| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku S úsměvem jde všechno líp

[<<Předchozích 10] Příspěvky 1120 z 56 [Dalších 36 >>]
Ecim
9.12.2009 18:47:29
Naše uspávání, to je něco. Starší syn u toho chce mít oba rodiče a brášku. Vzbouřili jsme se a dohodli se, že oba chlapečky bude uspávat jen jeden rodič. Manžel včera přišel na úžasnou vychytávku, zamkl se před synem v obýváku, za což jsem ho pak pochválila, protože syn mi pak po nějaké době přestal zdrhat. :-)
remus
9.12.2009 18:38:31
No tak to se máte, taky bych vylifrovala občas děti k babičkám, dceři je 6,5 a ani náhodou se mi zdomu nehne, o malým ani nemluvím, ten usne jen se mnou, tuhle jsem si říkala, že je čas na změnu, tak šel spát s manželem, tomu tak řval, že od něj utekl s tím, že to nemá zapotřebí, malej si ještě v půl 11. prozpěvoval prší, prší, tak jsem to vzdala a šla ho uspat. ~o~
Lassie66
9.12.2009 18:26:42
Naše babi je měkká,takže to dcera zkouší po návratu doma a přichází těžký náraz. Někdo to musí dělat, co by z nich bylo...~o~~t~
Ecim
9.12.2009 18:16:25
Kupodivu ani ne... Ale vrací se mi se spoustou nových a překvapivých výroků a komentářů, které od babičky pochytí. Teď si musím dávat zatracený pozor, co před ním říkám, protože občas vytáhne třeba půl roku starou historku a perfektně ji vylíčí. Kupříkladu nedávno ve velké společnosti doslova zopakoval to, co jsem několik týdnů předtím řekla o svém bývalém příteli. Naštěstí jsme se rozešli v dobrém a mluvím o něm hezky, ale stejně jsem zírala jako puk. ~t~
Lassie66
9.12.2009 18:12:12
Ecim, máme to stejné, dcera brečí, když musí domů od babičky - a to jí vidí skoro denně a má jí přes dvůr. Máš taky ten problém, že se ti syn vrací po těch návštěvách držkatý a nevychovaný? Přitom odevzdáváš relativně vychované dítě....(?). ~:-D
Ecim
9.12.2009 18:06:25
My jinak také matláme, tohle je jediné těsto, co kupujeme.
Můj živý synek mi teď do detailu vynahrazuje to, co jsem (ač klidná holčička) kdysi dělala své mamince. Občas jsem jí opakovala, že "doma je to blbý, u babičky a u sousedky je to lepší". Maminka to sice brala s humorem, ale také přemýšlela, jestli někde neudělala nějakou chybu. A syn mi teď poslední dobou často říká, že "chce jet spinkat k babičce". Také přemýšlím, co by se dalo zlepšit, ale pevně doufám, že se takto chová hlavně
1.protože už potřebuje změnu
2.protože se mu při miminku a domácnosti nemůžu věnovat tak intenzivně jako babička. Ovšem kdybych byla paranoidní, tak bych měla parádní důvod se nafrnět! ~t~
Lassie66
9.12.2009 18:02:41
Zato tenhle příspěvek není ten, na který jsem čekala ~a~~:-D
Kdybych někdy náhle zmizela, tak mě zavřeli. I tak si myslím, že má na mě sociálka už zálusk.~e~
Ecim
9.12.2009 18:01:48
Tak to můj syn (2 roky 8 měsíců) si na podzim na dovolené zlomil klíční kost a občas říká, že chce "zase upadnout a zlomit si klíční kost". Zlomil si ji ve chvíli, kdy jsme já i moje maminka byly u něho, byl to okamžíček. Někdy mám pocit, že bych potřebovala vystudovat Vysokou školu bezpečnostních opatření a stejně by mi to bylo na houby. :-)
remus
9.12.2009 17:54:46
~t~~t~~t~ ještě že mám jako první dítě holku, ta si tohle nikdy nedovolila, zato drahý druhorezený mi to náležitě vynahrazuje, na toho aby měl člověk speciální školu hlídání, tak zažívám něco podobného jako ty, vždycky si pak večer říkám, kde jsem to v té výchově udělala chybu~d~, no a pak si vzpoměnu na sebe a mám jasno, vždyť je celý po mně! jen tak mimochodem, manžel všude vykládá, že on vychoval dceru a syna já ~y~ a kupované těsto nesnáší, tak matláme a matláme~j~
remus
9.12.2009 17:50:13
Souhlas, nenech se vyvézt z míru, mému mladšímu drahouškovi jsou dva roky a 10 měsíců, hlídat ho dobrovolně chce jen moje teta a ta pak ještě pokaždé říká, že nechápe, jak se mohl dožít tak vysokého věku bez úrazu~t~~t~! Co všechno už zmáknul ti ani nebudu popisovat, nechci tě vyděsit, každopádně minulý týden si zvrtnul nožku při přeskoku přes prolézací tunel, dva dny pajddal,pak ho bolest přešla, jakmile to ráno zjistil, tak začal jásat a hádej co? Šel znovu zkusit přeskoky, ještě si u toho brblal něco v tom smyslu, že musí vyzkoušet, jestli se mu ta noha znovu zvrtne, no tak tunel je složený na půdě...
[<<Předchozích 10] Příspěvky 1120 z 56 [Dalších 36 >>]

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.