| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze :Diskuze : podle měsíce narození : srpen 2003

Popovídejte si s ostatními, kteří mají stejně staré děti nebo stejný měsíc porodu!
  (?)
[<<Předchozích 30] Názory 3140 z 6018  [Dalších 5978 >>]
Evikoo 52788
10.10.2006 20:39:09
Ahojky jsem tu dneska poprvý a musim se připojit..Dneska maleho vyhodili po šesti dnech ze školky stim že dneska bouchnul chlapečka a paní učitelka podle toho usoudila že do školky nepatří malej se narodil v srpnu 2003..Dneska jsem si fakt pobrečela moc mě to mrzelo..Malej tam chodil sotva šest dní a to ještě na hodinu a půl..Myslím si že paní učitelka se nechtěla o maleho starat, protože malej je živější a bohužel po pokousání psem moc nemluví..a tim pádem se nechtěl zapojovat do kolektivu a dělat s nima činnosti..tak jsem se z manželem dohodla že maleho dame až mu budou čtyři..Ale opravdu jsem stoho byla dneska moc smutná..
Martina+F+H+L 6060
9.10.2006 11:00:54
Evko, mrkni do deníků na srpňatech http://rodina.cz/srpnatka :o)
Pavlína Chadimová, 2 děti
  • 
7.10.2006 22:03:31
Ahoj, já jsem tu poprvé a dost mě vše zaujalo. Já mám také takový problém, salmonelu už máme podruhé, mám dvě děti, které tu poslední "chytli" u babičky, neví se z čeho. Doktorka udělala výtěr, výsledky trvali týden, po tuto dobu byly doma, v klidu, ale po vylepšení stololice, u obou je dávám cca po 10dnech do kolektivu, dceru do školky, syna do školy. Jsou navyklý na správnou higienu, tak se ničeho neobávám. Higienička nám sice doporučila ať jdou do kolektivu až po úplném vyléčení, ale salmonela může být v těle hodně dlouho, a to by syn, nemuselo by to být jeho případ, mohl zameškat školu...A navíc těžko vám dnes někdo dá tak dlouhou hlídačku na dítě, ač máte dvě...Uvažte sama jak se vaše dítě cítí, jestli není příliš nemocí vysíleno a jakou má stolici. Kolektiv bych doporučila také tak od toho 10 dne onemocnění. Přeji pevné nervy s dětskými nemocemi
Evka
  • 
5.10.2006 9:31:24
Nějak jste se mě stratili,kde Vás najdu?
míša
  • 
24.9.2006 12:15:19
babies
Zuzika+Emmka+Attilik 7467
17.9.2006 20:25:29
smajlik - 68
Lenka Nova
  • 
7.9.2006 20:44:31
larvy Sametka podzimní, svilusky nenapadaji cloveka
http://natura.baf.cz/natura/1996/11/9611-3.html
http://www.priroda.cz/debata.php?vlakno=8877
Evka
  • 
5.9.2006 13:37:13
Moc děkuji za podporu, manžel tam byl-tak si dcerka neumí hrát s dětmi, upozorňuje na sebe tím, že na ně něco hází, strká apod. Ale kvůli tomu jsem ji do školky dala-aby se naučila vycházet s dětmi /v příbuzenstvu nemáme žádné-je jediná/, tak snad to bude lepší...i když hořký začátek ve mě dlouho zůstane.
Díky a hezký den
Kacatko-75 13776
5.9.2006 6:21:35
Evko, urcite bych nehodnotila chovani ditete po prvnim dni ve skolce...
Zuzika+Emmka+Attilik 7467
4.9.2006 18:21:12
Evka, jednanie ucitelky sa mi zda dost neprofesionalne. Pre dieta je pobyt v skolke novym prostredim, a prave ucitelky by to mali vediet pochopit. Dobra ucitelka aby si vedela najst cestu ku kazdemu dietatu, a nie sa hned prvy den na dieta stazovat, to ozaj nie je vhodne. Moja Emmka prvy den v skolke preplakala, ked som pre nu prisla ucitelka ju nosila na rukach a to mala na starosti aj ine deti. Cez to vsetko nic zle na nu nepovedala. Teraz chodi dcerka do skolky rada.
[<<Předchozích 30] Názory 3140 z 6018  [Dalších 5978 >>]
Historický archiv této diskuse najdete zde.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.