| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Dle regionu : Litoměřice

  (?)
[<<Předchozích 10] Názory 1120 z 25521  [Dalších 25501 >>]
vendyna (Janinka + Alenka) 85221
12.7.2010 21:52:33
Dobrý den, sháním paní nebo slečnu na pomoc ke dvěma dětem při plaveckém kurzu v městském bazénu v Litoměřicích. Jedná se o hlídání 5měsíčního miminka asi 45min u bazénu a potom hlídání asi půl hodiny dvouletého batolete-holčičky (klidně také u bazénu, nebo vyspršení, obléknutí a svačiny). Chodím se dvěma dětmi na kurz plavání a když jsem s jedním ve vodě, tak druhé potřebuju někým ohlídat. Nejedná se o nic náročného, potřebuji jen jeden pár rukou navíc, skoro pořád budu s vámi. Ani nepotřebujete k bazénu plavky, stačí šortky a tričko. Čas hlídání je každou středu od 4.8. 2010 (možná i pátek) od 9 asi do 11.

maila mám pod nickem~3~
Ŕomana Jiráčková
  • 
14.6.2010 17:07:30
Pardón, motokáry jsou ve Frýdku Místku ... jsem se překoukla ... v Litoměřicích mají zase něco jinýho.
Romana Jiráčková
  • 
14.6.2010 17:05:32
Ahoj maminky. Posílám odkaz na kupónky z okolí Litoměřicka a Lovosic, třeba se budou hodit, je tam třeba sleva na motokáry, kadeřnicví, pedikůru nebo solnou jeskyni... Nic se za ně neplatí, stačí si to vytisknout :) www.kocourkuk.cz
rmarci 86606
3.6.2010 18:43:39
Dobry den maminky, davala jsem sem kdysi nejake prispevky ohledne hlidani deti, delam chuvu, k tomu jeste delam vyzkumy verejneho mineni-jako externi tazatelka, proste privydelky, pristi tyden pobezi projekt na tema internet a deti,projektuje to ceska firma s dlouholetou tradici, samozdrejmosti ochrana osobnich udaju atd.. kdo z vas by mel zajem a nevadilo by mu vyplnit se mnou dotaznicek na nekolik minut, vase ditko take vyplnuje, pro rodice odmena -darek v hodnote 50,- libovolny,vyber necham na vas, pro dite-flash disk,podminky: dite vek 9-16 let, bydliste Neratovice ci Roudnice nad Labem.Pokud by jste o nekom vedeli budu rada za ohlasy, myslim ze darek i flashka pro ditko jsou pekne darecky za par minut a vas nazor, delam i jine dotazniky, dle objednavky firem pokud by jste meli zajem i jine firmy davaji ruzne darecky za vas nazor. Hezky den Martina,Pokud shanite privydelek z domova, meli by jste zajem delat externi tazatelku jako ja muzete se take ozvat, mohu vam poslat firmy ktere plati a u kterych pracuji,ruzna financni ohodnoceni- od 50-250 za jeden dotaznik, dotazniky posílají různé a různě někdy každejch 14 dní jindy jedne za pul roku, ja sjem registrovana u cca 15 firem, a kazdy mesic mam tak 2-4 projekty od ruznych firem a vydelam si takto pekne penize.
Beliona 63852
29.5.2010 19:07:02
Maminky, vzhledem k tomu, že se mi některé maminky ozývají s připomínkou, že jejich děti chodí po "O" spát, tak jsem pro vás všechny upravila čas i na dopoledne a to od 9:00 do 12:00 nebo od 14:00 do 17:00 - čas si tedy můžete vybrat, jak se vám bude hodit.~;)

... týká se to hudebního týdne s HŠ Yamaha ... od 2. do 6. srpna. 2010

Ještě pořádám slevu pro dvojčátka - kurzovné platí jen pro jednoho - čtěte mé web. stránky :)
www.yamahaclass-ltm.cz

to je asi vše, doufám, že si s Vám jednou taky pokecám ~:-D - ahoj bel.

Beliona 63852
29.5.2010 19:00:29
ahoj, je to v Lovosicíh, hned v blízkosti parku, a naproti přes silnici je Penny market.
Je to v budově Lidové školy uměnní a sídlí zde i MÚ odbor dopravy.
Je to tam nové, a moc hezky zrekonstruované. Určitě stojí za návštěvu ~R^

nanenka 46641
22.5.2010 21:18:15
Ahoj! Můžu se zeptat, kde je RC Mozaika? Vím, že v Lovosicích, ale kde přesně? Díky.
Beliona 63852
19.5.2010 11:03:30
Ahojky maminky, jsem tu opět s nabídkou :)
kdo byste měl zájem, tak pořádám hudební týden s Yamahou v RC Mozaika v Lovosicích.
Od 2. do 6. srpna 2010 každý den od 14:00 do 17:00.
Pro všechny děti od 2 do 4 let a jejich rodiče nebo doprovod :)
Budeme zpívat, tancovat, básničkovat, budeme tvořit a vyrábět něco a malovat, a taky soutěžit a hrát si.
Veškeré informace nejdete na www.yamahaclass-ltm.cz :)
Když tak mi napište na email, nebo sem.

Mějte se fajn, a hlavně ať už se tu konečně objeví to JARO!!
Beliona 63852
19.5.2010 10:58:55
ahoj, zkus v Klubíčku, DDM Rozmarýn, nebo teď se otevřelo nové RC Mozaika v Lovosicích - můžeš jim to tam navrhnout, pokud tam nic takového nepořádají :), Časy bohužel netuším. Hodně štěstí při hledání a cvičení :).
ebika 107096
27.4.2010 11:37:29
ahoj těhulky, kde se dá zacvičit v těhotenství v Litoměřicích nebo v Lovosicích po 17h?Pracuji,takže dřívější časy nestíhám..:-(
Díky
[<<Předchozích 10] Názory 1120 z 25521  [Dalších 25501 >>]

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.