| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Domácí práce? Samý podvod.

 Příspěvky 110 z 164 [Dalších 154 >>]
Jana Mazurová
12.9.2017 9:29:57
Dobrý den.Vaše zpráva je již poměrně staršího data ale ráda bych se zeptala jak sehnat nepodvodnou domáci práci.Mám postiženého syna kterého denně vozím do školy a vyzvedávám a manžela který pracuje v továrně v 18cti směnném systému.Po té co syn šel do školy nešla naše zaměstnání zkloubit aby se měl kdo o syna starat a tak jsem musela zůstat doma.Už jsem vyzkoušela hodně variant ale marně nikdo mě nezaměstná tak aby se to dalo zkloubit s manželovou prací v továrně.Tak hledám domácí práci ale zatím jsem narazila pouze na podvodníky.Jsem z okresu Rychnov nad Kněžnou.Děkuji
  • 
7.12.2013 10:52:39
Dobrý den vážení obchodní zástupci firmy SBS trade,
Jak jistě víte nastala prudká a nečekaná změna v postoji obchodní politiky firmy SBS trade vůdči svým obchodním zástupcům. Mnozí z nás si budovali obchodní síť, zákazníky a pomalými krůčky stoupala nahoru kde firma SBS slibovala prosperitu. Mnozí něž se k tomuhle bodu dostali, rozhodnutím SBS o zrušení MLM sítě už nevybudují nic a přišli asi i mnoho zbytečné práce.

Víte, nevadími zrušení MLM sítě, to je v pořádku. Budiž to se nedá když je nutná změna.

Vadí mi ale postoj SBStrade k nám jako dlouholetým zástupců a prodejcům.

1. Nejenže rozhodnutí bylo tak rychlé a nečekané že mnohé asi velmi zaskočilo a nebylo možné se připravit na jinou alternativu.

2. Provést takovou změnu těsně před Vánocemi opět pokládám za nefér obzvláště když víme, že máme už spoustu stálých zákazníků a ti u nás chtějí nakoupit. Mnozí z nás se předzásobili, ale s cenami se kterými vyrukoval nový e-shop SBS trade se nelze měřit a jsme ve ztrátě.

3. Naprostou nefér je nabídka firmy, že nám vyplatí 10% provizi když ji přivedeme na stránky zákazníka, pokud mu přepošleme reklamní e-mail, který nám firma zaslala. Mnozí to asi udělají, ale ti rozumní ví, že takle se firmě dělá reklama zdarma a přichází se o zákazníky. Jednorázová výplata provize za přivedeného zákazníka a teď před Vánocemi je výsměch. Proč bych měl firmě přeposílat zákazníky, když mi pouze jednorázově vyplati 10% a pak už nic?

Kdyby celá změna proběhla až po Novém roce a stím že pokud přivedu zákazníka tak budu z každého nákupu který během roku učiní pobírat 3 - 5% provizi, pak bych nic nenamítal a věřil bych že firmě SBS jde o zachování si OZ. Takle je to jen vychytralost. Jsem z toho jen zklamaný, že po 15 letech mi firma SBS nabídla tak mizerné podmínky.

Naštěstí nepracuji jen pro SBS a rozhodně ji své zákazníky nebudu kontaktovat aby si šli nakoupit na stránky konkurenta a tem mi dá drobeček 10% a já příjdu o zákazníky.

Vám všem kterým se nelíbí jak je nový systém SBS nyní vymyšlen a myslíte si že jde o podraz nabízím možnost vstoupit do jiné společnosti se šperky. Taky s dlouholetou působností na trhu, drobátko odlišným sortimentem ale pořád zde jsou zastoupeny šperky ze stříbra,ocel,magnetic a mnoho jiných šperků. Jde opět o MLM a můžete jej realizovat jak po netu tak obchodně a nebo podomním prodejem.

Není nic jednoduššího než mi napsat a přepošlu kontakt na registraci.

S pozdravem všem OZ

Navrátil František bývalý OZ firmy SBS ferry.dj@seznam.cz

Pokud s mými názory souhlasíte staží když pošlete tento e mail jimým OZ a kolegům.
  • 
7.12.2013 10:51:35
Dobrý den vážení obchodní zástupci firmy SBS trade,
Jak jistě víte nastala prudká a nečekaná změna v postoji obchodní politiky firmy SBS trade vůdči svým obchodním zástupcům. Mnozí z nás si budovali obchodní síť, zákazníky a pomalými krůčky stoupala nahoru kde firma SBS slibovala prosperitu. Mnozí něž se k tomuhle bodu dostali, rozhodnutím SBS o zrušení MLM sítě už nevybudují nic a přišli asi i mnoho zbytečné práce.

Víte, nevadími zrušení MLM sítě, to je v pořádku. Budiž to se nedá když je nutná změna.

Vadí mi ale postoj SBStrade k nám jako dlouholetým zástupců a prodejcům.

1. Nejenže rozhodnutí bylo tak rychlé a nečekané že mnohé asi velmi zaskočilo a nebylo možné se připravit na jinou alternativu.

2. Provést takovou změnu těsně před Vánocemi opět pokládám za nefér obzvláště když víme, že máme už spoustu stálých zákazníků a ti u nás chtějí nakoupit. Mnozí z nás se předzásobili, ale s cenami se kterými vyrukoval nový e-shop SBS trade se nelze měřit a jsme ve ztrátě.

