| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze :Diskuze : podle měsíce narození : květen 2003

Popovídejte si s ostatními, kteří mají stejně staré děti nebo stejný měsíc porodu!
Historický archiv
Aktuální čerstvé příspěvky najdete zde.
[<<Předchozích 10] Názory 1120 z 24153  [Dalších 24133 >>]
*TIMI 12904

Re: kačko

29.5.2005 23:03:33
medu tak jsem k vám nakoukla co je nového s prckem, je mi to moc líto a věř že jsem si s kiki užila ty koliky fakt půl roku a vím o čem to je ... :-(( a to moc dobře svař mu pár zrníček feniklu a používej rourku na chvíli nám to pomáhalo a holt smotat do klubíčka a nosit ... no budeš mít teď chvíli pakárnu musíš to holt vydržet je mi prcka líto že se tak trápí :-((((
*TIMI 12904

kačko

29.5.2005 22:37:27
kačule libor mi trůní u počítače takiže nemůžu do pošty musela jsem ho nechat protože umírá na to klíště přece :-))

takže cestovku máš tady www.atlas-adria.cz
falmarka 15744

Re: Re: Ahojky v neděli

29.5.2005 22:02:38
Měla prvního cveka v životě. "Cvek" je buřt neboli špekáček.
Kryštůfkovi přejeme brzké uzdravení, ať bolístka rychle odezní.
falmarka 15744

Pro Vinca

29.5.2005 21:58:59
všechno nejlepší k tvým narozeninám, hodně zdravíčka a štěstíčka
Marketa,Ondra8/00,Lukáš5/03 13037

Re: Ahojky v neděli

29.5.2005 21:57:22
Co že to měla Týnule prvního?????:)))))
falmarka 15744

Ahojky v neděli

29.5.2005 21:55:12
Tak jsem dneska úplně hotová odevzdala konečně Týnu tátovi. Ten se v Praze měl očividně dobře, tak ať si užívá. My jsme se měli také dobře. Včera jsme opíkali párečky u nás na zahrádce, bohužel už máme první narozeninový rozbitý dárek. Týnečka si tam šlápala na svoje nové sluneční brýle a ulomila si nožičku. Nožička je k nenalezní a to jsme ji ani v těch brýlích nestihly vyfotit :0((( Za to měla prvního cveka v životě a zajel do ní jak do garáže. Dneska jsme slavili jenom s našima, tedy jenom s mojí mamkou a dědem. Týnečka dostala krásný dortík a penízky na botičky a nějaké maličkosti. Odpoledne jsme jeli domlouvat velkou rodinnou oslavu a tam se Týnečka vyřádila u koníčků u koziček u oveček. Bylo to super. Vkládám dvě fotečky.

Marketa,Ondra8/00,Lukáš5/03 13037

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Pražandy...

29.5.2005 21:17:43
Tak to si teda chudinky užíváte,ty i malej:((((((.Doufejme,že se dáte do kupy ať vás o víkendu nepostrádáme.
Mě takhle Lukáš taky dvakrát strašně naříkal při čurání a pokaždé se z toho vyklubal zánět předkožky,ale předpokládám,že když jste byli u tolika doktorů,že ho pořádně zkoukli.I když je fakt,že u Lukyho tam nebylo dvakrát co k vidění a když jsme pak vyplachovali heřmánkem,vytekl mu takovej sajrajt,že jsem koukala:(((((
Tak at je vám dobře!!!!!!!
Linda - Kryštof a Antonia 13568

Re: Re: Re: Re: Re: Pražandy...

29.5.2005 20:46:57
omluvte ty hrozný hrubky :-(
Linda - Kryštof a Antonia 13568

Re: Re: Re: Re: Pražandy...

29.5.2005 20:42:45
to jsem ráda, že se vám to dnes vyvedlo...

my jsme strávili celé odpoledne zase na Bulovce. K. ty bolesti nepovolily, spíš naopak, takže jsme zase jeli. Nejdřív nám na dětském nabrali krev a pak nás poslali na chirurgii, že ho mají vycévkovat a zkouknout, jestli nemá nějakou zábranu, která by mu bránila čůrat. Hrůzou mi vstávali vlasy, když jsem si to cévkování představila. Nicméně cévkování se nekonalo, paní doktorka na chirurgii usoudila, že za všechno může zácpa, takže nám dala dva glycerýnový čípky a poslala nás kadit... Pak se trochu divila, že ani tohle nepomohlo od bolestí při čůrání, resp. že K. pořád nečůrá. Nicméně nás odeslala zase na dětské s diagnózou "akutní zácpa". Tam se paní doktorka podivila nad diagnózou s tím, že si to nemyslí, ale zatím netuší, co by to mohlo být. První testy z moči i krevní testy jsou úplně v pořádku. Kultivace bude v úterý. Bereme antibiotika, i když vlastně nevíme, jestli je nebereme zbytečně :-( K. je jinak celkem v pohodě, jen když se má vyčůrat, tak opravdu hrozně křičí bolestí. Chudinka malej. Když mu brali krev, tak ani nepípnul, jen pořád koukal, co mu to dělají. Napíchli mu žílu a asi netrefili, protože nic neteklo, tak tam s tím ještě chvilku verglovali, až se to konečně spustilo. Nechal si nabrat 2 zkumavky a začal kníkat, až když jsem mu držela tampon na vpichu.
Tak takhle se máma my... doufám, že se to nějak samo od sebe ztratí a všechno už bude v pohodě.
Kačka + Eliška + Anička 11839

Re: Re: Re: Pražandy...

29.5.2005 20:12:22
jo, Timi, nezapomeň na mě prosím s tím odkazem na dovču, díky.
[<<Předchozích 10] Názory 1120 z 24153  [Dalších 24133 >>]
Historický archiv této diskuse najdete zde.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.