| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku O vyjadřovacích schopnostech mého prvního milence

[<<Předchozích 10] Příspěvky 1120 z 63 [Dalších 43 >>]
23.11.2008 0:48:17
Moje neteř si při usínání strčila jednu ruku do pusy a druhou hladila a posléze namotávala máminy vlasy. Když je unavená a sedí třeba sama na gauči, má prsty jedný ruky v puse a druhou rukou si namotává svoje vlastní vlasy v nerozčesatelný uzel, občas nějaký ten vlas vyškubne. Byly jí 3 roky.
chrobi
  • 
22.11.2008 18:20:44
moc se mi Váš přiběh líbil, moje známá řeší podobný problém, hned jsem jí odkaz přeposlala, aby věděla, že v tom není sama
  • 
22.11.2008 17:06:54
díky, už dlouho jsem se tak od srdce nezasmála. Krásně napsaný článek...
buď ráda, že máš 10 minut ;)
náš mladší (7m, plně "závislý":)) má zase nějaký tajný senzor, a do 10 vteřin se vzbudí;)
Tvoje horší já
20.11.2008 19:23:24
Náš nejmladší jednou ptal kojení i po tchýni. Hlídala večer děti, když jsme si konečně s manželem zašli po dlouhé době na koncert.
Synek si potom postěžoval: Babička má velký mlíka. Ale nedala...
Dobra1
20.11.2008 19:06:47
Co se tyka ochoty byt uprostred noci ticho, jen kdyz je dite v naruci a chodi se s nim 2-3 hodiny po byte, my to meli asi tri mesice kazdou druhou noc. Pak mi kamaradka pujcila hacku. Lezela jsem na zemi na matraci, jednou rukou houpala a napul spala. A byl klid. Pomerne brzy se mala naucila usnout v hacce za par min.
  • 
20.11.2008 10:35:01
mám doma to samé, můj syn neosahává jen mě , ale všechny ženy, u kterých vidí trochu plnější poprsí. prsům říká mlíka :o)
aknos 2 děti
  • 
19.11.2008 17:42:16
Dceru jsem kojila 20 měs. Nic jiného dlouho nechtěla pít, takže ještě ve 14 měs. jsem kojila ve dne v noci. Jídlo jedla normálně ale nechtěla se napít ničeho jiného než mateřského mléka. Zkoušeli jsme různé čaje, obyčejné i instantní, nejrůznější šťávičky. Vždycky si jen cucla a víc to nepila. Už jsem byla zoufalá a pak jsem přišla na to, že nezáleží na tom co pije, ale jakou to má teplotu. Zkrátka vyžadovala aby to bylo teplé jako mat. mléko. Pak jsem už nekojila tak často ale ve 20 měs. stále ještě 4x denně a 2x v noci. Pak jsem dostala zánět slepého střeva a skončila na chirurgii. Když jsem se po 4 dnech vrátila, dcera se na mně vrhla se slovy "dej mi mlíko" ale trochu se napila a prohlásila "není doblý, je kyselý" Pak to ještě asi 2x zkoušela ale už jí to nezachutnalo. Tak jsme definitivně s kojením přestaly. Teď už jsou jí 4 roky a ráda si nechává vyprávět o tom jaké to bylo, když byla mimi. Povídala jsem jí i o tom jak jsem ji kojila a ona se zamyslela a řekla "mami, ty jsi byla vlastně jako kráva"
Lenka
  • 
19.11.2008 14:44:25
No, nedá se teda jinak, než vydržet :-(. Zrovna dneska jsem říkala, že chci mimino už vidět jen v cizím kočárku :-).
Vendula,Maruska 2roky
  • 
19.11.2008 13:31:20
Mooc krasny clanek.Nasmala jsem se u toho.Tak to proste s tema nasema zlatickama je:)
Luďka
19.11.2008 13:22:33
Úžasný článek, krásný a vtipný sloh! Kamarádka měla podobný problém, dcera jinak neusnula, než s maminčinou bradavkou v ruce.
[<<Předchozích 10] Příspěvky 1120 z 63 [Dalších 43 >>]

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.