| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze :Diskuze : podle měsíce narození : září 1998

Popovídejte si s ostatními, kteří mají stejně staré děti nebo stejný měsíc porodu!
  (?)
[<<Předchozích 10] Názory 1120 z 110  [Dalších 90 >>]
Jolka32 47073
9.11.2006 19:49:26
Ahojky Jovanko!
Tak to mě je líto,chudák holka!!!A co jinak nového,už máš vymyšlené dárky k vánocům?Za chvilku jsou tady.Budu muset končit,už je za mnou řada na počítač,tak se měj,papa
Jovanka 21914
8.11.2006 14:36:35
Tak Andrea má ode dneška neštovice, takže cestování o minim dva týdny odkládáme....
Jolka32 47073
8.11.2006 13:01:59
Ještě jsem zapoměla,samozřejmě,že se domluvíme,budu ráda jak přijedeš,konečně se poznáme!Snad ten sníh hned tak nenapadne,já taky nerada jezdím ve sněhu,spíš bych řekla,že ve sněhu nejezdím skoro vůbec,bojím se!
Jolka32 47073
8.11.2006 12:43:22
Nazdárek Jovanko!!!!!!
To je fajn,že píšeš,já už pomalu přestávala věřit,že se ozveš!!!!
Často jsem na tebe myslela a říkala si,co se ti asi stalo?!

Jinak tady se neděje nic zvláštního,akorát Honzík si zlomil minulý týden palec na pravé ruce,takže má ortézu.Vlastně mu to i vyhovuje,nemusí ve škole psát a hlavně prý nemusí chodit do bazénu!!!!Jakoubek roste jako z vody,akorát je trošku lenivý.Aaaa,zrovna se vzbudil,tak musím běžet,dělá nějaký velký kravál,takže zatím pa
Jovanka 21914
7.11.2006 13:22:56
Ahoj, dlouho jsem tu nebyla, měli jsme rodinné trápení :-(((
Do Vašich krajin se chystám, až budu mít opravené vozítko, pokud ovšem mezitím nenasněží. To bych se bála více než obvykle :-)
Pak se domluvíme po mailu, kdy a hlavně kde se potkáme, ano?
A jak se Vám daří jinak?
Jolka32 47073
4.10.2006 15:50:26
Haloooooooo!!! To tady nikdo už nechodí??? Kde jste,holky????
Jolka32 47073
18.9.2006 20:10:53
Na Alču,jsem se už taky chtěla zeptat,nevím cos ní je,pěkně dlouho o sobě nedala vědět!!
Já ti tak přemýšlela,co bych dělala,celé to odpoledne,kdyby ty kluky hlídal a nějak mě toho moc nenapadlo!Stejně si myslím,že to hlídání bude realné až někdy v zimě,kdy bude mít víc volného času,teď jak říká on:Nevím,kde mám dřív skočit,nějak nestíhám! No,pak dám vědět a určitě ho nebudu kontrolovat,protože bych to nevydržela!
Až pojedeš na tu naší stranu,napiš dřív a domluvíme se,abych byla doma,sice se stane málokdy,že jsem mimo,protože na procházku s malým nejde chodit,to bych nezvládla táhnout kočár a ho ještě na rukou,ale pro jistotu!
Já končím,mám horu prádla,tak s tím jdu bojovat a pak zalezu honem do pelíšku,ať se chvilku prospím,než Jakoubka zase chytne chuť si povídat.Ještě,že Ondra s Honzou dneska už taky zalezli a nijak kolem toho neprotestovali.
papa
Jovanka 21914
18.9.2006 18:33:38
A kde je vůbec Alča?
Jovanka 21914
18.9.2006 18:31:33
Vůbec nejsi zlá matka, to jsem nechtěla, aby to tak vyznělo :-))
Až tam tedy pojedu, ozvu se a můžeme se domluvit, ok? :-)
Zkus se s miláčkem domluvit, že jednou za třeba týden nebo dva budeš mít jedno odpoledne volno, ať se stará on. A uvidíš, že to zvládne (jen ho nesmíš kontrolovat nebo se dívat, co a jak dělá, nebo by Tě asi trefilo :-)) - hlavní je, když všichni přežijí a dům zůstane stát :-)
Jolka32 47073
18.9.2006 17:07:51
Čauky!
Teď musím vypadat jako nějaká zlá matka,že jsem ho tam nechala tak dlouho,ale chodila jsem pořád k němu a snažila se ho uklidnit,hladila jsem ho,houpala,ale nic nepomohlo.Zkusím to příště a uvidím jak dopadnu.
Bylo by fajn se poznat,takže až pojedeš navštívit Míšu můžem se domluvit a sejdem se,už se těším!No a jak je to s tím mým miláčkem?Těžko říct,teď pořád někde lítá,takže to hlídání a starost o ně,nejde zavést,ale určitě se o to pokusím!Ale stejně si to nedokážu představit!!!
[<<Předchozích 10] Názory 1120 z 110  [Dalších 90 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.