| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Drbárny : Dlouhodobé snažilky

Historický archiv
Aktuální čerstvé příspěvky najdete zde.
[<<Předchozích 40] Názory 4150 z 2318  [Dalších 2268 >>]
Eset+2M 11735

Re: Ahoj:o)

13.3.2008 21:46:57
ahoj Farah :o))) jak se máte??


... právě jsem usoudila, že už se stejně nic nenaučim, tak na to kašlu .... akorát mě štve, žej sem někde zahrabošila tahák, co jsem si minula tak pracně sepsala :o((
malinka 17620

Re: Ahoj:o)

13.3.2008 21:45:30
Esetko tak přeji zítra hodně štěstí;)

Denyno to nezní špatně. A přesčasy po tobě nikdo nikde chtít nebude:-) Tvé motivace jsou však taktéž potřeba :-)Ty překlady máš nárazové nebo stálý přísun?
Farah 15396

Re: Ahoj:o)

13.3.2008 21:42:41
Jééé - tady je živo a taková prima sešlost!!! R^ Zdravím vás, ženské ~k~
Eset+2M 11735

Re: Ahoj:o)

13.3.2008 21:38:51
Mali .... je to veřejná VŠ ... Univerzita Pardubice - fakulta ekonomicko-správní ..... jinak to učení mi moc nejde ... nějak se mi to nemůže vejít do hlavy ... asi se mi během MD zmenšila kapacita mozku :o))) ve srandě říkám, že mám neskutečně chytrý dítě a vykojenej mozek ... asi jsem jí veškerý obsah předala v podobě mateřskýho mlíka :o))))))
Denyna 14851

Re: Ahoj:o)

13.3.2008 21:38:00
Na Kami nevím, jestli zbyde místo ve školce, ale byla bych ráda, děti miluje a z MC vždycky odcházíme s řevem. Potřebuje kolektiv jako sůl.
Zkoušku určo zvládneš, já ten rozsudek taky ještě nemám a i tak píšu pěkný bludy:)
Denyna 14851

Re: Ahoj:o)

13.3.2008 21:36:17
Mali, jo jo, už to je rok, co chodím učit anglinu. Baví mě to a dostanu se mezi lidi. A ty peníze se taky neztratí. šéf se mi směje, páč loni jsem vydělávala na bazén, pak na nový sedlo, pak na kuchyň, tak se vždycky ptá, na co zrovna vydělávám.
Tohle studium je dvousemestrový, je to doplňkový studium, takže anglicky nás tam už neučí, chtějí nějakou kvalifikaci. Tohle má být specializace. Na soudní tlumočení se nechystám, to by mě asi nebavilo, ale ty překlady nejsou špatně placený. A já už do práce na plný úvazek nechci. Chci mít klidnjší život a čas na všechno a všechny:)
Eset+2M 11735

Re: Ahoj:o)

13.3.2008 21:34:53
jj ... v dubnu máme zápis a od září pokluše :o) snad se jí tam bude líbit ... když vždycky potkáme venku školku na procházce tak by šla nejradši s nima :o)) ... ale když pak jdeme s nějakým "kamarádem" ven, tak na mě pořád visí a že musíme jít domu a vůbec se nechce kamarádit ... tak snad jí to přejde :o) ... jinak starší děti miluje :o)

co Kami a školka?

týjo ... já tu s tebou kecám místo abych se učila ... zítra jedu na zkoušku a mám dutou hlavu :o)
malinka 17620

Re: Ahoj:o)

13.3.2008 21:30:56
Tak už se do drbárny přidávám taktéž.

Esetko, o případných dalších nezdarech prostě nepřemýšlej. I když chápu tvé obavy:( A škola je stejně lék na všechno. Taky jsem to tak před lety začala praktikovat. To co studuješ je státní VŠ nebo soukr?

Denyno ty děláš na poloviční úvazek? Ani jsem netušila, že na právech je takovýto obor. Na kolik let to je?

Holky jste šikulky, nevím nevím jestli bych se s takovým elánem vrhala do přestavby baráku. Jsem panelákový člověk se vším všudy
Denyna 14851

Re: Ahoj:o)

13.3.2008 21:21:40
jo, to znám okna a topení nás ještě čekaj. Kuchyň už máme, omítky jenom v místnostech, na chodbách ještě koukaj dráty z předělávky elektriky a vody. Největší maso byla střecha.

Ty jo, taková škola, máš můj obdiv. Ekonomika mě vždycky bavila, ale na matiku jsem prostě tupá.
Já jezdím do Prahy na právnickou fakultu UK na právní překlady a tlumočení. Šedivá jsem z toho taky, nevím, jak to dopadne. Zvlášť, když se zrovna moc neučím, že jo:)

Co Moni, jde do školky?
Eset+2M 11735

Re: Ahoj:o)

13.3.2008 21:14:33
my jsme sice nový dům nepořídili, ale bydleli jsme nahoře a dole babička ... babička před skoro 3 roky zemřela a teprve loni jsme začali předělávat spodek ... komplet v celým baráku okna a topení, novou koupelnu, kuchyň a chodbu ... musely se oškrabat všechny omítky a dělat znova ... na štědrej den jsme se s Moni stěhovaly od mojí mamky po 2 měsících zpátky domů, ale bylo to pořád do hrubýho .... a teď se postupně pomalu dodělávaj dodělávky ... a v patře je neskutečnej bordel na kterej nikdo nemá náladu ...
školu dělám dálkově v Pardubicích ... obor veřejná ekonomika a správa ... zatim prvák ... momentálně se peru s matikou :o((
a ty děláš co za školu?
[<<Předchozích 40] Názory 4150 z 2318  [Dalších 2268 >>]
Historický archiv této diskuse najdete zde.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.