| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Masáž hráze, nástřih při porodu

  (?)
[<<Předchozích 40] Názory 4150 z 1522  [Dalších 1472 >>]
Pippi 108434
23.1.2015 22:40:47
magrato, já ti to věřím, ale já měla učebnicové porody, všechno v pohodě, druhé dítě bylo na čtyři zatlačení venku. DAli mi je hned do náruče, nikam je nenesli, děti byly klidné, neplakaly, prohlížely si mě a jsem si jistá, že žádné trauma nemají (stejně jako ty jseš si jistá, že tvoje dítě naopak ano).
magrata1 95172
23.1.2015 22:32:49
moje dítě bylo promodralé, křísili ho a AS mělo 9,9,10. Myslím, že oni si to ošéfují, jak jim to vyhovuje.
Pippi 108434
23.1.2015 22:29:28
moje děti byly taky promodralé, měly šňůru okolo krku. Přesto mě nikdo nestříhal, děti byly v pořádku, Apgar super, nikdo je nikam nenosil a dali mi je hned do náruče. Žádné následky nemají, neviděla bych v tom žádné drama.
Pippi 108434
23.1.2015 22:25:28
Já do vany rodila, s asistentkou, nástřih se nekonal a vůbec si nedokážu představit, že by mě někdo ve vodě stříhal. Natož v té v porodnici, co je velká pomalu jak malý bazén.
magrata1 95172
23.1.2015 22:13:38
já jsem taky měla asi rodit doma, když nejsem spokojená. Blbec jsem si naivně myslela, že v porodnici mají zájem udělat to nejlepší pro matku a dítě. Prozřela jsem, někteří jo (u druhého porodu jsem měla skvělou PA a veškerou péči), někteří myslí víc na to, že dvě sekce v sobotu v noci na příslužbě je moc~o~
withep 93862
23.1.2015 22:10:48
Řekla bych, že prolaps pupečníku je velmi vzácná komplikace, ještě vzácnější je u přirozeného porodu (když se neprovádí dirupce vaku blan), hrozí v jiné době porodu, než kdy se stříhá/nestříhá hráz, a řeší se jinak než nástřihem hráze (akutní sekcí). Ale to už hodně odbočuješ od tématu, a tak jako tak můžeš zmínit jakoukoli náhlou komplikaci, vždy bude platit, že přirozený nenarušovaný porod je nejjistějším způsobem, jak jí předejít (a když už jsi zmínila ty pojišťovny, vyjde je nejlevněji).
Lída+4 138596
23.1.2015 22:05:15
Ale leda tak houby... tu dobu totiž taky pamatuju, víš???
Nika89 91671
23.1.2015 21:30:09
tak si asi myslela, že je pro ni a dítě nejlepší rodit v porodnici s tím, že prostě nastřihnout frndu.
panebože ženský vy jste jak slepice, VY máte pravdu, všichni ostatní jsou totální vymazanci a když ze sebe nechtějí udělat kus masa tak si mají rodit doma a samy? VÁM všem bych přála, abyste si prožili ponížení, zastrašování a zesměšňování aspoň takový, abyste si tyhle svoje kecy příště odpustili.
Ananta 97295
23.1.2015 21:29:08
"Když porodník zachytil snížení tepu plodu, tak dospěl k závěru, že je třeba porod urychlit"

Pokud si to personál nemocnice nevymyslel, tak rozsudek chápu. Na druhé straně si dokážu živě (nejen) představit, jak reagují na kohokoliv kdo tupě a pokorně neposlouchá pokyny, v tomto případě mám tedy horší zkušenost se sestrama.

magrata1 95172
23.1.2015 21:21:22
Tak dítě má i ramínka, velké dítě je má širší. Mám zvápenatěné pánevní zkloubení, takže i dítě normální velikosti jsem rodila s dozorem celého oddělení. Navíc jsem měla první porod CS, takže u tak velkého plodu kvůli ruptuře nemohli dát oxytocin. Po porodu hlavičky se mi zastavily kontrakce (první sekce byla pro nepostupující porod). Malou ze mě vyloženě tahali, měla parézu ruky. Narodila se fialová, křísili ji, nalhali do zprávy, že porod přirozený bez komplikací, dítě AS 9, 9, 10. Tak houby. Pochybuju, že děcko, které je přidušené a běhá kolem něj půl oddělení má takové AS. Rok jsme jezdily na rehabilitaci, 2 roky po všech možných vyšetřeních. Měla jsem s tím dost nákladů finančních- benzin, parkovné, musela shánět hlídání pro prostřední dítě, věnovat plno času... Za celou noc, co jsem tam byla, mě ani jednou nemonitorovali, jinak by museli vidět, že mám 2 bolesti po 2 minutách a pak hodinu nic. Do porodu jsem si četla, prostě žádné pořádné efektivní stahy. Já mám dodnes trauma, malá asi taky.
[<<Předchozích 40] Názory 4150 z 1522  [Dalších 1472 >>]

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.