| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Jak poznám, že se blíží den D?

[<<Předchozích 10] Příspěvky 1120 z 30 [Dalších 10 >>]
Petra a dvě holky
19.8.2009 22:56:55
Já taky císař pro konec pánevní, deset dní před termínem. V noci před narozením dcerky taky "hlenová zátka". Hned jsem běžela za sestřičkou (už jsem byla v nemocnici - nástup den před sekcí), ať raději hned říznou, že asi začínám rodit:-)) Vysvětlila mi to stejně,jak je uvedeno výše...A to byl můj druhý porod!!! První byl přirozenou cestou - to mi při kontrole v nemocnici v den termínu oznámili, že rodím:-)) A já do té doby ani NETUŠILA!!! A byla to nakonec celkem rychlovka.
BlackyCatt
  • 
19.8.2009 21:56:00
Já měla asi den, dva před porodem slabé špinění a pak jakoby hlenový výtok s trochou krve. To už jsem si říkala, že to asi brzo přijde. Přišlo :-))
Eva
  • 
19.8.2009 20:30:24
Pořád jsem čekala, kdy z poslíčků budou "pravidelné a zesilucí kontrakce". Toho jsem se ovšem nedočkala, porodu ano:-). Eva
19.8.2009 19:48:33
U mě to bylo stejné, rodila jsem týden před termínem, příznaky žádné, ani bolesti, spustila se mi voda, v porodnici mě nechali přes noc a druhý den mi porod vyvolali, po kapačce to byl fofr.
Radka + 2
  • 
19.8.2009 16:07:56
Hnízdění jsem neměla.
Tlak a nucení na WC - trpěla jsem dlouhodobou zácpou a těšila se na klystýr. Je pravda, že když vyprostili miminko, opravdu jsem měla pocit, že jde TUDY.
Špinění nic.
A že mám poslíčky, mi tvrdily sestřičky v porodnici - ale nechali si mě tam, protože mi měli po císaři kontrolovat jizvu. Bránila jsem se, že ve 42 tt podle PM dokonce 44 to opravdu poslíčci nebudou. Kontrakce byly nepravidelné až do narození mimča.
19.8.2009 15:40:03
Jj, já to měla taky tak - taky císař kvůli KP, taky týden před termínem. A přesně - jednou z výhod císaře je to, že člověk takovouhle nejistotu fakt nepozná~;)
Lenka, 3 dcery do šesti let
  • 
19.8.2009 14:10:52
Také jsem se radila se svým gynekologem, protože mám v kuchyni poličky vysoko, že se třeba pro talíře musím hodně natahovat. Říkal, že se nemusím bát, že je lepší se natahovat, než spadnout ze židle a nikdy žádné moje dítě s pupeční šňůrou problém nemělo.
vertigo
19.8.2009 13:46:28
Rodila jsem týden před termínem plánovaně císařským řezem (KP) a večer a noc před výkonem jsem začala mít řídký výtok, čím dál intenzivnější, plodová voda to podle sestřiček nebyla, ale když to tak zpětně zhodnotím, tak možná bych ten den porodila tak jako tak :-) Ale z tohoto pohledu jsem byla ráda, že rodím císařem, protože jsem té nejistoty jestli už to začalo byla ušetřena.
adelaide k.
19.8.2009 12:35:31
janko, já jsem celé těhotenství nosila starší "na koníka" což předpokládá samozřejmě i to zdvihnutí nad hlavu. A kupodivu jsme přežili oba :-)
Horama
19.8.2009 12:34:15
Přesně tuto otázku jsem položila doktorovi, když mi po císařském řezu zakázal cokoli zvedat. Prakticky prý i nákup. Nebylo mi jasné, kdo za mě bude poponášet moji malou Jíťu. :o)
[<<Předchozích 10] Příspěvky 1120 z 30 [Dalších 10 >>]

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.