluš+Ondra 28.12.07 67074

Re:

3.10.2008 19:12:30
Jééé ty jseš taky Vánoční dítko~:-DOndra má svátek 30/11 potom Mikuláš,Ježíšek,narozeniny a Silvestr.Tak to má všechno v jednom měsíci,doufám že se na nás nebude zlobit až bude větší.

Od našich dostane mluvícího pejska a od sestry mluvící hrnec.Oni z toho stejně nebudou mít rozum tak pár dárků jím stačí.A ještě asi koupíme nějaké auto.
aja+tadik+oliverek 78308

Re: tak vedle

3.10.2008 18:23:15
Heli, tvůj malý je narozen ve stejný den jak já. Ale stejně my kolem vánoc narození, to máme blbé, jsme ochuzení o dárky~;((
My dárky zatím nemáme. Vůbec nevím co mám koupit. Ale asi hrací hrnec od FP. Chodítko takové odrážedlo od FP už máme, malý s ním lítá jak drak. Opravdu nevím, tak holky hodte nějaký tip co vy kupujete.
Heluš+Ondra 28.12.07 67074

Re: tak vedle

3.10.2008 17:52:01
Ajo,asi bych to taky tak udělala,mamka je na Štědrý den a přejem jí ráno a večer dostane Ježíška.

Já už nějaké dárky mám k narozenínám chodítko od FP a ještě dokoupím nějakou drobnost.A pod stromeček navlíkací kroužky od FP,volant,body a pyžamo.Postupě se snažím něco kupovat at toho nemám potom moc.
aja+tadik+oliverek 78308

Re: tak vedle

3.10.2008 16:51:42
Ahoj holky, my ještě kašičku nedáváme, stačí mu jen kojení.
O dárečcích už uvažujem a hlavně, jak to uděláme co se týče oslavy narozenin, protože Tadík se nám narodil přímo na Štědrý den. Tak asi oslavu ráno uděláme a dárky k nározkám, no a večer Ježiškovské dárečky.
Ješťa+3 33814

Re: tak vedle

3.10.2008 14:20:16
Ahoj holky,

my dáváme jen nemléčnou, z mléčné Kristýnka dostala atopický ekzém. Množství nevím, dávám od oka do hrnečku.

Uvažujete už o dárečcích k narozeninám a k Vánocům? Hezky se nám to sejde, že, ty narozeniny kolem Vánoc :-) Já si nad dárky pro kristýnku docela lámu hlavu, protože máme dost hraček po Jáchymkovi, tak nechci kupovat zbytečnosti, ale samozřejmě jí chci udělat radost. Už se těším na ty rozzářené dětské oči u rozsvíceného straomečku...
Heluš+Ondra 28.12.07 67074

Re: tak vedle

3.10.2008 14:06:26
Kašičku dáváme mléčnou ředěnou vodou ,různé druhy. Vypije tak 260 ml těsně před spinkáním a ještě dokojím.
Heluš+Ondra 28.12.07 67074

Re: tak vedle

3.10.2008 14:04:39
Ahojík,Ondra taky rád kouše do prstíčku když čistíme~:-D
[<<Předchozích 10] Názory 1120 z 175  [Dalších 155 >>]
Historický archiv této diskuse najdete zde.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.