| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze :Diskuze : podle měsíce narození : červen 2004

Popovídejte si s ostatními, kteří mají stejně staré děti nebo stejný měsíc porodu!
Historický archiv
Aktuální čerstvé příspěvky najdete zde.
[<<Předchozích 10] Názory 1120 z 43692  [Dalších 43672 >>]
Lenka K. + Míša 6/04 13827

Muffini apod.

25.4.2006 12:11:15
Otevřu Rodinu a vidím tu výčet ingrediencí z obalu :o). Jani, pro normální lidi, jako jste většina z vás, je to naprosto normální. Právě ta různá kypřidla a zlepšovadla nejsou přirozená. Já přestala kupovat i mražené listové těsto, právě kvůli konzervantům, které tam jsou. Dokud nebyl Míša, tak jsem to sice taky sledovala, ale ne tolik. Od těhotenství jsem přestala jíst věci s umělými sladidly. Ještě předtím jsem na to měla trošku jiný názor a sem tam jsem si jogurt s umělým sladidlem dala. Teď ne. To už radši ten cukr.
Jak už jsem několikrát psala, nechci svůj názor na tyto věci vnucovat, ani neodsuzuju lidi, kteří jedí "normálně" pro tento svět. Mně se to rychlé jídlo, veškeré polotovary prostě příčí a když mám Míšovi něco takového dát, tak to rozdejchávám hodně dlouho, prostě si to vyčítám a nemám z toho dobrý pocit, ač rozumem si říkám, že ho před tím stejně neuchráním, na to jsem moc slabá.
Jé, Pucky, to by byla škoda, já se těšila, že uvidím Alenku. Fakt ale písni Gábině, psala tu, že ještě max. 1 místo je volné a Ája je vlastně jako půl človíčka, ne? Vždyť je drobounká? Pokud nám teda nechá něco k snědku :o))))
Luci+Vája7/04, Kryštof 9/07 13205

Re: Dotaz

25.4.2006 10:32:09
jsem češtinský prase fuj..:(

Za chvíli padáme na plavčo.Zatím pa.

Jo Luly koupila jsem takové obyč golfky,včera jsi mě inspirovala:.-)V Baziši,jsou lehounké(4kg) a na to její ježdění uplně stačejstejnak chodí pěšky:-)
Luci+Vája7/04, Kryštof 9/07 13205

Dotaz

25.4.2006 10:29:10
Na zkušené neplenkařky:-)Ivo,Sylvo,Teri. Vája je doma definitvně bez plen a nebo si troufnu s ní i ven,ale jedině když jsme sami,jakmile má děti kolem a nebo jiné podněty(pískoviště),tak se prostě zaopomíná.Co s tím?Jak to naučit,že si má i řikat když je kolem tolik zajímavých věcí?No a přes spaní je taky mokrá.Poraďte?Děkjíííííííí:-)
Luci+Vája7/04, Kryštof 9/07 13205

Re: Raník

25.4.2006 9:08:17
pUCKY PÍSNI gÁBINĚ,PSALA TU,ŽE JEŠTĚ JEDNO MÍSTO BY SE NAŠLO:-))
pucky+Alenka 16491

Raník

25.4.2006 8:40:56
Dobré ranko!
Člověk si večer skočí zaplavat a ráno ho tu čeká 110 příspěvků na přečtení, ufffff. Naštěstí jsem to stihla přečíst než se Alenka nasnídala.

To je škoda, že už je Petynka plná :o( Tak holt přijedeme až příští týden.

Gratulace Kačence a Bóbě k nočníkovým úspěchům.

Markéto, Alenka si taky radši rochňá v pleně :o)))

Leni, naštěstí tchýně moje zásady stravování respektuje i když k tomu má milion připomínek... Hodně mě holky nahlodaly, takže týdenní pobyt zřejmě dovolím.

A už nevím na co jsem chtěla reagovat...:o))
MarkétaP + 4 dcerky 13148

Koupelny

25.4.2006 1:12:59
Jste mi teda daly, holky ... místo spaní jsem po sprchování a přemýšlení nad koupelnou do baráčku sedla ke CADu a kreslila a kreslila dva nové návrhy ... Styďte se! :))))
Krucipísek 13229

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Pár fotek ze srazu:-)

25.4.2006 0:42:27
Gábi, jojo, muffiny od Vitany. Ty čokoládový. Přidala jsem do nich ještě trošku kokosu a je to fakt moooooc mňam.

Leni, žehlím teď - ještě dožehluju kapesníky. Když jsem dala Báru do postele, tak jsem rychle upekla ty muffiny. Štrůdl taky dělám, ale z kupovanýho lístkovýho. Perník taky z kupovanýho prášku - kdo by se patlal s těma ochucovadlama. Knedlíky jedině z prášku, většina lidí kupuje ty šíši, ale to je pro mě jako molitan, takže to mi tak maximálně zkazí chuť. Radši vemu Báru ven na písek než poskakovat kolem plotny a dělat se s knedlíkama. Možná to je degenerativní, v Anglii například už nic jinýho než tyhle polotovary nejedí, ale ještě neděláme pečené kuře z prášku, že jo. Všeho s mírou :-) V těch muffinech je: Pšeničná mouka (obsahuje lepek), cukr, kakaový prášek, čokoládové kousky 10% (cukr, kakaová hmota, kakaové máslo, emulgátor sojový lecitin, vanilkové aroma), kypřicí látky (difosforečnan sodný, hydrogenuhličitan sodný), emulgátor (mono- a diglyceridy mastných kyselin), aroma (etylvanilin), jedlá sůl, zahušťovadlo xanthan, čokoládové a vanilkové aroma, tak to okomentuj jak moc votrávený to je, prosím, jo? Opsala jsem to z obalu.

Jdu dojet ty kapesníky (ano, staromilci mají i opravdový látkový kapesníky a žehlej je ;-)) a jdu dadat :-)

Papa
Lenka K. + Míša 6/04 13827

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Pár fotek ze srazu:-)

24.4.2006 23:54:07
Tak muffini? Tak tohle mě opravdu neláká. Nezabijte mě, já ale momentálně cokoli polotovarního nee. Raději vše z co nejčerstvějších surovin. U nás vede závin - štrůdl, ať z taženého nebo kynutého CZ těsta. Míša by ho jedl pořád. Mám takové rychlé kynuté těsto. Dokonce i s knedlíkama jsem se u našich dělala, ač kupované by byly mnohem rychlejší a levnější, nelitovala jsem. Dokonce i taťka kuchař mi je pochválil, ale říkal to jen mamce, mně to přetlumočila mamka. Já vím, že takhle zabiju hodně času vařením, ale mám z toho dobrý pocit, jen v časové tísni podlehnu něčemu rychlému.
Piškot s Piškůtky 6/04+11/09 10139

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Pár fotek ze srazu:-)

24.4.2006 23:54:01
Už píšu jak hotentot,padám...
Piškot s Piškůtky 6/04+11/09 10139

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Pár fotek ze srazu:-)

24.4.2006 23:53:36
& joooooo Gabčo díky,@ taky používám,ale nidky jsem nezkoušla co umí jiná písmenka.
[<<Předchozích 10] Názory 1120 z 43692  [Dalších 43672 >>]
Historický archiv této diskuse najdete zde.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.