| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Kulturní tip: Piková panna

 Příspěvky 110 z 13 [Dalších 3 >>]
Asperula
10.6.2009 15:07:53
Čistě náhodou jsem narazila na názory k ,,Čarodějné škole“, za něž jménem celého vedení školy upřímně děkuji. A přesto, že to normálně nedělám, ráda bych reagovala na příspěvek podepsaný KOČAJDA, což je mimochodem velmi krásné čarodějné jméno. My, čarodějové, nedělíme lidi podle tváře nebo věku, ale podle toho co mají uvnitř a podle skutků. Proto mohou v naší škole sedět vedle sebe čtyř i čtyřistaletí a pokud mají schopnost si hrát a snít není mezi nimi velkých rozdílů. A pokud někdo cítí potřebu, říci ostatním o svém milém zážitku, chce se tím jen rozdělit o svou radost. A to patří do kategorie ,,Dobrých skutků“. Byla bych velmi ráda, kdybyste si udělala 21.června 2009 ony 2 hodiny čas a přišla na doučování, abyste viděla o čem ta dobrá žena mluví. Stačí, když se přihlásíte u školníka s Vaším kouzelným heslem a budete mít nejen lístky zadarmo, ale ode mne dostanete malý osobní dárek. Dárek za opravdovou reklamu, kterou jste svým příspěvkem udělala.
Vám i všem ostatním čarodějným učňům Přeji Kouzelný den a těším se na vás
prof. Asperula Odorata ANAL NADRACH
Tereza s Adámkem 4 roky
  • 
31.5.2009 8:06:40
Ach jo, jak jednoduché je kritizovat, co? Ale napsat nějaký nápad pro maminky s dětmi, to né. Jen pomlouvat ty, co se se svou radostí, chtějí podělit i s ostatními a dát jim třeba tip na super výlet.
Má kamarádka také byla na tomto představení a byla tak nadšená, že mi přinesla letáček z divadla. Vzala ho tam sama, aby nám vnukla nápad na super odpoledne.
Nikdo jí ho nedával, jako reklamu.
Tak příště si kritiku nechte pro sebe a nekažte to těm, kteří jsou nadšeni, že někdo s radostí chce poradit, jak zvládnout s nádherným zážitkem nedělní odpoledne s dětmi.
S pozdravem Tereza
27.5.2009 7:28:28
A taky jsem se konečně zaregistrovala~x~ abych měla stejný nick....
Alice
27.5.2009 7:23:36
:-) ale to není skrytá reklama, vždyť jsem to psala, že jim klidně ráda reklamu udělám~x~
A překlepy...klekl mi pC a píšu z noťasu dcery, já to s tou prťavou klávesnicí moc neumím, no~z~
Ale co, kdo bude chtít, tak si bude myslet něco o skryté reklamě a příjde o úža zážitek a kdo bude chtít, tak se dojde přesvědčit a uvidí sám.
Alice
Pan Inkognito
  • 
27.5.2009 0:58:51
Maminky, pozor ! Že ono to množství překlepů má jen vytvořit zdání autentičnosti ?! Ona to přeci jen bude skrytá reklama ...
Pett* (děti 2004, 2006, 2010)
26.5.2009 22:35:43
Elis, mě jste teda také neznechutila, naopak velmi děkuji za tip. Přesně jste to vystihla, máme doma "Harryho" a k němu i "Hermionu" :-) A vlastně těm znechuceným také děkuji ~y~ aspoň máme, my mimopražští, větší šanci se na takové představení dostat i když nemůžeme hned zítra běžet do předprodeje.
Veronika
  • 
26.5.2009 17:49:36
Mě jste tedy určitě neznechutila, mám to stejně jako vy - s těmi zážitky :o)) ale vidím, že někdo to má jinak .. Veronika
elis a 4
  • 
26.5.2009 14:02:17
Tak přeji krásný zážitek:)
Já se tam v červnu chystám znovu, protože jedno mé dítko bylo ppryč a nehcci ho ochudit o tak úžasnou podívanou.
Alice
ELISa 4
  • 
26.5.2009 13:59:57
Jéje to mě vážně mrzí, žr vÁS ZNECHUTIL MOU POPSANÝ ZÁŽITEK:)))
Není o reklama managmentu divadla, ale moje soukromá jako maminky. Já jsem tuto"recenzi" napsala hned po představení plná zážitků a dojmů,a prOtože si myslím, že o tomto divadélku moc lidí neví, klidně mu ráda takto reklamu poskytnu.
Takže věřte nevěřte, je to opravdu tak, že to psala maminka, která má 4 děti a byla prostě jen nadšená:))))
Alice
vlad.
26.5.2009 13:41:08
Díky! Každý tip na hezký zážitek s dětmi vítám. V.
 Příspěvky 110 z 13 [Dalších 3 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.