| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Prdlavka

 Příspěvky 110 z 128 [Dalších 118 >>]
macela, půl roční mimčo
  • 
24.12.2014 6:32:16
přesně chápu tvé pocity..docela jsem si s malou užila a to byla fakt malá. začala jsem hodně dávat masáže bříška a uvolňující olejíčky a taky esp.kapičky a super..hodně to pomohlo a já si tedy taky doooost hlídala co jím
23.11.2009 18:16:49
~o~~q~~RvPavlíno a Dutulinko...Dláte si srandu.Je lehké odsoudit někoho a vnucovat mu svou pravdu,když vy jste asi s vašimi mimnky neměli problémy s bříškem.Nechápu Vás a vaše příspěvky nevím jestli už Vám to někdo řekl,ale jste velmi panovačné.Zastávám názor,že pokud nevidím do problému nekecám do něj a hluboce mě pohoršily Vaše příspěvky.Jsem matka čtyř měsíční slečinky a mužu Vám říci milé dámy,že trpíme vcelmi na prdíky.Pro Vaši informaci už od čtvrtého dne po narození.A věřte,že znám svou dceru podle mého názoru rozhodně lépe než vy dvě.Nepokládám se za matku,která běží s každou hloupostí k doktoru.Vy jste,ale nejspíš maminky,které mají ukázková mimnka(velmi Vám to přeji)To znamená,že o prdkách Vy ani vaše mimnka nic nevíte.Je lehké něěkoho odsoudit-to jste tu učinily vy.A musím Vám říci,že Váš pro mě hloupí přístup,který jste tu ukázali je dosti směšný.Jak můžete někomu říci,že né vše jsou prdíky a že některé mimnka jsou(nevím už přesně ten výraz která jedna z Vás tu použila)napíši tedy plačtivější...Samozřejmě,že ano,ale zastávám názor,že každá matka pozná co její mimnko trápí.Má dcerka trpí na bolení bříška denodeně a věřte,že toto byl názor i mé doktorky...Takže když tu píšete jedné z maminek to co píšete-jsem rozčílená,protože o tom houby víte.To vy jste matky,které si tu hrají na chytré,ale jen proto že Vaše mimnka nikdy nepoznaly bolení bříška!!!!!!!Měly by jste se obě stydět.Nevím na co si tu hrajete.Jsem tak rozčílená,radši budu končit,nebo bych napsala něco,co by Vás mohlo urazit!!!!!!!!
Andrea, syn Tomáš 8m
  • 
19.1.2009 10:25:45
Ahoj všem, mému synovi je osm měsíců, od malička měl s prdíky problémy, ale v noci spával docela dobře. Poslední měsíc je to ale peklo. Často se budí, fňuká a vždy si neuvěřitelně prdne. Jsou to salvy, že nestačím zírat. Taky jsem si myslela, že až bude starší bude klid. Vyzkoušela jsem už úplně všechno a nepomáhá nic. Rostou mu teď zuby, tak se utěšuju, že holt mu to hůř tráví, když je z těch zoubků nervózní. Uvidím až mu vylezou. Nikomu to nepřeju a závidím každému komu něco pomohlo :-)). Držte se
2.1.2009 13:28:47
Jak už jsem sem psala v jedné reakci, mám zdroj, který nabízí probiotické kapky za 399,-Kč namísto 638,-Kč (to stojí v lékárně), takže pokud budete mít zájem, pište na mailík morsar@seznam.cz
2.1.2009 13:22:40
Já je doporučit můžu, navíc mám zdroj, který je nabízí za 399,-Kč, namísto 638 (to stojí v lékárnách). Kdybyste chtěla, napište na mailík morsar@seznam.cz, můžu Vám je poslat.
Petr, dcera Kačka 3 měsíce
  • 
5.10.2008 15:25:35
Dobrý den,
Jedno doporučení pro další čtenářky/ře....

Na dítě jsme se také těšili, jakmilo přišlo tak radost částečně opadla díky neprospaným nocem. Prakticky jsme vyzkoušeli úplně vše od feniklu přes kapky a masti až po polštář pecek nahřívaný v mikrovlnce. Výsledek - nic nepomáhalo. Kačenku jsme i masírovali "spešl" krémem na břiše do kroužku ve směru hodinových ručiček, ale nějak to míjelo výsledek. Pak se nám stalo, že jsme navštívili jednou v noci pohotovost v Praze z důvodu podrážděné prdky. Tam se žena zeptala i na prdy a co s nimi. Poradila nám stará paní doktorka, že máme masírovat prckovi břicho do véčka a větší silou než jsme dělali předtím (směrem od žeber na boku do slabin). Na bocích se prý nejvíce usazují bubliny. Od té doby máme usměvavé mimčo bez problémů. Jako doplněk už používáme jen sabsimplex. Přišlo nám to jako zázrak, v noci spíme přes den dost často taky. Jen doporučuji se poradit s pediatrem, aby ukázal jak vůbec masírovat. Protože i na kontrole se nás paní doktorka ptala zda masírujeme, ale už se neptala jak.... :) Všem pevné nervy. Petr,Jana a Kačka
Katka
  • 
20.5.2008 12:27:34
holky, zkuste NOvalac ac, opravdova pohoda.
Katka
  • 
20.5.2008 12:27:31
holky, zkuste NOvalac ac, opravdova pohoda.
  • 
21.4.2008 21:40:13
Můj malý už od soboty neměl stolici,má větry má pořád hlad,ale taky se pořád kroutí a brečí.Žena ho kojila,ale přešly sme na sunar Nutrilon a Antyreflux proti zvracení.Poradí te mi holky co s tím máme dělat je to můj první syn.Díky moc Staňa
  • 
21.4.2008 21:39:39
Můj malý už od soboty neměl stolici,má větry má pořád hlad,ale taky se pořád kroutí a brečí.Žena ho kojila,ale přešly sme na sunar Nutrilon a Antyreflux proti zvracení.Poradí te mi holky co s tím máme dělat je to můj první syn.Díky moc Staňa
 Příspěvky 110 z 128 [Dalších 118 >>]

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.