| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Zdraví : Co vám lékař neřekne - rady a tipy

  (?)
[<<Předchozích 10] Názory 1120 z 18186  [Dalších 18166 >>]
Agniezska 123320
15.1.2024 11:43:19
Máte někdo zkušenost? Je to určitě šetrnější k zažívání, ale jakou to ma účinnost? A může se je zaplatit i samoplátce?
Koníček mořský 156666
19.12.2023 13:23:53
Chroniky, které si osvobodim, dám prostě někam jinam. U jednoho mě dokonce v PN prosili "neberte nám ho". Ale já byla pes a vzala. Některé tam teda nechám, můžu osvobozovat, jak říkáš, jen čas od času. Takže tam po svých dvaceti letech budou dalších dvacet. ~d~
A ano, reforma psychiatrické péče by byla hodně potřeba a doufám, že na ni dojde dřív, než dojdou všechny prachy.
Nikam jinam psát nebudu, mám svejch starostí s reformama dost.
Muumi 41406
18.12.2023 22:28:49
Salamajko, nevíme samozřejmě nic, ale tak trochu mi připadá, že si z nás někdo dělá dobrý den.
* Liv 30003
18.12.2023 21:33:50
Koníčku,
zjevně víš o problematice prychiatrických chroniků naprosto kulové, ale o to suveréněji reaguješ.....


Odpovíš prosím na otázku, co děláš s chroniky, které "si osvobodíš"?
Moc by mně to zajímalo.
A nebo to nepiš sem, ale rovnou pošli podnět na ministerstvo, reforma péče o chronické psychiatrické pacienty je horké téma ( a nikdo moc neví, co s tím).
A přitom stačí, aby přišel mořský koníček a čas od času si někoho osvobodil....~a~
K_at 121378
18.12.2023 19:43:47
Koníčku, úplně nevím, co s tvých odpovědi mám vzít. Tak pokud máš tu moc a možnost dopomoci někomu k vlastnímu bydlení, případně péči v běžném domově, tak super. Ale možná kdybys to napsala jako srozumitelně, tak si z toho tady vezmeme víc.
Salamajka 156972
18.12.2023 19:21:32
Ano témata jsou zakládána různorodé a vy fakt všechny chytře víte co zakladatelka nebo zakladatel řeší? Co když prostě nemá kapacitu na odpověď. Je ráda/ rád , že se něco dozví a patra dál? Já naopak smekam hluboce nad tím, že ten nebo ta dotyčná se snaží získat pomoc. Možná, že v tom neumí chodit, ale to opravdu není důvod se dokohokoli obouvat. Bohužel s tím co potřebujete zajistit zkušenosti nemám. Držím palce. Asi bych zkusila obehat úplně všechno. Nikdy nevíte kdy natrefite úplnou náhodou na někoho,kdo pomůže a poradí. ♥️
Salamajka 156972
18.12.2023 19:21:30
Ano témata jsou zakládána různorodé a vy fakt všechny chytře víte co zakladatelka nebo zakladatel řeší? Co když prostě nemá kapacitu na odpověď. Je ráda/ rád , že se něco dozví a patra dál? Já naopak smekam hluboce nad tím, že ten nebo ta dotyčná se snaží získat pomoc. Možná, že v tom neumí chodit, ale to opravdu není důvod se dokohokoli obouvat. Bohužel s tím co potřebujete zajistit zkušenosti nemám. Držím palce. Asi bych zkusila obehat úplně všechno. Nikdy nevíte kdy natrefite úplnou náhodou na někoho,kdo pomůže a poradí. ♥️
Salamajka 156972
18.12.2023 19:21:21
Ano témata jsou zakládána různorodé a vy fakt všechny chytře víte co zakladatelka nebo zakladatel řeší? Co když prostě nemá kapacitu na odpověď. Je ráda/ rád , že se něco dozví a patra dál? Já naopak smekam hluboce nad tím, že ten nebo ta dotyčná se snaží získat pomoc. Možná, že v tom neumí chodit, ale to opravdu není důvod se dokohokoli obouvat. Bohužel s tím co potřebujete zajistit zkušenosti nemám. Držím palce. Asi bych zkusila obehat úplně všechno. Nikdy nevíte kdy natrefite úplnou náhodou na někoho,kdo pomůže a poradí. ♥️
Salamajka 156972
18.12.2023 19:21:15
Ano témata jsou zakládána různorodé a vy fakt všechny chytře víte co zakladatelka nebo zakladatel řeší? Co když prostě nemá kapacitu na odpověď. Je ráda/ rád , že se něco dozví a patra dál? Já naopak smekam hluboce nad tím, že ten nebo ta dotyčná se snaží získat pomoc. Možná, že v tom neumí chodit, ale to opravdu není důvod se dokohokoli obouvat. Bohužel s tím co potřebujete zajistit zkušenosti nemám. Držím palce. Asi bych zkusila obehat úplně všechno. Nikdy nevíte kdy natrefite úplnou náhodou na někoho,kdo pomůže a poradí. ♥️
Okolík 129526
18.12.2023 18:11:34
A kam ty osvobozené pak dáváš?
[<<Předchozích 10] Názory 1120 z 18186  [Dalších 18166 >>]

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.