| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze :Diskuze : podle měsíce narození : duben 2003

Popovídejte si s ostatními, kteří mají stejně staré děti nebo stejný měsíc porodu!
Historický archiv
Aktuální čerstvé příspěvky najdete zde.
[<<Předchozích 10] Názory 1120 z 6474  [Dalších 6454 >>]
Kačka + Eliška + Anička 11839

Re: Re: Juj to mám štěstí!!!

8.11.2005 14:53:25
jé Maybe, gratuluju!!!

Nedělej si hlavu, že je droboučká - však si ji brzo vykrmíš. A taky si na Tebe brzo zvykne. To že k Vám nechtěla je možná dobře, protože by to mohlo znamenat, že o ní před tím bylo dobře postaráno.
Ivka+3 14238

Re: Juj to mám štěstí!!!

8.11.2005 14:37:02
A vám ostatním se omlouvám, nic jiného jsem nečetla a za chvíli letím pro děti, takže už ani nepřečtu. Ale večer jsem sama doma, tak pokud bude usínání v pohodě, budu tady. Zatím pa !
Ivka+3 14238

Juj to mám štěstí!!!

8.11.2005 14:34:25
Jen jsem po příchodu z práce nakoukla na stránky Maybe, jestli "už", a ona je zpráva tady!

Maybe, MOC A MOC A MOC GRATULUJI!!!!

A možná se mi povedlo i to, že gratuluji jako první ;-)
maybe 13335

Re: Re: Re: Re: Re: Re: prosím,

8.11.2005 14:21:41
Mame Berusku!!!!!!!!!!
Bylo to priserne, sokujici a zoufale...Mala je straslive drobounka, ale nema zadne zdravotni problemy, alespon ne viditelne.
Gia plakala hystericky pres 3 hodiny a nedala se zadnou metodou uklidnit. Odstrkovala me a utikala od nas.
Nakonec jsem ji dostala jsem na piskoty,usnula mi na rameni a ted spinka v moji posteli:-)
Napisu vam vic snad zitra, ted fakt padam unavou, je tu 13 hodinovy rozdil od nas...Ale berunka je nadherna, no jasne. Drzte palce at se do zitra trosku vyspime, ceka nas par dni sileneho behani po soudech a notarich abychom to dotahli do konce.
Pridala bych vic fotek na web, ale nebere to, je tu strasne slaba sit. Navic jedna aktivni matka nam delala fotky z predavani a neudelala ani jednu, mame ale video a fotky z hotel.pokoje.
mota se mi hlava, jdu posunout na stranu tu svoji holcicku a trosku si zchrupnout. Bez prehaneni, tohle byl nejtezsi den meho zivota..a prezila jsem!
Fakt vam moc diky, ze jste to zvladly s nami, moc si vas vsech vazim...chocho neplacte, nebo budu plakat s vami. Opatrujte deticky a ja se nejak ozvu, nebo mrknete zitra na web.paaaaaaaaaaaa
Petra+2 9023

Re: Re: Re: Re: Re: prosím,

8.11.2005 14:14:08
ještě tam nic není z dneška... ale už jí asi mají, píše, za 3 hodiny to bude...
Petra+2 9023

Re: Re: Re: Re: Re: prosím,

8.11.2005 14:06:11
Ahojda,
tak Martí naštěstí v autě neusnul, dojeli jsme ještě pro obídek do jídelny, najedl se a teď spí s tátou... Karolínku taťka uspal ve 12h, ale jak jsme přijeli, tak mě slyšela a chtěla hned papat. Teď trénuje otáčení. Už jí to jde z břicha na záda, ale nazpátek ještě ne. Prý je to blbě - nejdřív má umět ze zad na břicho, no ale co nadělám. Ona je děsně ráda na břiše.
Srazík byl super, dodám fotečky do alba. Až na to, že právě když dorazila Simona s Matím, tak se Marťas pokakal (slušně řečeno) skoro od hlavy až k patě, ještě že tam mají koupelnu. On to pořád oddaluje a oddaluje, až to má v kalhotech, poslední dobou to udělal několikrát :-( Jinak Síma nás tu lakuje, Matyášek je úplně vzorné dítě, hodné, klidné, nikomu neubližuje atd. ;-)))
Martínek říkal, že se mu Matýsek líbil a teta Simona, že je hodná- to to Kindervejce :-)
Myslím na Maybe, asi už jsou spolu!!! Jdu kouknout na ten jejich web.
pa P.
Sima, Matýsek 03 a Sárinka 06 8793

Re: Re: Re: Re: prosím,

8.11.2005 13:48:26
No jestli porodila nevím, ale každopádně má na netu už nějaký fotky.
Tak třeba napíše.

Petro tak my jsme dorazili právě domů. Matýse jsem vynesla spícího a ted leží v postýlce a je po spaní.
Kačka + Eliška + Anička 11839

Re: Re: Re: prosím,

8.11.2005 13:26:00
tak to vypadá, že už Maybe porodila :-) Snad se ozve ...
maybe 13335

Re: Re: prosím,

8.11.2005 5:38:55
Holkyyyy, jeste tri hodiny!!! UZ mam i krasnej kocarek!~a cela se klepu:-) papa
Petra+2 9023

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: prosím,

8.11.2005 0:21:14
no, mě se to zdá daleko, tak si to objeď, až když nebude nikde volno, tak bych to dala tam - myslíš parkoviště u Delvity asi, nebo je velký parkoviště ještě blíž jako za gymnáziem, naproti tramvajové zastávce na Slovanské, tam zaparkuješ úplně v pohodě
tak zítra!!!
v upoutávkách říkali dvouletá čtyřčata, no ale dvouletá znamená asi od dvou do tří, jestli tedy byli starší jak Marťas, tak to byl tedy rozdíl, ale fakt tu maminku nemůžu soudit, určitě toho má plný brejle, chudinka...
[<<Předchozích 10] Názory 1120 z 6474  [Dalších 6454 >>]
Historický archiv této diskuse najdete zde.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.