| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Zdraví : Zánět středního ucha

  (?)
[<<Předchozích 40] Názory 4150 z 3138  [Dalších 3088 >>]
Saamajna 115449
20.8.2017 13:59:59
Update:

vcera vecer jsme dceri nedali ibuprofen a presto zadny bolesti, stastna jak blecha referovala, ze muze na tom uchu i lezet!
Atb samozrejme bere dal, i ty atb kapky do ucha ale snad bude ten zitrejsi 6hodin let domu ok.

Diky jeste jednou Vam vsem!
Pam-pela 97353
18.8.2017 15:53:01
...na "budování střeva" je prý dobrá fermentovaná zelenina...doufám, že rozumím dobře, že je to nakládané kysané zelí...bakterií vhodných pro střevo je tam miliony )miliardy?)...musím si to přečíst znova. prý lepší než kupovaný laktobacily.
Tak ať ouško nebolí...:-)
Lída+2 28136
18.8.2017 5:54:09
Saamajna, nám na ORL vždy doporučují před odjezdem k moři- květen, červen tam zajít, aby se podívali do uší a případně je pročistili a předešli bolestem uší u moře.

Tak to příště zkuste, těch 15minut co tam všichni dohromady budete, protože né všem něco budou dělat....za to opravdu stojí.

Ať je dcera brzy fit. ~;((~x~

Saamajna 115449
17.8.2017 23:58:10
Pampelo, to s tim slunickem jsem se zapomela zeptat!!
I kdyz jsem na to v prvnim momente myslela..
Tak zitra!

Jo a pani lekarnice se trochu podivovala, proc mi dr. nenapsala antibioticky kapky... Tak jsem ji uprosila, ze mi je prodala i bez receptu - ale pod mym slibem, ze to jiny ATB dcera taky bude brat.
Saamajna 115449
17.8.2017 23:53:29
Tak jsem ji ty ATB dala.
Pri ceste do lekarny po brehu more si madam neodpustila skoceni do vln - tolik k absolutnimu zakazu tekutin do ucha ~q~!
I proto jsem dala Vam vsem za pravdu - a po priletu domu budeme "budovat strevo".

Dekuju Vam vsem zensky za rady a podporu!
~x~

Urcite se sem ozvu, jak se ji povede.
No a taky celkove dalsi prubeh tehle neuveritelne "dovolene" ~l~.


Pam-pela 97353
17.8.2017 23:40:47
S ušima jsme užili já i starší syn.
U moře se to vždycky zhoršilo tou slanou vodou...ale mně spíš pomáhaly když už kapky přímo do ucha.
Vozím si je s sebou...loni jsem je použila pro dceru, která normálně vůbec na ušní problémy netrpí, pomohly dost rychle.
I letos jsem u moře cítila, že mě uši malinko pobolívají a že se jim ta slaná voda nelíbí,. ale vydržely. Kapky jsem měla zas s sebou...vozím takovou příruční malou lékárničku :-).

Tak třeba propříště.

A rozhodně by do mých uší nebyl vhodný ani tea tree (ač ho jinak používám ráda), ani česnek a nic jiného dráždivého... ~;), to by se mi tak určitě 5x zhoršilo.
Může dcerka s těmi ATB aspoň na slunce?


margotka78 alias shit-roller 108560
17.8.2017 20:01:52
No nevím. Dala bych hned, uleví se jí.
Dcera měla zánět v roce, píchali jí uši ( poprvé a naposledy, bude jí 10) měla horečky přes 40...Tak ať se jí to nerozjede.
Vaitea 114076
17.8.2017 20:00:06
"Rozhodi to celej organismus"

Ale prdlajs. Organizmus jí rozhodí bakteriální infekce ať už primární, nebo ta co na tavojhle terén v uchu nasedne. A cesta domů letadlem pro ní bude peklo.
TaJ 81121
17.8.2017 19:53:33
Saamajno, tak, jak já vždycky vyčkávám, jestli dítě tu nemoc nezvládne bez ATB a beru je až když není jiná možnost, tak teď bych neváhala ani chvilku...co když se jí to naopak do zítra rozjede ještě víc? A těch pár dní na ATB jí organismus zase tolik nerozhodí, dejte k tomu nějaké laktobacily, nebo něco...já bych v tomhle případě neměla odvahu čekat, co z toho ještě bude...čím dřív, tím líp, ať to zabere, než poletíte domů....
L+ 2m 114525
17.8.2017 19:53:03
Určitě je dejte hned, ať ji zaberou aspoň trochu než poletite.
Mám v živé paměti, jak syn schoulenej do klubicka v chodbičce u letušek mlátil bolesti hlavou do země. Doslova. A to byl nadopovanej analgetikama.
Taky nejsem příznivcem ATB, ale někdy jsou třeba.
A regenerace u něj i po dobrani byla dlouha.

[<<Předchozích 40] Názory 4150 z 3138  [Dalších 3088 >>]

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.