| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Co chybí v příručkách o sexu?

[<<Předchozích 10] Příspěvky 1120 z 38 [Dalších 18 >>]
wer
21.1.2012 9:00:07
~R^
wer
21.1.2012 8:56:56
Jo, přimlouvám se za příručku~R^~R^~R^~R^~R^

Článek je perfektní.
20.1.2012 14:39:37
Souhlasím, že je těžké najít praktické rady sexualní výchovy. A tak vyzývám, v dobrém úmyslu a jako vděčný potenciální čtenář, oslovte psychology a sexuology. Pokud není taková příručka, měla by být napsána. Jako rodič nepotřebuji schválení žádného ministerstva ani předních představitelů náboženství. Chci jen, aby moje děti netápaly jako já, aby je nikdo snadno nezneužil. Sexualita nemusí být jejich smyslem žití, ale ať není jejich trápením. Rady si přečtu a sama z nich vyberu, kdy je čas probrat jednotlivé problémy a zajímavosti. Opravdu dobrá příručka si své čtenáře najde.
Ines
  • 
20.1.2012 8:17:08
Jo a to v závěru vzpomínané házení vodních bomb je fakt švanda. (pokud házíš a nejseš cíl, že ano)
Jája
  • 
20.1.2012 8:08:40
Teda ti ale mají starosti :-))
Kdyby se zajímali, jak se dá daleko dočurat, to bych ještě pochopila, ale dostříknout při masturbaci?
2.10xb-116
20.1.2012 7:06:31
tak konečně nějakej článek s úvahama nad kterejma tleskám. A určitě by to v tomto duchu mohlo být ještě obsáhlejší. Konečně žádné "užívejme si co to jde" a žádné moralizování "kdo jednou zhřešil, již hřeší opodál". Prostě otázky ze života... A to je to, co potřebujeme.
Šešule
19.1.2012 20:50:13
Přesně tak. Když jsem viděla, od koho článek je, začala jsem číst trochu s nedůvěrou, ale velmi příjemně mě překvapil. Takhle nějak bych to viděla taky.
19.1.2012 17:28:18
Tak autor nám naprosto přehledně a souhrnně klade většinu otázek, které by měla sexuální výchova - ať již v rodinách, nebo ve školách odpovídat. Myslím si, že touto výchovou naprostonemám problém, jsem schopna řešit s dětmi veškeré jejich dotazy a to od útlého věku až do dospělosti. Starší dcera má za chvíli 24 a je dost otevřená, pokud má pocit, že bych jí mohla v něčem poradit - včetně sex. problémů - tak se klidně zeptá. V navržených otázkách jsou ale takové, které nevím, zda bych zodpověděla dobře....
Simča ~b~
Cloe
19.1.2012 15:55:52
Souhlasim. Vyborny clanek !
Jen houst.
Etraska
  • 
19.1.2012 15:43:29
Je to pravda, v příručnách se člověk spoustu věcí nedozví.

Na jedněch sexuálních stránkách se už minimálně 5 mladých chlapců ptalo např. na to, jak se dá nejdál při masturbaci dostříknout. Ani jednou se mu nedostalo od poradkyně kloudné odpovědi, vždycky se musel spokojit s tím že "v této oblasti neexistují žádné přesné statistiky"~d~
[<<Předchozích 10] Příspěvky 1120 z 38 [Dalších 18 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.