| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Dle regionu : Ústí nad Orlicí

  (?)
[<<Předchozích 20] Názory 2130 z 7653  [Dalších 7623 >>]
Alenka+Verunka+Matyášek 42470
30.1.2011 18:05:20
Tak z přístupu PPP jsem dost v šoku.... byli jsme tam, dostala test, jak odpovídá věkem.....pro předčasný nástup do školy chtějí, aby dítě bylo dle testu o rok starší....takže Verča by teď dle toho měla vyjít na 6,5 roku, což teda nechápu, vždyť být o měsíc starší, tak jde do školy normálně.....
No test jí vyšel mírně nadprůměrně, ovšem ne tak výrazně, aby to byl rok...tak to vyhodnotil počítač do grafu, takže milá paní magistra nerozhodná že teda neví, že to chtějí o rok atd....měla jsem pocit, že vše jen dle počítače...další test v duvnu, to už by byl klasická školní zralost.....

no takže po tomto jsem se na to vykašlala a k zápisu jsme nešly:-(
Kdyby jo, tak stejně ještě do května, června nevíme, na čem jsme, Verunka by nevěděla, zda půjde nebo ne, tak jsem se rozhodla to nechat být a hned jí říct, že do školy nepůjde, než být několik měsíců v nejistotě....

Takže za rok Jdeme Radko jako vy
Aaalenkaaa
  • 
30.1.2011 17:57:19
Žan, Verča je září 2005, takže do školy až o rok později
R+J+B 40937
29.1.2011 20:21:47
Ali - jak probíhal zápis? Co všechno chtěli? Už jsem si zjistila Červenku. Tam chtěli barvy, počítání do pěti, básničku a kontrolovali řeč. A prý vloni na Nádražce chtěli, aby děcka ustlaly postel. To mě pobavilo.:-)
R+J+B 40937
29.1.2011 20:20:18
Peti - Honzík už je prvňák, že jo? Jak to zvládáte?

Žan - ahoj.~x~ Jakou školu jste vybrali pro Martu Vy?
R+J+B 40937
29.1.2011 20:19:31
Ahoj holky!

Ali - to víš, že vezme.:-)

Peti - tak jsem to vyřešila tak, jak jsi napsala. Zaběhla jsem s rodným listem, domluvila jsem to předem. Nechtěla jsem Kubíkovi vysvětlovat, proč nejde.

Jinak má odklad kvůli sociální nezralosti a řeči. Má ještě hodně písmenek na naučení. Myslím, že mu ten rok prospěje. Byl by ve třídě nejmladší a nejmenší a u kluka mi to vadí. Třeba u Barči to řešit asi nebudu a půjde normálně, jak má, pokud bude u ní vše ok.
zan 24093
28.1.2011 22:14:25
Ahoj holky jdu Vás pozdravit. Po hodně dlouhé odmlce. Sem v jednom kole a práce pořád víc, ale nestěžuju si. Andreja je už skoro dvouletý torpédo a Martinka je přijatá do školy, čili nám to v září taka začne.

Ali japak to, že jde Verunka o rok dřív ? kolik jí je ? Měla jsem za to, že je skoro stejně jako Marťa .
P+H+M+V 7103
15.1.2011 17:59:51
Ahojky! Radu, když jsme loni řešili zápis my, tak vím, že ve školce se mluvilo o tom, že pokud někdo nechce dítko do školy dávat nebo pokud ví, že by stejně mělo odklad, tak že se s ním k zápisu nemusí. Prý skutečně stačí, když tam zaběhne rodič s rodným listem. Tak to snad ve Třebové bude taky tak.
Alenka+Verunka+Matyášek 42470
15.1.2011 13:48:10
RADKO hádej ~:-D na Parník, jestli nás tvůj taťka vezme o rok dřív ~;)
a proč bude mít Kubík odklad?
R+J+B 40937
14.1.2011 11:36:12
Ahoj holky, taky nás čeká zápis, ale my budeme mít odklad. Akorát řeším to, abych tam s Kubou nemusela jít a abych mu nemusela vysvětlovat, proč do školy nejde. Tak třeba jim bude stačit jen, když tam zanesu papíry.

Ali - na kterou školu Verču dáte?
Alenka+Verunka+Matyášek 42470
12.1.2011 18:39:21
Pavli ahoj~:-D máme trochu podobně ty děti - já mám Verunku 5 let a Matyáška necelých 6.m.

Evi, taky se chystáme k zápisu ~;) (o rok dřív)
[<<Předchozích 20] Názory 2130 z 7653  [Dalších 7623 >>]

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.