| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Dle regionu : Praha-západ

  (?)
[<<Předchozích 10] Názory 1120 z 4474  [Dalších 4454 >>]
em
  • 
25.10.2010 13:27:23
Vyrůstala jsem v Radotíně a ráda bych se tam zase vrátila. Doporučuju. Do centra kousek, les, řeka, "všichni" se tam znají a přitom jsi ve městě. Závidím...
Maraska 62018
24.10.2010 21:00:37
Vlaky jezdí docela dobře, každou půlhodku. Pokud tedy zrovna není na kolejích havárka nebo neopravují trat. To se pak může protáhnout odjezd i na hodku. Ale to kdybys jezdila odněkud autobusem taky může být někde zácpa....
Společenský vyžití jak psala tragika zrovna velké není, to se jezdí do Prahy. Pár restaurací je, v Černošicích výborná pizzerka. Obchody v Radotíně nic moc, Lidl je tam myslím. V Černošicích otevřeli Penny a snad i DM drogerku vedle - ted nevím. Nahoře na Vráži je nově taky pár obchodů. Ale do nějakýho obchodního centra musíš do Prahy:o)
Pro děti určitě nějaké kroužky jsou v Radotíně i Černošicích. Nával do školky je, ale to je v oblasti kolem Prahy asi všude. V Černošicích vím asi o dvou soukromých školkách, v Radotíně jsou školky 3 - dvě státní, jedna soukromá.
Jo a v Černošicích je zimní stadion.
V Radotíně je zdravotní středisko.
Takže já bych do toho šla:o) Jen pozor na tu záplavovou oblast.
Martik25 48619
24.10.2010 19:07:51
tragiko, diky za zkusenost. jsme ve fazi rozhodovani, tohle si pripisu k minusum
Tragika 61116
24.10.2010 18:59:47
V Černošicích je krize ve školkách, škola praská ve švech (přes 700 dětí) a já ji nazývám velkokapacitním kravínem, kde se k žákům chovají jako k domácím zvířatům.
Vlaky mají zpoždění každý den (kamarádka za 14 dní dojela do práce 2x včas). Většinou tam lidi jen přespí, jinak se o nějakém společenském životě nedá mluvit.
Komunikace jsou v katastrofálním stavu, parceluje se každé pole na rodinné domy. Pro kvalitní maso, ryby a zeleninu musíš do Prahy.
Velký provoz aut....

Tragika 61116
24.10.2010 18:19:27
V Černošicích je krize ve školkách, škola praská ve švech (přes 700 dětí) a já ji nazývám velkokapacitním kravínem, kde se k žákům chovají jako k domácím zvířatům.
Vlaky mají zpoždění každý den (kamarádka za 14 dní dojela do práce 2x včas). Většinou tam lidi jen přespí, jinak se o nějakém společenském životě nedá mluvit.
Komunikace jsou v katastrofálním stavu, parceluje se každé pole na rodinné domy. Pro kvalitní maso, ryby a zeleninu musíš do Prahy.
Velký provoz aut....

Martik25 48619
24.10.2010 18:01:50
moc dik. je fakt, ze vlaky jezdi slusne.

kdybyste mel jeste nekdo naky postreh, budu moc rada.
Hudba Ainur 3111
24.10.2010 15:33:33
Spojení vlakem je výborné, rychlé a pohodné, za chvíli jsi v centru Prahy. Krize nastává teprve ve chvíli, kdy je na trati nějaká havárka a vlaky nejezdí. Do Černošic jezdím jen párkrát do roka, a za poslední rok jsem měla na poruchu na trati dvakrát smůlu, to pak bylo celkem psycho, jak se tam dostat, vlaky nejezdily třeba půl dne. Jinak jako lakoalitu na bydlení bych je brala všema deseti, jen pozor na záplavová území :-)
Blanka+Adámek 17189
24.10.2010 14:57:36
Z Cernosic a Radotina se pomerne dobre dojizdi vlakem - bud na Smichov nebo na Hlavak. Jezdi jich docela dost.
Martik25 48619
24.10.2010 14:17:38
Ahojte,

prosim, kdo zde zijete - prosim o nazor - jak se vam zde zije, dojizdi do centra Prahy? Co zakladni skoly? Chceme zde koupit dum - je nejaka oblast, ktere se pri koupi vyhnout?

moc dekuji

m.
Veronika Makovičková 111068
1.10.2010 15:50:27
Zdravím všechny ...
Jsem 26-~x~ti letá nastávající maminka ve 12tt těhotenství. Najde se tady v okolí nějaká další maminka na občasné povídání a později posezení s dětmi na písku. ~x~
[<<Předchozích 10] Názory 1120 z 4474  [Dalších 4454 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.