| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Vánoční turistika a roztržitý Ježíšek

[<<Předchozích 10] Příspěvky 1118 z 18 
saina
  • 
13.12.2012 11:29:41
Já to hektické nemám, mám ráda svižnější tempo a předvánoční shon si užívám. :) Takže ano, je to sice trochu fofr, ale když už mě to neba, něco vypustím, zastavím se, zrelaxuju... mám to předvánoční poletování vžité jako tradici a vůbec mi nevadí, takže to ani za hektické nepovažuju. :)
13.12.2012 10:56:10
ten ~o~ tam být neměl
13.12.2012 10:55:49
...jj, je to o kompromisech.
Ale to to máte opravdu všichni tak hektické? Já nevím, ale mně se ten chaos líbí~o~~d~
13.12.2012 10:55:21

Kouzelné je třeba i to,jak babička(obdařená osmi vnoučaty) licituje,komu co,neboť jakákoli nespravedlnost se nevyplatí.A peníze na stromě nerostou.

Doma jsme měli štěstí,že naše zvyky byly kompatibilní.
To,že u partnera se na Štědrý den obědvá rybí polévka(a tudíž musí být hotová),mi přišlo fajn.
Nás bylo málo,tak jsme se ke stolu vešli vždycky všichni.
A až budou kluci mít partnerky,tak se to nějak setřepe.
Věřím tomu.
Saina
  • 
13.12.2012 10:01:18
Moc milý článek :) Taky jsme se s partnerem málem zhádali, jak bude probíhat náš první Štědrý den, ale pak jsme udělali spoustu kompromisů a dohod a snad to klapne. :)
13.12.2012 9:24:18
Pěkný článek, a aspoň pro mě pravdivý. Ještě ve vykreslení předvánočního stresu autorka zapomněla na různé vánoční besídky od školy a kroužků, které jsou oznamovány nejlépe jen s třídenním předstihem a konají se v pracovní době :-). Bohužel nevidím východisko, s příbuzenstvem rozmístěným po republice a nemocnými prababičkami, které vánoce řeší už od července...
susu.
13.12.2012 9:14:09
Aspoň ta část, popisující rodiny navštěvující příbuzné napříč republikou, mě docela pobavila. Máme to trochu podobně.:-)
13.12.2012 9:09:53
A proto jezdi sousedi uz prez 20 let prez Vanoce zasadne na 14ti denni dovolenou.
Se 4mi detmi. K severnimu mori do Holandska.
[<<Předchozích 10] Příspěvky 1118 z 18 

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.