| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Když neplodná ženská kojí dítě aneb Zázrak adoptivní laktace

[<<Předchozích 10] Příspěvky 1120 z 82 [Dalších 62 >>]
katka+katka
  • 
18.5.2008 9:06:55
4 roky se mi zdají už moc, s Katkou chodí do školky holka, kterou maminka kojila na zápisu do školky a nebyl tam nikdo, kdo by to vnímal jako normální
Cita
18.5.2008 8:54:48
..a mamánci nejsou!..:-)

Podle mých zkušeností jsou děti nejisté, drží se matky "za sukně". brečí, když jsou bez ní apod. spíš, když je máma od sebe odstrukuje, než naopak..prostě si jí "hlídají"
Cita
18.5.2008 8:48:51
Christino, já znám tři! holky, co kojily své děti do čtyř let..já svoje dvě 18 měsíců..
17.5.2008 22:18:01
Sice už není třeba přidávat další poklonu, ale nedá mi to. Opravdu se skláním a moc se mi článek a celý přístup líbí. Proč vlasně ne adopce? Je to ohleduplné a dokonce to boří nejen vžité představy, ale trošku i "přírodní zákony", nebo je to potvrzuje? ;o)))

Přeji vám všem moc společné spokojenosti, ale myslím, že víte, "jak na to" a pravděpodobně si své děti užíváte víc, než spousta biologických matek ty své....

P.S. sama stále kojím svou zatím první 15ti měsíční dceru a moc se mi zatím nechce končit - oběma se nám to TAK líbí :o))) Už se těším, až doděláme ložnici a budem moct spát spolu na velké posteli na zemi bez obav z pádu apod.. Nechápu, že ostatní maminky z plavání nebo cvičení s mimčaty už je honem odstavily a snaží se je nacpat do dětských pokojů... Ikdyž přiznávám, že neznám noční vstávání apod., mmožná bych taky měla jiný názor..My se v posteli jen přitulíme a spinkáme :o)) občas si případně cucnem ;o) a co může být hezčí...???

Mějte se krásně a už se těším na další povídání od Vás..
17.5.2008 21:34:24
Lásky není nikdy dost. :-D ;)
Helča , dcera 10 let,syn 1 rok
  • 
17.5.2008 7:51:19
Tak to je naprosto úžasné!!!!Já sama jsem dcerku kojila velmi málo z nedostatku mm...)))U syna jsem měla to samé,ale ponořila jsem se do čtení o kojení,nechala jsem si radit,volala laktační poradkyni a kojení se nakonec podařilo.Trvalo to víc jak měsíc neustálého odstříkávání a přikládání ve dne v noci,ale nakonec se to podařilo.To byly synovi tři měsíce a já už to pomalu vzdávala.Teď je mu rok a vesele kojíme.Nedávno jsem se seznámila s paní,co nekojí,že má málo mléka,a takových maminek je velmi mnoho.Nejspíš by si každá žena,která si myslí,že má málo mléka,měla přečíst tento článek nebo jemu podobné.Človek by netušil,že je něco takového možné.Po zkušenostech vím,že jde hodně o vůli a trpělivosti.A všem maminkách,které dokáží něco podobného moc fandím!
16.5.2008 18:37:53
Je to super, si fakt sikovna! Gratuluju ze se to tak podarilo a hodne stesti s detickama!
&
16.5.2008 17:10:14
A zena co koji dele, nez dva roky tak bude popotahovana taky...:-)
Repulsion
16.5.2008 17:06:44
"podle mezinárodních úmluv, ke kterým se přidala i Česká republika má dítě právo na mateřské mléko do svých dvou let věku. Jenom konstatuji..."

To je pravda? To jsem opravdu netušil... nějaký odkaz a text té úmluvy by nebyl?

Znamená to, že žena, která do dvou let nekojí, může být popotahována? Může ji třeba dítě později žalovat nebo tak něco?
16.5.2008 17:03:19
podle mezinárodních úmluv, ke kterým se přidala i Česká republika má dítě právo na mateřské mléko do svých dvou let věku. Jenom konstatuji...;)
[<<Předchozích 10] Příspěvky 1120 z 82 [Dalších 62 >>]

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.