| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze :Diskuze : podle měsíce narození : listopad 2006

Popovídejte si s ostatními, kteří mají stejně staré děti nebo stejný měsíc porodu!
Historický archiv
Aktuální čerstvé příspěvky najdete zde.
[<<Předchozích 10] Názory 1120 z 63130  [Dalších 63110 >>]
mardal 47546

Re: jedna podzimní z výstavy dýní

7.10.2008 13:04:10
Ahoj všem!!!
Tak sem zas jukám po delší době. Nějak nestíhačka...
Sem tam sem něco málo pochytila.
Thery, to jsou děsný zprávy, držím palce.
Trolli, to bude Dr. asi koukat, zvlášť pokud už má děti velké, nebo žádné :) Hlavně ať výsledky měření jsou v poho.
Lajko, tak hlavně, že už je ti líp. Matoušek už je asi taky OK, co?
Co Snowy?
Milfi, tak ty nás pořád napínáš :) No statisticky to musí být holčička :)
Bohemi, děj prosím vědět, jaká byla ta Yamaha školička. Taky o tom dost uvažuju. Kubča na malování zatím moc není, ale zato zpívá jak o život. Umí už spostu písniček i sám a jakmile se někde zpívá a hraje, je blaženej. řekla bys mi kdyžtak i kolik to stojí? Dík
Pavlo a ostatní podobně postižení. U nás je taky všechno špatně, nechci dát bonbonem ani jiné "kakoje", nechci aby mlátil vysavačem do dveří, hrál si smým mobilem, šel se přebalit, atd... Jsem to ale hrozná matka :)
Lůco, výtvor parádní.
Já zvládám pouze placaté věci. Celkem mě to baví,ale jen ozdobit dort krémem u mě zavání nějakým avantgardním uměním. Zkoušela jsem jednou a už nikdy více :))
Víc si teď nevzpomínám. Jen mě přide neskutečně hnusně. Včera jsme byli zas v ZOO, nekolikrát jsme lehce zmokli, ale dětem to nevadilo. a dneska je ještě hůř :( Já chci léto!!!!!
O víkendu jsme rozšířili záhon jahod, tak snad to bude stačit. Kuba prohrabával listy ještě v září, jestli se náhodou neurodilo...
Musím se ještě pochubit. O víkendu se podařil první bobek do záchoda...zatím poslední :)
Jo a máme 14,5 kg, míru nevím, asi přes 90
Thery + Kristýnka + Matoušek 56795

Re: jedna podzimní z výstavy dýní

7.10.2008 12:29:46
holky vy jste umělkyně! Jak ty dorty děláte? Tohle vážně nechápu. Vaše popisky čtu s otevřenou hubu a vůbec tomu nerozumím...asi jsem jelito...
Lajko bohužel nemám, snad odpoledne. Jediný co jsem se mimo tý zprávy na skypu dozvěděla že babička o rakovině zřejmě věděla, ale odmítla se léčit a že děda mámě do telefonu na otázku zdali něco potřebuje řekl že prý jo, umřít. Nevím co si o tom mám myslet, snažím se na to nemyslet kvůli miminku vůbec, ale moc to nejde...
Pavla (Filip+Honzik) 42518

Re: Ahoj VŠEM....

7.10.2008 12:25:08
taky vas zdravim!
dnes zadna scena u obeda. dnes az po NEM - cili casovy posun pul hodina v muj prospech. sedi v postylce a jeci jeci jeci jeci jeeeeeeeeeeciiiiiiiiiiiii a me snad praskne hlava. pomoc!
jak dlouho vydrzi deti testovat nervovy soustavy svych rodicu?

milfi matysek je kuliocka!
luco - ten dort je uzasnej! bylo by mi to lito pak rozkrajet!
trolliku - ouvej, tak drzim palce u dr at to pochopi... jinak si ale zdravotne ok?? nestras s vysokym tlakem!
bohemi - fotky nadherny, mam je tu jako povzbuzovadlo!
Rosalie 20250

ahoj

7.10.2008 12:15:26
Blani,tak si to vytiskni,ale to už asi nebude vono..jedině,že bych ti poslala originál

Lajko..tenkrát jsem ti nějak neodpověděla..auto je zpravené..stálo to 95tis,naštestí zaplatila pojištovna

Bohemi..foto super..nedokážu si představit,že tam pršelo a měli jste bundu..těším se na další..co jste všechno viděli?kde byli?

