| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze :Diskuze : podle měsíce narození : červenec 2015

Popovídejte si s ostatními, kteří mají stejně staré děti nebo stejný měsíc porodu!
  (?)
[<<Předchozích 20] Názory 2130 z 41  [Dalších 11 >>]
Maťa 145072
26.11.2014 21:19:47
To je pravda...:)...asi to tak udělám :) děkuju...Co vy srdíčka ťukají?? :))
jasnenka 136253
26.11.2014 9:23:20
Ahoj, ja bych si nechala od MUDr. vytisknout fotku z ultrazvuku. Většina chlapů neví, jak to ma prožívat, páč´ u nich se nic nezměnilo ;) Takze bych mu fotku ukázala v klidu a nekonfrontovala bych ho přímo v ordinaci :)
Maťa 145072
25.11.2014 20:05:06
Moc se omlouvám, že jsem to tu zahltila...Nějak mi blbne PC..:D...Moc se omlouvám!!!
Maťa 145072
24.11.2014 15:46:59
Zdravím:)...Příští pátek (na konci 8.tt) jdu na druhý ultrazvuk, kde by mělo být slyšet srdíčko, přemýšlela jsem či vzít budoucího tatínka s sebou, jestli nebude z vnitřního ultraz. moc vyvalenej :D...Máme to navíc takový složitý, když jsem se dozvěděla, že čekám mimi, byli jsme od sebe, i když jsme byli rok a pul spolu a rozešli se v dobrém:))...O miminko se chce starat co to půjde a vztah mezi náma dvouma se musí ještě vyvrbit...Jsem ještě mladý kuře, mimi se narodí až mi bude 18 a čtvrt, tak mně zajímá váš názor??..A jestli tatínci chodí taky?? :)...Hezký den!!
Maťa 145072
23.11.2014 16:02:07
Zdravím :)...Na konci 8. týdne jdu na druhý ultrazvuk a mělo by být už i srdíčko, vzhledem k tomu, že s tatínkem miminka jsem rok a půl chodila, ale otěhotněla jsem náhodou, když jsem se to dozvěděla tak jsme spolu už nebyli (dobře vycházíme a máme se rádi pořád:)) tak nějak doufám, že zainteresovat ho do toho by byl dobrý nápad, aby si k nám zas "našel" cestu, i když řekl, že o mimi se starat chce, jen se bojím, aby nebyl moc vykulenej, když se ultrazvuk v 8. dělá ještě vnitřně, co vy byli tatínci už u toho?? :))...Jsem ještě mladý ucho, až se to narodí bude mi 18 a čtvrt, a i když mi mamka pomáhá seč to jde, tak některé věci bych stejně nejradši prožívala s ním...Hezký den :))
Maťa 145072
23.11.2014 15:45:32
Zdravím :)....Na potvrzující kontrole jsem byla na konci 5.týdnu a na další jdu až na konci 8.....Právě přemýšlím či mám vzít nastávajícího tatínka s sebou...Chodili jsme spolu rok a půl, ale mimčo se náhodou stalo po rozchodu, když se vrátil po dvou měsících z práce z Itálie, tak to máme takový složitější, ale říkala jsem si, že zainteresovat ho do toho by mohlo věci prospět, jen nevím jestli tatínci vůbec chodí na tak počáteční ultrazvuku, když jsou ještě vnitřní??..Co vy na to? Já jsem ještě mladý ucho, až se mimi narodí bude mi 18 a čtvrt, mamka pomáhá jak se dá, ale přeci jen bych to ráda prožívala s ním..:)
Maťa 145072
23.11.2014 15:41:33
Zdravím :)....Na potvrzující kontrole jsem byla na konci 5.týdnu a na další jdu až na konci 8.....Právě přemýšlím či mám vzít nastávajícího tatínka s sebou...Chodili jsme spolu rok a půl, ale mimčo se náhodou stalo po rozchodu, když se vrátil po dvou měsících z práce z Itálie, tak to máme takový složitější, ale říkala jsem si, že zainteresovat ho do toho by mohlo věci prospět, jen nevím jestli tatínci vůbec chodí na tak počáteční ultrazvuku, když jsou ještě vnitřní??..Co vy na to? Já jsem ještě mladý ucho, až se mimi narodí bude mi 18 a čtvrt, mamka pomáhá jak se dá, ale přeci jen bych to ráda prožívala s ním..:)
Maťa 145072
23.11.2014 15:39:28
Zdravím :)....Na potvrzující kontrole jsem byla na konci 5.týdnu a na další jdu až na konci 8.....Právě přemýšlím či mám vzít nastávajícího tatínka s sebou...Chodili jsme spolu rok a půl, ale mimčo se náhodou stalo po rozchodu, když se vrátil po dvou měsících z práce z Itálie, tak to máme takový složitější, ale říkala jsem si, že zainteresovat ho do toho by mohlo věci prospět, jen nevím jestli tatínci vůbec chodí na tak počáteční ultrazvuku, když jsou ještě vnitřní??..Co vy na to? Já jsem ještě mladý ucho, až se mimi narodí bude mi 18 a čtvrt, mamka pomáhá jak se dá, ale přeci jen bych to ráda prožívala s ním..:)
Maky
  • 
21.11.2014 8:16:15
Tak také držím palce ať je vše ok! :-) Já byla opět ve středu na ultrazvuku, srdíčko už bylo hezky vidět.:-)Jdu zase příští týden, to už mi vystaví i průkazku.
jasnenka 136253
19.11.2014 15:28:59
Dnes jsem byla u MUDr. Mimi je tam jedno a uz bylo malinko vidět pulsovani srdíčka. Chci věřit, ze bude vse v pořádku, loni touto dobou se to nepovedlo... Další kontrola v prosinci. Tak nám držím palce!
[<<Předchozích 20] Názory 2130 z 41  [Dalších 11 >>]

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.