| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Dle regionu : Litoměřice

  (?)
[<<Předchozích 30] Názory 3140 z 25521  [Dalších 25481 >>]
tutunka 91200
23.4.2009 21:11:20
Ahoj maminky,není tady někdo z Libochovicka?Já ted momentálně bydlím na Brníkově u mamči.Jinak jsme bydlely v Lovosicích.A chodily,nebo vlastně ještě chodíme ke Kožíškovi a je to dobrej doktor.
vendyna (Janinka + Alenka) 85221
22.4.2009 13:22:07
BINGO!
DiasySárinka08/05 Nelinka05/08 58499
20.4.2009 21:31:03
~:-DwENDY,
kdy chodíš na plavání? podle fotečky na ikonce malý mi přijde že s námi do kurzu...ale nejsem si jistá, taky s námi chdoí Janička....
vendyna (Janinka + Alenka) 85221
7.3.2009 11:36:38
Ahojky tekro, já ti můžu poreferovat o Kožíškovi.

Chodila jsem k němu už i já jako malá (je mi třicet), ale neni moc starej, Tenkrát asi začínal. Je velmi slušný, sympatický, nikdy jsem ho neviděla nějak nabručenýho. Vždycky jsme byli spokojení (teda moje máma), tak jsem tam příhlásila i moji dcerku. Dokonce má od té doby ještě pořád stejnou zdr. sestřičku. Ta je uplně skvělá~R^ Co se týče jeho odbornosti, zatím k němu chodíme 8 měsíců, očko proběhlo tak jak má ( i když nebyly hexa vakcíny, tak on je měl (sice míň, prý místo stovky jich měl padesátku) a očkoval jen ty rozoočkované, co musel.

Co se týče vybavení ordinace a čekárny : SUPER. Čekárna sice neni moc velká,ale má tam asi 8 přebalovacích pultíků i s velkými šuplaty na věci maminek, dětský koutek, automat na kávu, televize co pořád hraje pohádky pro děti, umyvadlo a dost židlí k sezení. To teda není pro mě důvod č.1 proč ho zvolit, ale je to příjemné.
V čekárně je kamera a vevnitř v ordinaci monitor, doktor tak vidí jak je nával nebo když přijde malé miminko v nevhodnou dobu (takhle jsem přišla na první kontrolu v době, kdy tam chodí nemocné děti, já ťulpas), tak hned sestra vyběhne a jde přednostně. Taky se člověk nemusí bát, že mu někdo vybílí bundu nebo ten šuplik u přebalováku, protože je prostě do tý čekárny vidět~R^

Jinak ordinační dobu má rozdělenou, dopoledne nemocné děti, odpoledne kontroly a poradna. (ted si přesně nepamatuju ty hodiny, poradna je ale úterý, středa) Ale když přijdeš ojediněle v jinou dobu, tak není protivnej, na mě teda nebyli, vzali mě s novorozencem přednostně a dostala jsem vizitku s ordinační dobou.~t~

Před čekárnou je recepce, kde pracuje jeho žena, ta zároveň prodává různé potřeby pro malé děti od dudlíků až po odsávačky, oblečení tuším nemá,neviděla jsem, ale má to tam dost drahé. Na druhou stranu není absolutně žádný problém s reklamací, rozflákala jsem si odsávačku a paní mi vyjednala zaslání náhradního dílu zadarmiko. Taky má například dudlíky po dvou v baleních, které jsou dost drahé a protože ví, že málokterá mamina si koupí hned dva dudlíky tak draho, tak to balení půlí, aby si to maminy mohly dovolit (to jsem si jen tak vzpoměla :o)))
Je tam i WC pro pacienty, samozřejmost.

Hloupé je, že dovnitř se vejdou tak maximálně 4 kočárky. Ale jeho ordinace má vstup v takovém průchodě, takže parkujeme venku.Není to uplně na ulici. V létě, když je teplo, tak jsou otevřené dveře do recepce a Kožíšková na ty kočáry trochu vidí. V zimě holt to chce přijít dřív nebo mít golfky, nebo nechat stát kočár venku bez tašky a bez ukradnutelných věcí. Do tý recepce jsou dva schody, ale když je potřeba, tak recepční vyjde a pomůže s kočárem.

Kožíšek nedělá nastřelování náušnic. Jen propíchnutí(to jsem si jen tak vzpoměla) Když jsem zaváděla příkrmy, vyfasovala jsem hromadu brožur od různých značek dětské výživy, sestřička poradila.

Už mě nic nenapadá~l~. Jestli máš nějaký dotaz, tak písni. Docela by mě zajímaly reference na Mezeru a na ty další.
vendyna (Janinka + Alenka) 85221
7.3.2009 11:16:21
Misty, dobře to dopadlo, vlezla jsem se do kurzu, kde někdo odpadl, sice jsme přišly o dvě první hodiny, ale už se potápíme. Prý je nejhorší se tam dostat a pak následující kurzy jsou automaticky. Uff. Moc se nám tam líbí~R^
tekra01 91070
15.1.2009 10:10:15
Ahojky. Zdravím všechny maminy z Litoměřicka. Před půl rokem jsme se přestěhovali z Litoměřic do Lovosic a v dubnu čekáme mimi. Podělíte se se mnou někdo o zkušenosti s dětskými doktory v Lovosicích? Kam přihlásit mimi? Našla jsem tu odkaz na Kožíška, Mezeru a Jenicha (nebo tak nějak :-)) , ale nemám o žádném z nich reference. Nebo je tu ještě někdo jiný dobrý? Poraďte, prosím.
Misty+Matěj1/05+Mája9/07 18500
12.1.2009 22:54:19
ahoj Vendyno, jestli sis nepodala přihlášku hned po narození nebo nejlépe ještě v těhu, tak se do kurzu hned tak asi nedostaneš, držím palce ~x~
Simcza + Andrejka 11/06 65499
5.1.2009 21:33:33
Prostě to tam víc žije. Postupně se diskuse odsud přesunula tam.
vendyna (Janinka + Alenka) 85221
16.12.2008 15:43:21
Na dámě je to lepší než tady? A proč? ~g~~b~~g~
vendyna (Janinka + Alenka) 85221
16.12.2008 15:41:55
Ahoj, mám pětiměsíční holčičku a chystám se v lednu do Litoměřic do bazénu, ještě to nemám obvolaný, tak ani nevim, jestli v tu dobu nějaký kurz začíná, no uvidim. Ale viděla jsem krásný fotky z plavání odtamtud, snad to bude mít úroveń, nikam dál stejně nemůžu:-).
[<<Předchozích 30] Názory 3140 z 25521  [Dalších 25481 >>]

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.