3. Naprostou nefér je nabídka firmy, že nám vyplatí 10% provizi když ji přivedeme na stránky zákazníka, pokud mu přepošleme reklamní e-mail, který nám firma zaslala. Mnozí to asi udělají, ale ti rozumní ví, že takle se firmě dělá reklama zdarma a přichází se o zákazníky. Jednorázová výplata provize za přivedeného zákazníka a teď před Vánocemi je výsměch. Proč bych měl firmě přeposílat zákazníky, když mi pouze jednorázově vyplati 10% a pak už nic?

Kdyby celá změna proběhla až po Novém roce a stím že pokud přivedu zákazníka tak budu z každého nákupu který během roku učiní pobírat 3 - 5% provizi, pak bych nic nenamítal a věřil bych že firmě SBS jde o zachování si OZ. Takle je to jen vychytralost. Jsem z toho jen zklamaný, že po 15 letech mi firma SBS nabídla tak mizerné podmínky.

Naštěstí nepracuji jen pro SBS a rozhodně ji své zákazníky nebudu kontaktovat aby si šli nakoupit na stránky konkurenta a tem mi dá drobeček 10% a já příjdu o zákazníky.

Vám všem kterým se nelíbí jak je nový systém SBS nyní vymyšlen a myslíte si že jde o podraz nabízím možnost vstoupit do jiné společnosti se šperky. Taky s dlouholetou působností na trhu, drobátko odlišným sortimentem ale pořád zde jsou zastoupeny šperky ze stříbra,ocel,magnetic a mnoho jiných šperků. Jde opět o MLM a můžete jej realizovat jak po netu tak obchodně a nebo podomním prodejem.

Není nic jednoduššího než mi napsat a přepošlu kontakt na registraci.

S pozdravem všem OZ

Navrátil František bývalý OZ firmy SBS ferry.dj@seznam.cz

Pokud s mými názory souhlasíte staží když pošlete tento e mail jimým OZ a kolegům.
21.9.2012 11:48:16
Také jsem našla lákabvou nabídku domácí práce - plnění obálek a napřed jsem poslala odpovědní obálku, což údajně měl být jediný výdaj. Pak teprve jsem hledala tu firmu na internetu a našla tuto diskusi a v ní m.j. zmínku, že jednatelem je "slavný" profesionální podvodník D. Vinček. Napsala jsem e-mail Policii ČR s dotazem, zda existuje nějaká ochrana a zastání pro lidi, kteří v naději na získání domácí práce jen přišli o peníze. Dnes jsem dostala odpověď. Uvádím níže její obsah. Vyplývá z ní určitá naděje, že oběti tohoto podnikavce mají šanci spojit se v trestním oznámení. Jednotlivé částky jsou malé, ale lze předpokládat, že celková hodnota takto podvodně získaných peněz JE v oblasti trestně stíhatelného podvodu. Rozšiřte tuto zprávu v okolí, aby se co nejvíce podvedených ozvalo.
„„Č. j. PPR-21063-4/ČJ-2012-990340
Praha 18. září 2012Denis Vinček - podvodné vylákání finančních prostředků na základě inzerce o zprostředkování zaměstnání - v y r o z u m ě n í Dne 17.9.2012 byl úřadu služby kriminální policie a vyšetřování Policejního prezídia ČR doručen Váš podnět, týkající se upozornění na praktiky, spojené s činností osoby Denis Vinček a společnosti TRUXA GROUP s.r.o. v souvislosti s inzercí zprostředkování domácích prací.Na Váš vznesený dotaz, zda jsou v České republice postižitelná podvodná jednání, kterých se dopustí konkrétní osoby v souvislosti s inzercí zprostředkování práce, Vám mohu sdělit, že pokud takováto zjištěná jednání naplní svou intenzitou zákonné znaky skutkové podstaty některého z trestných činů, uvedených ve zvláštní části trestního zákoníku, jsou orgány činné v trestním řízení, z hlediska základních zásad trestního řízení, povinny v takovém případě jednat a stíhat všechny trestné činy, o nichž se dozví, pokud zákon nebo vyhlášená mezinárodní smlouvy, kterou je Česká republika vázána, nestanoví jinak. Vzhledem ke skutečnosti, že po základním ověření Vámi poskytnutých údajů lze dovodit, že se mohla některá osoba dopustit trestního jednání, bylo Vaše podání postoupeno věcně a místně příslušnému policejnímu orgánu Krajského ředitelství policie Moravskoslezského kraje, Územního odboru Karviná k provedení dalších opatření. Vyřizuje: pplk. Mgr. Michal Plesl 974824179, plk. Milan Pospíšek, MSc. ředitel úřadu služby kriminální policie a vyšetřováníz.r.plk. Ing. Luděk Švamberk, podepsáno elektronicky““
Veruš
16.7.2012 20:35:36
já jednu dělám domácí práci. Jsem spokojená verunkaZ12@seznam.cz
Veruš
16.7.2012 20:34:28
já jsem našla a jsem spokojená
  • 
19.3.2011 12:18:05
přivýdělek bez vstupních poplatků,možno ze začátku i na zkoušku,info na orishop@orishop.cz
  • 
27.2.2011 21:28:14
Dobrý den maminky, chtěla jsem vás poprosit o radu, jak si možno přivydělat doma s malým dítětem. Momentálně jsem po dvouleté MD, zkusila jsem práci v RK,ale velice časově náročné.Platíme hypotéku,tak potřebuju na čas nějaký domácí,ale solidní přivýdělek.Moc děkuji za rady.Iva
28.1.2011 16:49:15
Dobrý den měla bych zájem o podrobnější info jsem doma na mateřské a nějaká korunka by se mi hodila.Děkuji za jakoukoliv odpověď Lenka
8.1.2011 13:56:12
o co jde napiste mi na muj email buckova.alzbeta@seznam.cz
 Příspěvky 110 z 164 [Dalších 154 >>]

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.