| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze :Diskuze : podle měsíce narození : červenec 2003

Popovídejte si s ostatními, kteří mají stejně staré děti nebo stejný měsíc porodu!
  (?)
[<<Předchozích 120] Názory 121130 z 7065  [Dalších 6935 >>]
Gaba, Christian a Sebastian 13347
23.2.2009 18:32:06

To je hruza!!! Tak mlade....~;(( ja se ted docetla, ze jedna celebrita u nas v UK Jade Goody, nevim jestli je u nas znama, tak ji rekli ze ma rakovinu delozniho krcku minuly rok v srpnu a ted ji rekli, ze uz ma jen par tydnu zivota....zadna nadeje a to ji je 27 a ma dva kluciny 4 a 5. Ted mela svatbu....no je to desny ~n~
Gaba, Christian a Sebastian 13347
23.2.2009 18:23:08

Ahojky,

jedna znama chodi do tech jeskyn a nemuze si vynachvalit, pry super, ale ja zkusenosti zadne nemam
Sysyna 12260
23.2.2009 10:49:41
KLaro, jsi dobra, ze nastupujes do prace.Ja vubec nevim , co budu delat.mam strasne problemy s tou rukou.Nevydrzim dlouho psat na PC, perem to je katastrofa, nic tezkyho nemuzu nosit, delsi sezeni me uplne odrovnava.....nejhorsi je fakt ta ruka.
A navic vubec netouzim po kolektivu a po lidech...uplne mam z lidi husi kuzi a vubec me nabavi komukoliv cokoliv vysvetlovat.....co ja budu delat, babo rad..........
soňa+2 10948
23.2.2009 7:35:27
Kláro, ahojky zpět, tak popiš přeháněj....~b~jaké to bylo????
rascal-ka 15516
22.2.2009 7:45:19
Ahoj holky, tak už jsem doma, bylo to fajn, ale doma je doma! ~t~

Mám poslední týden volny před sebou a potom se vracím do práce, celkem se těším, ale mám z toho i obavy, přece jen jsem tam 11 měsíců nebyla.

Co nějaký srazík během jarních prázdnin???
soňa+2 10948
20.2.2009 12:44:42
sysy, nepřemýšlela jsi pro Davídka třeba o solné lampě, když má stále tyto potíže??? Jsem slyšela, že to pomáhá a nejlépe do solné jeskyně, ale to až je člověk zdravý.....nevím má někdo zkušennost???
Sysyna 12260
19.2.2009 14:14:40
Jak pak se tam máš???Starají se o Tebe dobře????
Sysyna 12260
19.2.2009 14:13:43
Soni,
se mas...bych odjela, zakrtkovala se a uz se neodkrtkovala...:-(
Kamaradka Hanka uz bohuzel nadeji nema.Umrela v polovine ledna, kdy ji otevreli hlavu a zase zadelali...uz pry ani nevidi.........

Potrebovala bych stejne jako ten svec prtavec z Pysne princezny utikat na hranici kralovstvi a vykricet tam ze sebe tu nenavist na tu nemoc a nespravedlnost...~l~~n~~q~


Jo a aby toho nebylo malo, tak DAvid uz zase ma teplotu a zacina ase mu pekne zhorsovat kasel, misto, aby se uzdravoval....tak jsem fakt naserinkovana, ze kdybych mela po ruce nejakyho ,,blba", doliskam ho.....za vsechno a za vsechny.
soňa+2 10948
19.2.2009 7:45:32
Ahojky všem
Sysy, je vidět, že se nenudíš a máš stále kolem sebe živo a to je dobře.
Nenmoci holt číhají na nás všude.....~:(snad máme teď doma pokoj a vydržíme do jarních prázdnin, abychom mohli na chvíli vypadnout z města....to víš nám pracujícím z paneláku je každej kousek volna a přírody vzácnej~;)původně se mě nechtělo, ale mamka mě přemluvila....a v podstatě i umožnila vypadnout za zimní romantikou.Jen se budu modlit, abychom se dostali v pořádku tam i zpět~g~

Tvé kámošky je mě líto a snad je ještě naděje, že to vybojuje.

