| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Zdraví : Lékaři - alergie

  (?)
[<<Předchozích 10] Názory 1120 z 236  [Dalších 216 >>]
Peppa 133447
14.9.2018 8:58:22
MUDr. Eva Orálková, Brno. Dříve na Hybešové, myslím že se přestěhovala. Vybírala jsem na základě referencí, léčbu nemůžu moc posoudit, ptž jsme tam byli asi jen třikrát. Bylo nám doporučeno přeočkování, což jsem tedy odmítla a problém časem odezněl sám (byli jsme tam před lety kvůli de facto nepřetržité zelené rýmě, naše dr. už nevěděla co s tím). Ale přesto, že jsem s ní (přeočkováním) nesouhlasila, jako dr. mi byla příjemná, empatická a pokud by byl problém, šla bych k ní asi zase. Moje dvě kamarádky k ní chodí s dětmi i se sebou, myslím, že jsou spokojené. Jaká je na potravinové alergie netuším, najdi si na ni reference. Ještě se tuším houfně doporučuje dr. Láníková (nebo tak nějak), ale tu osobně neznám.
Zuza&Mik 29274
14.9.2018 8:37:34
Judy, díky. Já mám bezmléčnou dietu už od května. Určitou dobu i celkově hypoalergenní dietu. Výsledek nula. Tak mi alergologie připadá jako poslední možnost.
Judy+2 95918
14.9.2018 8:14:03
Zkus sama vyřazovat např. mléko a další potenciální alergeny.
Judy+2 95918
14.9.2018 8:13:10
Slyšela jsem z více zdrojů, že malým dětem ani testy nedělají, protože jsou neprůkazné.
Zuza&Mik 29274
14.9.2018 8:01:30
Dobrý den, prosím, můžete někdo doporučit alergologa, který zjišťuje potravinové alergie. Mám sedmiměsíční miminko, které má od konce šestinedělí hleny ve stolici, jsme v péči gastroenterologa, ale zatím se nic nevyřešilo (alergie na bílkovinu kravského mléka je podle něj jasná a není třeba ji testovat) a dítě kromě hnusné stolice i málo přibírá a málo roste. Bydlíme na Vysočině, takže v dosahu je Jihlava, Brno, i Praha by se dala samozřejmě. Děkuji
Stará Misule 82389
2.6.2017 18:18:03
Ve Vinohradsky dr Srbova,je alergolog i umunolog,v detskem pavilonu.Sledovat je hezky,ale hlavne mit u sebe nejaky silnejsi leky,prednison nebo dithiaden.Dcera ma sos balicek,v kterem je i pero.Arasidy nejsou sranda.Za testy jsme neplatili,a ze jich bylo,stejne nezjistili,co ji to zpusobuje(silna alergie na chlad),ale neni to doktorkou,proste nikdo nevi.
Vranice 21600
2.6.2017 17:21:37
Immunia Karlín, neplatili jsme nic, šlo to na pojišťovnu. Byli jsme u dr. Ježkové, ale koukám, že ta je teď na Opatově. Stačí zavolat na recepci, oni doporučí alergologa z těch, co s nima spolupracují.
Li. 14175
2.6.2017 11:27:49
ÚVN Střešovice - alergologie primáře Rákosníka. Berou tam i nespádové pacienty, zkus zavolat. Vždy tam na syna byli neuvěřitelně milí a (ťuky, ťuk) syna snad i z alergie dostali.
TaJ 81121
2.6.2017 11:21:43
Chodíme na alergologii k MUDr. Roztočilové na polikliniku Vysočany, je skvělá...ale netuším, jestli přibírá další pacienty...a taky tam chodíme s pylovou alergií, ale všichni, co jsem potkala a chodí k ní, tak si ji moc chválí...
Evžíček 52045
2.6.2017 11:16:20
Ahoj,

potřebuji poradit- syn, 10 let, má nejspíš potravinovou alergii, sledováním to vypadá na nějaká barviva ) a arašídy)...oteče mu pusa a teď už trvá třeba 4-5 hod než splaskne, fenistil a zyrtec moc nezabírají, zhoršuje se to. Chudák už se bojí spoustu věcí jíst. Pediatr radí vysledovat,ale to úplně nejde, to by nemohl nic jíst ani ve škole, zatím jsou jisté arašídy,ale to ostatní sama nezjistím...
Poradíte mi někoho solidního? Aby byl ochotný to otestovat- ty testy jsou dost drahé, co jsem koukala...

Děkuji
[<<Předchozích 10] Názory 1120 z 236  [Dalších 216 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.