| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Naše dítě nás nachytalo při "tom".

[<<Předchozích 10] Příspěvky 1120 z 41 [Dalších 21 >>]
7.6.2008 17:00:43
musite doufat,ze zapomene a priste si davat vetsi pozor.
7.6.2008 16:35:38
A dává mu ochutnat? ~j~
7.6.2008 16:34:41
Týý jo, tak to je masakr R^
Lumpy
  • 
7.6.2008 16:02:49
My máme tří a půl letou dceru a devítiměsíční miminko. Jediné, co nás drží, je fakt, že obě holky odpoledne zhruba tři čtvrtě hodiny spí společně. V tu chvíli skáču do postele a jdu si lehnout s nimi. Večer pak jsem schopná aspoň jakžtakž fungovat i jako manželka. Ale běda, když to odpoledne nevyjde :-((
pina
  • 
7.6.2008 15:59:22
Malinky syn si nejak vsiml, jak manzelovi delam dobre v rozkroku a chtel taky "ochutnat" (sam to tak nazval), a pak skoro pokazde, kdyz se prevlekal..... Jak mu to mam dostat z hlavy?
7.6.2008 15:02:25
naprosto presne i u nas,proste oba padame vycerpanim a stihnem se jeste chytit za ruce,ihned jsme mrtvi.Kde na to berete silu?
Vlasta, 2 děti - 2,5 a měsíc
  • 
7.6.2008 12:13:15
Tak nás přistihl tchán, tehdy sme ještě s manželem chodili a byly sme v pokojíku, a tchán aktivně zrovna v té chvíli musel zalít kvítka, dveře se rozlítly a on tam stál s kovničkou v ruce, my sme oba stuhli a čekali co se spustí za melu, ale tchán bez mrknutí oka řekl _ Ahoj _ a šel ty kvítka prostě zalít a odešel, a prostě se tvářil jako bysme tam zrovna hráli člověče nezlob se. Nikdy nám nic neřekl, prostě v pohodě, ale byl to trapas, myslela, sem, že už se nikdy u nich neukážu.
7.6.2008 8:17:25
A tak to na ně asi přišlo, no. Přiznávám, že ač už někdy v první třídě na mě starší kamarádky vyzvídaly, zda nám ,,vrže postel" nepodařilo se mi rodiče přistihnout in flagranti a ani jsem po tom nepátrala. Ale pamatuju, jak kamarádka už někdy v pubertě cosi hrabala ve skříni a spadnul na ní košík plný kondomů:))...což je lehce překvapující (vzhledem k množství), ale praktické setkání.
;)~j~
Linda
  • 
7.6.2008 7:34:21
Ovšem v takovém případě zas nemusíte přemýšlet, jak vysvětlit, co že jste to dělali - to je zase výhoda :-)))
6.6.2008 20:26:43
To mě se stal přesný opak. Rodiče mého kluka nachytli při akci nás. A vysvětluj to.. :D
[<<Předchozích 10] Příspěvky 1120 z 41 [Dalších 21 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.