Ja dnes zavařuju jabl.hruš.přesnídávky..je mě toho líto..ale je to s Ami náročné

Holky to je tak super,když už ty děti mluví..já jsem nadšená,fakt.Všechno komentuje slovy a už spojuje.Ne,že jen opakuje,co jí řeknu,ale sama od sebe kecá.Někdy se musím smát.

Vandi..to se ani nedivím,že Jů říká svoje jméno.Vždyt už krásně mluvila tenkrát na srazu.To my jsme byli jen u hehehuhu ~:-D A.říká jen Ami
Luci+Luk 44497

Re: jedna podzimní z výstavy dýní

7.10.2008 11:30:46
Holky tak předem se musím omluvit,že jsem si změnila ikonku a nic jsem nedala vědět,to se tzeda kaju!!!! Tamta se mi už nelíbila a tahleta prezentuje právě mé momentální období,tudíž jsem si ji sem dala a to Luci+Luk,no Lukin si zaslouží být také v nicku když ho mám~:-D,tak se moc omlouvám..

Díky za pochvaly na dort,ale opravdu to není nic složitého.Je to velký kulatý dort,skrojí se na obdelník a ty dvě skrojené části se položí na ten obdelník a už je střecha hotová,pak se jen okrajuje do požadovaného tvaru auta,je to spíš ve finále pak taková skládačka~:-D,Blanko,ty si mě rozesmála s tou čokoládou~:-D~:-D,no je to někdy umění,lepší je hustčÍ

Pecko,když máš upečený plát na roládu,otoč ho papírem navrh,pod piškot dej pocukrovanou utěrku(nebo papír) no a navrh toho plátu-na ten papír nalej vodu,nebo dej mokrou utěrku.Plát ti navlhne a při stáčení nepraská.Já ji stáčím přímo na tom pečícím papíře a tím papírem ji i utahuju

Thery,nějaké zprávy?~s~

Milfi,neblbneš to já jsem jen nedala vědět

Bohemi,kde máš fotky? Ráda se juknu..~;)
MILFI+Maty11/06+Vanes12/08 57409

Re: jedna podzimní z výstavy dýní

7.10.2008 10:52:42
Holky já jsem idiot LUCI je jako LŮCA???TAk já myslela že je to jiná.hmmm asi blbnu:(

ahojky všem:-)
~s~
Blanka a Kubíček 53978

Re: jedna podzimní z výstavy dýní

7.10.2008 10:19:14
LUCYŠKO - ta dýňová koláž je úúúžasná, nejradši bych to vytiskla a udělala z toho obrázek do kuchyně - nebo puzzle by z toho bylo krásný......

LUCI - ten dort, no ten je dokonalej, to bych nesplodila ani ve snu~:-D to prostě nepochopím, můj mozek asi nevysílá rukám ty správný signály, já si myslím: tak, a teď rozetři tu čokoládu na hladkou polevu! - - - - a můj mozek řekne rukám: Tak, a teď to rozmatlej, že se to smíchá i s tvarohovou náplní a udělej tam pořádný hroudy, ať to vypadá jako už jednou použitý......~:-D~:-D~:-D

THERY - ~s~
Lajka+2skřítci 37388

Re: dobre rano

7.10.2008 10:13:10
Bohemi,tak to je kamarádka šikulka:)
Kajti tu opravdu dlouho nebyla,ale psala mi,že jsou o.k.,jen nestíhá,slíbila,že se někdy ukáže:)A Fiall měla tuším nějaké starosti:(
bohemiana (Nora06/Emma09) 39849

Re: dobre rano

7.10.2008 9:58:14
Holky, víte něco o Kajti??? A Fiall jsem taky dlouho neviděla. Ale může to být jenom mojí dovolenou...
bohemiana (Nora06/Emma09) 39849

dobre rano

7.10.2008 9:57:09
Ahoj Lajko! fajn, že se ti bříško zlepšuje... šatičky nám dva dny před dovolenou ušila kamarádka z triček a látky za dvacku metr, má super overlock stroj a zabralo jí to celé asi hodinu a půl :-)

Luci krásná fotka. Proč sis změnila jméno a ikonu???

Všem přeju prima den. My dneska jdeme poprvé do hudebky Yamaha, tak jsem zvědavá.
[<<Předchozích 10] Názory 1120 z 63130  [Dalších 63110 >>]
Historický archiv této diskuse najdete zde.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.