| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Po příchodu domů z porodnice

 Příspěvky 110 z 15 [Dalších 5 >>]
  • 
30.9.2000 17:51:10
Ahojky Káčo,
moc díky na Tvoje články, které mi pomáhaly v těhotenství. Martínek se narodil 28.8.2000 a nepropadáme panice, vždycky si počtu jak to probíhalo u Vás, zjistím, že je Martínek podobný Adámkovi a i biorytmus mám podobný.
Je na Vás přímý email?
Dík.
  • 
22.8.2000 6:02:12
"Když narodí se maličký,
dar vidění má pod víčky,
dar slyšení má v něžném oušku,
dar chuti pozná v prvním doušku,
dar doteku má v prstíčkách...
Maminko a tatínku, vy k těm darům v krátku, dar řeči přidejte nemluvňátku."

Moc Vám závidím, že už máte malého doma. A všem přeji jen to nej, hlavně zdravý a pohodu (v tom dnešním uspěchaném světě ji asi potřebuje každý). My na prcka zatím ještě čekáme. Jsem ve 4.měsíci a moc moc se už těšíme. A s pravděpodobností to bude asi chlapeček. Řekl mi to náš pan primář /a tomu věřím, vždyť pracuji v nemocnici na gyn. por. odd. :-))) / Teď je ale nejhorší vymyslet jméno. To co se líbí mě, se nelíbí mé drahé polovičce a naopak. Dokonce jsme si půjčili z matriky knihu "Jak se bude jmenovat?" a ani z toho si moje drahá polovička nevybrala. Já ano. Docela jsme se u některých jmen pořádně zasmáli. Ale definitivní jméno ještě nemáme, vždyť je i čas, ne ? :-)
  • 
10.7.2000 10:09:49
Samozrejme dam denicek precist :-)).
Mame Internet i doma a tak muzu psat kdykoli. Uz se moc tesim:-)).
Kdyby ses chtela podivat na moje stranecky, tak se jukni :-).
Tam bude pozdeji uverejnen i denicek.

www.mujweb.cz/www/lurom

At se ti libi!

Lucka
  • 
30.6.2000 14:51:34
Mili Skokanci, blahopreji Vam k nadhernemu chlapeckovi a pusobivym clankum.
Diky Vam jsem zacla chodit cvicit do Agentury Pomad a nemuzu si to tam vynachvalit.
  • 
29.6.2000 22:24:46
Ahoj Lucie,

přejeme Ti, aby se miminko povedlo brzo! A až budeš psát ten deníček, dáš mi ho taky přečíst? Nebo to bude asi jen pro Vaše soukromé vzpomínky?

Díky za blahopřání, hodně štěstí,
Káča
  • 
29.6.2000 22:20:26
Ahoj Šárko,

kdy k lékaři se asi bude lišit. Ten první, ke kterému jsem chodila, mě "potvrdil" těhotenství až vyšetřením. Ten druhý, ke kterému chodím doteď, kolegyni potvrdil ultrazvukem hned ze začátku těhotenství.

K těm cvikům - je vlastně jen jeden, který jsem cvičila. Klekni si na kolena, pokrč lokty, abys ramena měla co nejníž k zemi a zadek co nejvýš. A pak už jen prohýbej páteř nahoru a dolu jako u kočičích hřbetů.

Takže gratuluji k těhotenství,
Káča
  • 
29.6.2000 13:27:38
Mila Kacenko!

ja a muj pritel jsme se taktez seznamili pres Net a pokousime se momentalne o miminko. Ja bych ho chtela uz zitra :-) a tak jsi me trochu vystrasila, ze by to taky jen tak nemuselo vyjit. :-)
Ja deti nadevsechno miluju. Pritel uz dve ma(4 a 8), mame je u nas tak 3 vikendy v mesici a ja je miluju a oni me opravdu zboznujou, takze se citim skoro jako mama:-). Ale uz to nestaci a ja bych chtela jeste sveho drobecka, ktereho bych mela kazdy den a vypiplala si ho od malicka...
Teprve predevcirem jsem objevila tenhle server a dneska Tvuj denicek. Cele dopoledne jsem stravila jeho ctenim (od prvniho az k poslednimu prispevku!) a strasne me to vzalo u srdicka. Napsala jsi to naaaaaaaadherne, obcas jsem z toho mela slzy v ocich a musela se zhluboka nadechnout :-)).
Ja jsem taky takovy spisovatel, vsechno porad sepisuju, mam nekolik stranek a pokousim se i o knihu. Denicek o miminku chci psat taky a ted, co jsi me jeste takhle krasne inspirovala, do toho mam jeste vetsi chut!:-)
Urcite tu pak budu taky referovat (az se to povede :-().
Mej se prenadherne, vychutnavej si materstvi a vonaveho Adamka a neopominej ani Skokyho :-))).

paaaaa LUCIE
Mirka, jeden klučina
  • 
29.6.2000 11:59:22
Chtěla bych Vám pogratulovat k Vašemu uzlíčku radostí, ale i krásných starostí. Máme 3letého Martínka, který se narodil 17.6.1997 a vážil 3,98kg,měřil také 54cm.
Takže užívejte Vašeho Adámka a ať Vám roste a máte z něj jenom radost.
Mirka
Šárka, 29 let, 5.týden
  • 
28.6.2000 7:44:48
Kačko,srdečně blahopřeji k narození
Vašeho Adámka.Přeji mu jen to nejlepší a rodičům samozřejmě také.
A nyní bych Tě chtěla poprosit o radu.Podle těh. testů jsem zřejmě
těhotná,jak rychle bych se měla dostavit k lékaři?Ještě prosím o radu jak na dělohu v RVF,cviky?Dík
Petra
  • 
26.6.2000 14:59:01
Milá Kačenko,

co dodat k Vašemu senzačnímu deníčku a ještě lepšímu synkovi? Opravdu moc Vám to oběma sluší a určitě i svědčí.

Hodně zdraví (toho není nikdy dost) a spokojenosti. Petra
 Příspěvky 110 z 15 [Dalších 5 >>]

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.