| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Zdraví : Tasemnice a škrkavky

  (?)
[<<Předchozích 20] Názory 2130 z 30 
Kreaty 128225
23.7.2013 21:10:46
www.google.cz/search?q=škrkavka+dětská&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ei=ptTuUfWzEMz4sgabi4GgAw&ved=0CAcQ_AUoAQ&biw=1024&bih=497
Žžena 83005
23.7.2013 21:10:28
Nevyhazovali jste třeba něco do záchoda?
No plavat... žížala není žádný suprplavec, ale chvíli jí trvá, než se utopí ~t~
Pippi 108434
23.7.2013 21:08:52
a umí žížaly plavat? Jinak je to ale stejná záhada, kde se tam ta žížala vzala... škrkavku tipuju z toho důvodu, že tasemnice i roupi jsou vzrůstově malí paraziti.
Žžena 83005
23.7.2013 21:04:32
To vypadá spíš na žížalu. Škrkavka není červená. A navíc jsou škrkavky děsně vzácný.
Pippi 108434
23.7.2013 20:48:14
Včera večer jsme v prázdném záchodě objevili červa. Tipuju to na škrkavku, měl cca 10cm na délku a 3mm na šířku, barva do červena. Plaval, nebyl mrtvý. Nevím, kde se tam vzal. Ten den jsem na velké byla jen já, ale asi 12 hodin předtím, od té doby jsme byli všichni několikrát na malé a celý den v tom záchodě nebylo nic. Je možné, že by tam ten červ "připlaval" od sousedů (bydlíme v paneláku), nebo musí někdo z nás mít nutně škrkavky?
Olik221 133189
22.10.2012 10:54:07
Ahoj, no to je pro me ted uplne silene tema, mela jsem u 6ti leteho syna podezreni na roupa detskeho, tak jsem se chtela dozvedet neco vic, jak to v dnesni dobe s tema potvorama je (znam je tak akorat z detstvi) no a narazila jsem na tento clanek http://www.forumzdravi.cz/clanek-447-parazite-jako-bezna-soucast-naseho-organizmu Uprimne, nejdrive jsem se dost lekla a v noci se mi vse honilo hlavou a neco na tom je, proste odjakziva vime, ze zvirata parazity maji, cinane i spoustu jinych narodu se odcervuji pravidelne, proc asi....a my si o sobe myslime, ze jsme snad neco lepsiho a nas se tykat nemuze??? A leky na tyto potvory tady v ČR nekoupis bez receptu, kde to proboha jsme? Vsude ve svete jsou bezne dostupne! Takze ted jsem ve stadiu, ze bych chtela zjistit jak to vlastne je, ctu nejruznejsi diskuze a pak bych chtela absolvovat vysetreni....nejsem blazen, vim, ze spoustu lidi si na tom chce jen vydelat, na to si urcite dam pozor, ale jestli delame nekomu domecek, rada bych to vedela! No a od vseho toho si slibuji to, ze budeme proste zdravejsi..... Jo a svagrova zije s rodinou nekolik let ve Vietnamu, oni teda berou odcervovaci tabletky pravidelne - cela rodina, snad jednou za pul roku no a ted v lete davala krev k zjisteni parazitu - u sarsiho syna objevili prave skrkavku, u mladsiho nic....jenze...sama doktorka pry rekla, ze pokud ziji v jedne domacnosti, piji ze stejneho hrnku atd, neexistuje ze by to mladsi syn nemel. Vzali si prasky a doufaji, ze je to teda ok. Takze tak. Mate nekdo zkusenosti s parazity?
Majka** 101551
11.10.2012 16:32:47
Maminky, máte někdo zkušenost se škrkavkou? Syn (8 let) ji dnes našel ve stolici, zítra jdem teda k doktorovi, ale ráda bych nějaký zkušenosti. Na internetu jsou bubáci, tak člověk se pak bojí. Na jedné stránce píšou jak je to infekční na druhé,že je to nepřenosné. Tak nevím co očekávat, jak dlouho se s tím léčí třeba doma atd.
Děkuji za odpovědi Majka
[<<Předchozích 20] Názory 2130 z 30 

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.