| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Michel Odent v Praze

[<<Předchozích 10] Příspěvky 1120 z 22 [Dalších 2 >>]
kosatka2
23.5.2013 10:35:22
To samozřejmě není jediná Matějčkova kniha, napsal jich hromadu a vycházejí od konce 50. let dodnes a od té doby není dekáda, kdy by mu nic nevyšlo
.kili.
23.5.2013 10:17:26
""Maminko právě jste se stala vražedkyní vlastního dítěte" alespoň tak to na mě působí... "

co z toho na Vás takto působí ? Jak Vy byste si představovala text tzv. negativního treversu, kter by Vám vyhovoval ?
.kili.
23.5.2013 10:15:00
"... měla jsem v ruce knihu od toho slavného Zdeňka Matějčka z 80. let "


nevím, co jste měla za knihu, nicméně dílo J.Langmeier.Z. Matějček Psychická deprivace v dětství vyšlo v letech šedesátých.
23.5.2013 10:11:19
PB ~e~

Já jsem tam před 5 lety rodila, odmítla jsem kontinuální monitoring a přinesli mi negativní reverz, jeho obsah si nepamatuju, ale bylo to zřejmě něco podobného a já už byla tak zdupaná, že jsem nebyla schopná to podepsat a posvolila se ~:(. Když se dítě narodilo, byla jsem na tom ještě hůř a ani se neodvážila žádat takovou nehoráznost jako mít dítě u sebe... ~q~ Skoro jsem se bála, že mě někdo seřve, že vůbec do té krabice strkám ruku a beru své dítě za ručku.

Teď bych jim takovýdle "informovaný" nesouhlas s úsměvem podepsala, ale prvorodičku to velmi snadno semele.
kreditka
23.5.2013 8:17:03
TAk to je síla "Maminko právě jste se stala vražedkyní vlastního dítěte" alespoň tak to na mě působí...
46XX
22.5.2013 23:41:04
..z kterého roku (století) ten negativní revers je???
kosatka2
22.5.2013 23:13:18
Tak jsem si na Respektu početla, mimojiné jsem se proklikla na negativní reverz z Motola - ufff: https://www.dropbox.com/s/m76k06x64l6s7vz/Negativni_reverz_Motol.pdf

K tématu: měla jsem v ruce knihu od toho slavného Zdeňka Matějčka z 80. let a již tehdy se psalo o důležitosti co největšího kontaktu novorozence s matkou, a UŽ TEHDY padlo v této knize M. Odenta! Takže 30 let známá věc, a stále se to nebere moc vážně...
Šešule
22.5.2013 20:26:11
... že není co dodat.~R^
Viděla jsem záznam rozhovoru s M. Odentem a kromě toho, že souhlasím s tím, co MO říká, má MO úžasný osobní kouzlo~R^
.kili.
22.5.2013 17:34:06
"V českých porodnicích jsou běžně zcela ignorována základní lidská práva, ale i přirozené potřeby žen a jejich dětí. To vyplývá asi z šedesátky vyjádření žen o jejich zkušenostech při porodu, převážně z let 2011-2013."


Malá ukázka z velkého umění logických klamů, nadto ilustrace absence objektivního přístupu právničky. Docela ilustrativní.
Koloběžka 1.
22.5.2013 16:33:56
Souhlas, konečně článek, co pohladí na duši. Zažila jsem M. Odenta na živo, nesdělitelný zážitek a hormonální koktejl na několik dní.
[<<Předchozích 10] Příspěvky 1120 z 22 [Dalších 2 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.