| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Vánoční zvonění...

[<<Předchozích 10] Příspěvky 1120 z 23 [Dalších 3 >>]
Ivulle
17.11.2012 21:16:00
Bintu, já to slyšela s těmi dárky a Mikulášem podobně jako dobri. myslím, že mi to vyprávěl můj manžel a z jakých zdrojů to měl on ale nevím..
Binturongg
17.11.2012 20:53:44
dobri - tak mně vadí čerti, protože jimi nablblí dospělí straší děti (nikdo nemá ponětí, kolik nočních počůrávání a vad řeči čerti už způsobili)a podstata toho Mikuláše tak nějak upadla snad ještě víc než podstata vánoc.
A to nemluvím o tom, že čerti byli ve skutečnosti černoši :-)

Podobně jako Santa - však je to taky on, je dnešní Mikuláš vlastně jen pouťový šašek ~:(

Ale s tím Lutherem jsi mi nasadila brouka - musím najít ještě jiný zdroj ~:-D
Dobra1
17.11.2012 19:25:29
Já životopisnou knihu o Lutherovi, ale už si nepamatuju autora.
Jinak je to jedno a nedůležité. Ani já se nechci hádat~3~

Mě osobně vadí oba svátky tak, jak obvykle probíhají. O Mikulášovi je často nejvíc čertů, kteří jsou hodní a rozdávají dárky. A na vánoce všude zní koledy, ale o Kristu chce doopravdy slyšet málokdo~Rv
Amarela
17.11.2012 11:48:34
Cítím to úplně stejně jako Binturong.
Binturongg
17.11.2012 8:50:09
No to je strašný!!!! Kam to, kurnik, spějeme? ~q~
Binturongg
17.11.2012 8:48:27
dobri - já se nechci hádat, ale koho máš jako zdroj těchto informací? Já Tomáše Halíka ~;) ~:-D
Dobra1
16.11.2012 20:39:24
S tím Mikulášem a Lutherem je to obráceně.
Dřív se slavilo narození Páně s dárky, ale on to pro své děti nechtěl, chtěl aby vánoce byly oslavou Božího zrození a ne dárků, proto zavedl pro své děti Mikuláše, aby jim nebylo líto, že nedostávají dárky.
Klarisanek
16.11.2012 17:24:29
Souhlas Baro, to je daleko horsi a nebezpecnejsi nez byval Deda Mraz ci je dnes Santa Claus. Kdyz jsem to cetla o tom Bruselu, tak me to vazne dostalo. A vubec se nedivim radnici, ze jsou podelani strachy, kdyz tam muslimsti predstavitele nabadaji rodile Belgicany at se z Belgie odstehuji, kdyz se jim nelibi nadrazene muslimske nabozenstvi.
Binturongg
16.11.2012 17:00:11
Jakou to má souvislost s obsahem mého příspěvku, který mj. slumovrat připomíná??? ~e~
Bára
  • 
16.11.2012 14:26:17
Všechno lepší než fakt,že v Bruselu nevztyčili tradiční vánoční strom, aby neurazili tamní muslimskou komunitu.Nebo v jednom Norském městě tamní rada, kterou už nyní tvoří většina muslimů,nedala nic na vánoční výzdobu,zato dala hodně na jejich tradiční muslimský svátek.Toho bych se bála,Santa Klause ne.
[<<Předchozích 10] Příspěvky 1120 z 23 [Dalších 3 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.