| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Záliby : Korálkování

  (?)
[<<Předchozích 20] Názory 2130 z 3598  [Dalších 3568 >>]
Kreaty 128225
9.2.2014 21:06:41
máme bez dirky
Colombi 75159
9.2.2014 19:36:31
většina internetových obchodů s korálky prodává i minerálové zlomky anebo je ještě dost prodejců tohoto materiálu na fler.cz
dulca
  • 
9.2.2014 17:34:50
naspirale.cz... je to Praha a maji i internetovy obchod..
10.10Elška16 117740
9.2.2014 16:57:52
Ahoj začala jsem teď dělat náramky a náušničky z paměťového drát. Já vím, nic složitého to není, ale já si při své zručnosti na víc netroufám. Zatím tvořím z rokajlu 2-3 mm velkého. Chtěla jsem se zeptat na dostupnost zlomků minerálů. Chtěla bych z nich dělat náhrdelníky z paměťového drátu. Máte nějaký osvědčený obchod? Díky mockrát za radu.
Pavla.
  • 
2.2.2014 19:59:38
Ahojky.
Tady jsem byla vždycky moc spokojená: http://www.nerez-klenoty.cz/?a_aid=nerez-klenoty
Výborné ceny, rychlé dodání :-)
Cheerio 105352
22.8.2013 17:08:24
Sama nenosim, mam akorat snubak a nausnice, stale stejny tip. Na druhych bych si mozna vsimla, ale cilene nekoukam.
Žžena 83005
22.8.2013 8:58:46
Tak zrovna kurzů je dneska všude mraky. Prakticky každý korálkový obchod nějaké pravidelně pořádá nebo spolupracuje s lektory.
Kač. ♀ + ♂ 11157
21.8.2013 22:26:46
Mě na starý kolena seplo a začala jsme nosit divoké naušnice.

rudá pera a tááák :-)

Nosím naušnice na krku nic moc nesnesu to ni vadí a pokud je to větší tak mě pak bolí za krkem.
A pak mám nármky.

Dcera začala vyrábět a já ráda nosím ty její divoké kreace :-)
Anni&Annika 50178
21.8.2013 22:04:24
nenosim, ale mozna je to tim, ze me to dost dlouho zivilo. Jeste za totace jsem pracovala jako vzorkarka /navrharka/ bizuterie a to jak navlekove techniky, tak i kovove bizuterie /pajeni/. Takze sveho casu jsem nosila to nejzadanejsi na ceskem trhu a k tomu vlastni vyroby. Asi jsem se toho tehdy nabazila, od te doby, co jsem skoncila, a ze je to uz dost let, nosim jen zlato a prave kaminky.
Obcas koukam, co kdo vyrabi a je spousta hezkych a zajimavych veci k videni~;). Nase mala projevila zajem tohle umet a tak jsem nakoupila zakladni veci, dobre klesticky atd.. atd.. a male neco ze sve profese predala.
Jen je skoda, ze na to nekde nejsou nejake kurzy. Je skoda, kdyz vidim hezke zajimave pracne veci a treba ketlovani /ocka/ stoji za starou backoru. Proste ten clovek nevi jak na to /my museli mit ocka vsechna stejna-jako ty strojova, jinak bychom predelavali/, nezna ruzne figle a me to pak kazi celkovy dojem z vyrobku...ale domnivam se, ze to bezny clovek nevidi. No, jo..profesni deformace~;)
Ropucha + 2 120300
21.8.2013 19:10:14
Občas nosím.
Mám škálu šperků od klenotů po babičce přes moderní zlato, stříbro, chirurgickou ocel až po nějaké ty korálky, koupené nebo i vlastnoručně vyrobené.
Střídám to podle příležitosti.
Každá korálková ozdoba se mi samozřejmě nelíbí, mnohé vyhlížejí lacině, ale existují vkusné, které se podle mě hodí i k formálnímu oblečení.
[<<Předchozích 20] Názory 2130 z 3598  [Dalších 3568 >>]

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.