Mějte se všichni krásně a pište,pište~k~
Sysyna 12260
19.2.2009 3:05:05
Zdravim vsecky!!!!
Na posranyho aj hajzl spadne...ctete:-(
Ja ted mela desne litacky po doktorech se sebou i s detmi.Nejake pravidelne kontroly, zubari, gynda....atd atd a zase velka KO na onkol.
Vsecko je tak nejak v norme....
Jen mam velke problemy s rukama, mrtvi me, krece...a ta prava, skoda mluvit...:-(
Nejvetsi problem jsou ted zuby.Po chemkach dostaly zabrat-8kazu. 2 totalne dolamany......asi se nedoplatim.
Minuly tyden dojela sestra z Nemecka s miminkem Maxikem.Do toho necekane dojela segra z Italie..neco se u ni deje, je nejaka smutna...vubec to nebyla ONA:-(
Ja jela minuly tyden Ctv-So se segrou Martinou a 3letou Eli a jejich LEDNOVOU partou na sraz v Hartmanicich.Poprve v zivote jsem byla nekde pohromade se vsema 3ma segrama))Bylo to fajn.
Jenze.....uz ve stredu dopoledne zacal Davidek kaslat a smrkat, vecer uz mel skoro 40...Kaja s nim zustal doma.
Ja ve Ctv odjela s Tomikem do Hartmanek.Bylo tam jak v pohadce.Nadhera.
V patek po obede uz zacal kaslat i Tom, vecer uz hicoval, dopoledne v So jen spal a plajkal a narikal a mel cca 39,5.Kasel priserny.Po obede jsme vyrazili domu.Malej zimnicu, zachumlanej s dekou.Snezilo, jak na Sibiru, silnice bila, mistama zaveje...sem myslela, ze nedojedu ani do Olesnice, od tama uz silnice byly ciste.
Po prijezdu domu jsem padla, jak mrtva, Tom celou noc strasny kasel.Daviek uz neteplotoval, jen odkaslava.
V nedeli po obede jsem si s Tomem lehla a odpoledne uz jsme nevylezla.Behem par hodin zimnica, teplota 40, kasel ryma....permonici v hlave.
Kaja v Po odletal do Hamburku, MArek zustal doma a stral se o nas.
Od nedele teprve dneska(myslim vcera) jsem bez teplot.Ale bolesti kosti a kloubu a hlayv jsou stale desne.
Spatne se mi dycha.V utery jsem se s deckama odvezla do Brna k dr.Ja dostala ATB, jelikoz mi to seda na prudusky a to je u me konecna..Decka to zvladaji se sirupama.
Tak mam zase po ruznych planech, musela sjem zase odvolat 2vysetreni, ktere uz odkladam asi pul roku....
Jinak segra z Italie uz odjela, segra z Nemecka tu jeste je, ale na prd, kdyz jsem nemocna.Ach jo.
...................................
Po dlouhe dobe se mi ozvala jedna kamaradka,co se zacala na onkologii lecit pul roku driv, jak ja.
Super zenska a velmi dobra fotografka.Ma 11letyho syna a spoustu planu.Jeji 33let a je taky z Brna.
Uz se asi neozve.....9.2. byla na zadost rodiny propustena domu.....v lednu byla na velikym vysetreni a CT..metastaze vsude a velky nador na mozku.Podobny pripad, jako 29leta Hanka z Kladna...ktera boj prohrala.
Tak jsem nasrana na vsecku nespravedlnost sveta a na tu kurvu hnusnou rakovinu.Neda se byt lhostejna a mcet a prejit to a delat, ze se me to netyka.Neumim se starat jen o sebe a sve veci.Neumim to prejit, jako jen nejakou zpravu.Boli me to a je mi to lito.Zas jeden zmareny mlady zivot.........zas jeden kluk bez mamy....

Co je s holakama Prazackama???
Co je s Bajou???Vubec se mi neozyva....:-(
[<<Předchozích 120] Názory 121130 z 7065  [Dalších 6935 >>]
Historický archiv této diskuse najdete zde.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.