| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Těhotné baculky: mýty a pravda o obezitě v těhotenství

 Příspěvky 110 z 20 [Dalších 10 >>]
18.4.2013 22:36:01
Já jsme také vůbec při kojení nezhubla, spíše naopak, čím víc synek pije ode mne, tím mi skášou kila nahoru, takže pro mne je mýtusd, že s kojením se hubne. :-)~n~
16.4.2013 10:02:24
To mas pravdu Mato,
kazda zena a kazde tehotenstvi je jine.Muzeme se z toho clanku ridit akorat neakym meritkem,ze ,,vetsina zen pribere,, atd. ale rozhodne to neplati pro vsechny.Ja jen zavidim tem maminkam,ktere nepriberou nebo se hned vrati na puvodni vahu.Ja jsem po prvnim diteti odchazela z porodnice s dvemi kily navic a kojila jsem,tak jsem si rikala,jak je to super,ze nemusim menit cely satnik diky nadbytecnym kilum a ejhle....behem kojeni jsem pribrala 17 kilo.A to jsem se necpala ani nijak vyrazne nezmenila dosavadni jidelnicek.....
16.4.2013 9:56:03
Ja to mam tak presne Martino,pri kojeni jsem taky nezhubla,ba naopak,pribrala a to hodne.Kdyz jsem odchazela z porodnice mela jsem 62 kilo a po trech mesicich kojeni jsem byla na 75 kilech a to jsem do jidelnicku akorat zarazovala vice ovoce a zeleniny a vyhybala se smazenym a tucnym jidlum.U druheho to bylo to same,hold asi hormony nebo co,jinak si to vysvetlit nedokazu.
petra (10 a 7 let)
  • 
15.4.2013 7:42:56
Myslím, že každá žena je jiná a i každé těhotenství. Řadím se spíše k obézním a přesto bez změny jídelníčku jsem u prvního dítěte šla rodit o 8 kilo lehčí a u druhého o 6 kilo méně (po porodu cca 10-12 méně než pře porodem). Vždy jsem ale během 6 měsíců šla zpět na původní váhu. Asi nějaké hormony nebo co způsobili můj úbytek váhy. S úsměvem říkám, že nejlepší dieta pro mně je těhotenství.
lulu
  • 
15.4.2013 7:16:38
jo tak to fakt sedí! je přece upně jasný,že když je žena štíhlá nebo má dokonce podváhu může v těhotenství přibrat víc než ženy obézní. Ženy které mají třeba 20kg nadváhu už pomalu v těhotensví přibírat vůbec nemusí!!!akorát musí vědět jak se stravovat,aby prospívalo dítě a ně oni :-D
Lenka Elnerova, 2deti
  • 
13.4.2013 20:24:23
no to by me taky zajimalo kdo to vymyslel-druhe dite slo ven sice jen tri hodiny ale prvni porod rozhodne nebyl tak bolestivy- jsem se po druhem porodu zarekla ze do toho uz nikdy nejdu-jednak dve deti staci, ale hlavne to byla fakt silenost a to vydrzim hodne. ted bude mit dcera rok a stale to mam zive v pameti. a k obeznim maminkam-mela jsem u obou porodu nadvahu ale tehotenstvi byla bezproblemova a obe deti jsem prenasela, ale narodily se prirozenou cestou v relativne dobrem case-pet a tri hodiny. ale znam pripad kdy zena byla obezni k tomu pribrala 2Okg-no jako porod silenej, pred nim jeste ten posledni mesic tehu byla absolutne neschopna cehokoliv-absolutne to nedavala s dechem(jeste ma astma) no takze lepsi mit relativne normalni vahu nez pak trpet~;)
tomato
13.4.2013 15:02:33
No já si nejsem vědoma,že bych se přejídala v těhotenství a při prvním jsem nabrala 21 kg~d~, a bylo to tak,že když jsem šla do poradny,vlezla na váhu,tak během 14 dnů jsem přibrala 4 kg~e~ to tam se mnou byl i přítel a taky valil oči~t~ pak už jsem se bála na tu váhu pokazdé vkročit
U druhého jsem přibrala 15 kg,a stejný režim jako u prvního~d~
tomato
13.4.2013 14:57:10
jojo...jak kojení nebolí bych mohla vyprávět~n~
11.4.2013 11:35:25
Ešte dodám, ani ten vyšší tlak som nemala:-) Som totiž netehotne "nízkotlakařka".
11.4.2013 11:34:24
15 - 16 kg u štíhlej ženy je naprostá norma a priemer (pribrania v tehotenstve). Vačšinou sa takáto žena naozaj vráti do normálu pred porodom.
 Příspěvky 110 z 20 [Dalších 10 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.