| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Soud rozhodl: očkování dětí je povinné

 Příspěvky 110 z 131 [Dalších 121 >>]
Veronika, dcera 21 měsíců
22.3.2014 14:30:14
Dcerku jsme taky nechali očkovat Pediacelem. Chtěli jsme počkat do 4 měsíců věku, zatím byl atopický exém a nakonec se očkovala poprvé až v roce věku,kdy díky mé (to kvůli kojení) i její dietě exém plně odezněl. :o) Zvládla to (zatím tři dávky) bez problémů.
Máme strategii co nejvíc odkládat, užívat co nejšetrnější vakcínu (i když placenou)a očkovat jen vyloženě povinné věci. :o)
huwik
4.3.2014 20:31:02
Ahoj, já mám s očkováním docela špatné zkušenosti. Ve 14 jsem dostala hned několik vakcín, které jsou rizikové a bohužel se u mě rozvinula autoimunní nemoc, která je pochopitelně nevyléčitelná. Až po letech jsem zjistila, že jsem k tomu onemocnění měla vlohy a některé rizikové faktory to mohly vyvolat. (u mě puberta spojená s očkováním na alergii).
Takže budu asi zlá a u svých dětí si nechám před jakýmkoli očkováním zjistit, jestli k tomu nemají vlohy taky (ono se to nezdá, ale % populace, která pro to vlohy má není až tak zanedbatelné) Některé z těch vakcín nemají vůbec smysl. Např. Hepatitida. Kde se s tím může normální mimino setkat?
Pavlí1
3.3.2014 0:26:32
Kili, s Vašema řečma už běžte někam!
Za jaký farmaceutický gigant kopete?
Pavlí1
3.3.2014 0:26:21
Kili, s Vašema řečma už běžte někam!
Za jaký farmaceutický gigant kopete?
Pavlí1
3.3.2014 0:09:40
Ukažte mi jediného doktora, který Vám před očkováním dítěte dá do ruky příbalový leták, kde jsou uvedeny NÚ očkovacích látek ?!
Já bych zase nakopla ty maminy, které svým dětem - novorozencům dovolí naprat do jejich tělíčka, s absencí imunity, několik antigenů najednou! Kromě základu dají naráz i vše, co je nepovinné!
Pavlí1
3.3.2014 0:03:59
Bohužel,někteří lékaři mají chabé informace a měli by se víc vzdělávat, jenže to je těžké. Oni jezdí na semináře, kde do nich farmaceutické lobby hustí, jak jsou očkovací látky zázračné a oni slepě uvěří. Přečetla jsem tolik studií, že po téměř roce můžu říct, že své dítko zatím naočkovat nedám. NIKDY ale nedostane hexu ani MMR.
majoš
25.2.2014 21:50:13
Souhlasím s rozumným názorem.
.kili.
25.2.2014 16:40:35
- "Bez ohledu na to, co jste usoudil z mého příspěvku pane doktore, je otázka skupinové imunity daleko složitější. "

jistě, ba složitějkší než to, co jste napsala

- "vyvracet komukoli, jeho názor, tedy ani Vám."

nediskutuji o svém názoru. Medicína není, jak jsem již vícekrát uvedl, věc názoru, kdežto opory na objektivních důkazech.


- "Aby se mohly viry rozmnožovat, musí napadnout živou buňku, přinutit ji, aby pro ně vyráběla stavební látky a zdroje energie a nakonec aktivují mechanismy, které ji zahubí.Ve vší úctě pane doktore, zatím se osvěta o účinnosti očkování provádí výše popisovaným způsobem."

smysl citovaného mi zcela uniká.



Agáta
  • 
25.2.2014 13:24:52
Bez ohledu na to, co jste usoudil z mého příspěvku pane doktore, je otázka skupinové imunity daleko složitější. Přesahuje rovinu diskuze na tomto portálu. V této chvíli se nesetkáváme ani na stejné myšlenkové rovině, pane doktore, nejde mi o to, vyvracet komukoli, jeho názor, tedy ani Vám.

Aby se mohly viry rozmnožovat, musí napadnout živou buňku, přinutit ji, aby pro ně vyráběla stavební látky a zdroje energie a nakonec aktivují mechanismy, které ji zahubí.
Ve vší úctě pane doktore, zatím se osvěta o účinnosti očkování provádí výše popisovaným způsobem.
.kili.
25.2.2014 10:00:50

"můj názor - očkovat "

v tabulce níže jsou roční počty případů v USA, první číslo je před vývojem očkovací látky, druhé je z . 2009


Smallpox 29,005 0
Diphtheria 21,053 0
Measles 503,217 71
Mumps 162,344 1,991
Pertussis 200,752 16,858
Polio (paralytic) 19,794 1
Rubella 47,745 3
Congenital rubella 152 2
Tetanus 580 18
H. influenzae b 20,000 213
 Příspěvky 110 z 131 [Dalších 121 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.