| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze :Diskuze : podle měsíce narození : září 2002

Popovídejte si s ostatními, kteří mají stejně staré děti nebo stejný měsíc porodu!
  (?)
[<<Předchozích 10] Názory 1120 z 1817  [Dalších 1797 >>]
kaMyš 6886
24.8.2008 17:56:12
Jinak můj nejstarší se do školy taky netěší a jsem ráda, že půjde až za rok. A do školy se netěší proto, protože má obavy, jestli bude dost dobrej, jestli nebude dostávat pětky. Ach jo, a to ho tím nikdo nestraší, aspoň pokud vím... A ta obava je docela úsměvná, protože od té doby, co mluví, o něm víme, že je vysloveně studijní typ ~k~ Tak doufám, že za ten rok mu to nějak vysvětlíme.
kaMyš 6886
23.8.2008 20:40:43
Jeee, tady se objevují trojdětky a budoucí trojdětky ~j~ Achjo, a to jsem si myslela, že se třema dětma budu nějaká výjimečná nebo co ~j~

Už se nám blíží narozeniny našich nejstarších, jestli sem ještě nakukujete, co chystáte za dárky? Já nějak nemám nápady... Množství lega je na takové úrovni, že když ho bude víc, tak si toho skoro nevšimnou, navíc "váďo váďo" (nevím, proč tomu prostřední tak říká, je to tohle: http://hracky-lego.legacek.cz/lego-7670-ostrelovaci-a-pavouci-droid+dp38397/) dostane prostřední k svátku chvíli po narozkách nejstaršího. Napadly mě kolečkové brusle, ale nevím nevím, jestli by to zvládl a jestli bych to zvládla já, chodit s ním na ně ven... Manžel navrhuje nějakou dobrou baterku, ta by se hodila, jezdíme docela dost pod stan. A co si přeje budoucí oslavenec? Meč ~g~ Ale má už asi tři, tak mu to zkusím nějak rozmluvit ~g~
Malý medvídci 83301
13.6.2008 9:39:49
já měla také odloženou docházku a moc jsem se do školy netěšila a pak se to změnilo ,ale hraji si s dětmi dodnes :)
Davídek bude mít nejspíše také odloženou docházku,protože se každého bojí a je takový plachý no možná se to srovná, uvidíme.
:-D:-D:-D:-D
Maruška + 9/02+9/04+7/09 52757
12.6.2008 20:09:51
no tak to je tedy opravdu dobré, můj chlapeček se taky jmenuje Davídek a narodil se 8.9. :-D Jen to třetí nám nevyšlo. Já po něm tedy z celé duše toužím, ale už pomalu přestávám věřit. Manžel řekl že ano, ale než nastoupím do práce. V práci jsem od ledna a pořád si hledám záminky abych ještě nemusela začít jíst HA a každý měsíc se modlím aby to tentokrát vyšlo. No bohužel asi nám to není přáno;((
Mařenka půjde až za rok a jsem i ráda, protože začala být strašně ustrašená tak doufám že to do roka zas zmizí a bude zas v pohodě.
Malý medvídci 83301
12.6.2008 12:46:48
a ještě má brášku a malou sestřičku ,Davídkovi budou v září 4 roky a oslavíme je v Řecku.Narodil se 13.9.2004 takže jak vidím máme stejně staré děti :) taky se ty vaše neustále hádají o hračky a perou se? U nás je to na dením pořádku a ještě ke všemu máme malou princeznu Marušku(16.měsíců) a ta je pro změnu oba kousne,když jí nějakou hračku vezmou. Teď je klídek.Malá spinká po obědě a děti jsou do tří ve školce,tak pojedeme ve dvě do města ještě nakoupit a vyzvednout ty dva raubíře. :-D:-D
Malý medvídci 83301
12.6.2008 12:40:46
a ještě má 116 cm a váží 16 kg:-D
Malý medvídci 83301
12.6.2008 12:39:51
Ahoj
já mám holčičku Verunku narozenou 25.9.2002 a v září už půjde do školy.Je také moc chytrá,umí se podepsat,trochu číst,počítat a sčítat a odečítat do dvaceti,krásně maluje a zpívá různé písničky :)nejradši má Maxim Turbulenc nebo písničky z večerníčku a Mata a Pata :) :-D:-D:-D
Maruška + 9/02+9/04+7/09 52757
11.6.2008 20:21:09
Ahojte, já se tu taky chodím nakukovat, ale zapojila jsem se taky jen párkrát a navíc až v posledním roce, protože jsme konečně pořídili internet :-). Moje Marjánka je narozená 25.9. tak půjdeme taky do školy až za rok. Zvládá počítat do 100 a sčítat do 10. Písmenka umí všechny a umí se tiskacím podepsat. Když chce něco napsat tak jí ještě musím radit - vypadávají jí písmenka, ale my ji to neučíme tak to zatím neřeším. K mé úlevě jsme po vánocích zvládly ř i r tak že jsme se vyhnuli logo. Váží 18kg a měří 110cm.
kaMyš 6886
3.6.2008 10:03:45
Jančo, to máš šikovného kluka, že jde do školy už v září! O Topgalech - batohách vím, slyšela jsem na ně už chválu.
Hanko, skvělé, že Tomíkovi nic není! To ti musel spadnout kámen ze srdce. A čte a počítá do tisíce, teda to je pašák R^
Pro srovnání se chlubnu V1: počítat se zrovna učí do sta (zatím je u třiceti ;) - já ho to neučím, takže pokračuje jen když se zeptá), sčítá a odčítá do deseti, písmenek umí tak 3/4, ale občas se ptá, jak se co píše a i docela dobře tipuje (i když bez samohlásek). Encyklopedie u nás taky letí, i když teď je vytlačuje lego. Akorát s malováním je nějak pozadu, takže dobře, že do školy ještě nejde, i Dr. mi to doporučila (a já bych ho asi stejně dřív nedala).
Jinak se ptáš, jak se Včka snášejí - no nejmladšího oba milujou a jinak si někdy V1 na V2 vybíjí svoje frustrace - ale většinou si hezky hrajou.
Leli & Mareček 9/02 & Ondřej 81359
30.5.2008 9:30:13
Mě to bylo jedno,hlavní bylo,že už to mám za sebou a pro doktory docela jo.Když jsem viděla jejich obličeje hned po...kdy jsem ještě ani nevěděla co to je ani jsem ho neviděla,tak jsem si myslela,že jsem porodila nějakou zrůdu.Fakt děsné...dneska se tomu směju.Chodili se dívat dr. a sestry snad ze všech oddělení :-D
[<<Předchozích 10] Názory 1120 z 1817  [Dalších 1797 >>]

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.