| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Vybíráme školní brašnu

[<<Předchozích 10] Příspěvky 1120 z 55 [Dalších 35 >>]
lklasinka
14.8.2009 7:31:58
Tak to u nás je škola tedy asi světová i když na malé vesničce. Děti mají až do konce 4 třídy zajištěný pitný režim, nic netahají. Paní učitelka která je má prohlásila, že bude lepší když se složíme a nebudou z domu tahat pastelky, fixy, lepidla ... všechno mají ve třídě. A nosí taky jenom papír vykopírovaný z učebnice.

Já když jsem končila školu, měla jsem ve skříňce tolik věcí, že pro mě museli naši přijet autem.
Ivona,Klára02,Tereza06
  • 
13.8.2009 23:00:57
to jsem zvědavá na ten náš,co vydrží.My jsem si s bráchou koupili stejné DVD,on ho reklamoval po 2 měsících,my ho máme 6 let,asi fakt záleží na kuse
Ivona,Klára02,Tereza06
  • 
13.8.2009 22:25:34
myslím,že nezdá,ten 3 komorový,když se nacpe věcma mi taky tak připadá.Myslím,že pro prvňáka stačí 2 komorový+menší přední kapsa,i tak se tam toho vejde hodně.Starší dítě si pak s tím 3 komorovým líp poradí.
Sarus, tři děti
  • 
13.8.2009 22:17:43
Nemáte někdo zkušenost se školní taškou od firmy Hama? Já jsem tedy rozhodnutá téměř na 100% rovněž pro Topgal (čeká nás to za rok), ale známá bude kupovat právě od f. Hama.
A ještě k tomu Topgalu: Líbí se mi batoh 527, ale zdá se mi příliš vystouplý do prostoru (i když ty tři kapsy jsou určitě super), nepřekáží například v trolejbuse, když ho má dítko na zádech?? Nebo se mi to zdá?
Díky za názory.
Ivona,Klára02,Tereza06
  • 
13.8.2009 21:48:24
Klárka má sice 20kg,ale vůbec na to nevypadá.Vybrali jsme od Topgalu kolekce CHilli CHI 552,teď už je na netu v modré a růžové barvě,ještě byl červeno-zelený s holčičkou v kalhotách.(ten máme)U nás je mají i v kamenném obchodě,tak jsme ho tam byli vyzkoušet.Seděl jí na zádech líp a není tak vysoký,jako třeba mají v Pompu ty s medvídkem Pu nebo Princeznama,taky má popruhy ze spodní strany měkčí,tak by ji v letním oblečení neměl dřít ramena,obešli jsme kde co a ten co máme koupený se nám zdál nejlepší.Známí mají typ co vyhrál test v novinách,myslím,že to je CHILLI CHI 550 s tou blikačkou
Thea + 2
13.8.2009 19:19:01
Beru to podle průvodu dětí, kterým kolem půl osmé máváme s prcky, když jsme u našich (Co jiného při tom řevu dělat, není větší štěstí než bydlet vedle školy:-) )
MM, 2 kluci
  • 
13.8.2009 17:45:12
... prvních pár let děti normálně brašny/aktovky nosí na obou ramenou, tj. normálně na zádech, alespoň co vidím tady v okolí (okraj Prahy).
Takové to "frajerské", hodit si batoh jen tak ledabyle přes rameno přichází podle mě až později.
Ono se to těm malým i špatně nosí jen tak přes rameno, překáží jim to, když třeba cestou domů chtějí běžet za kamarády apod. To je jen můj dojem, nevím jak obecně to platí.

Thea + 2
13.8.2009 17:36:34
A dělali výzkum s tím, že normální děti nosí aktovku i batoh přes jedno rameno ve srovnání, když tu tašku na kolečkách táhnou?
Kromě prvňáka pod dohledem rodičů jsem dítě s batohem na obou ramenou neviděla~;)
olsche
13.8.2009 13:20:59
Váží 0,53 kg a to rozhodlo. Batohy od Topgalu váží kolem 1 kg. Jsou akorát na normálně rostlé dítě, náš malej s ní na zádech vypadá jako chodící batoh. Batoh s hodně hubenejma nožičkama.
[<<Předchozích 10] Příspěvky 1120 z 55 [Dalších 35 >>]

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.