| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Plzeň, vojenská nemocnice - porodní sál (foto)

[<<Předchozích 10] Příspěvky 1119 z 19 
christina,dean
  • 
13.6.2006 4:03:54
Ja se divim ze neco tak studeneho a sterilniho este existuje.Stoji me s toho chlupy na tele.Tam bych neroztahla nohy ani za nic.
christina,dean
  • 
13.6.2006 4:02:08
Ja se divim ze neco tak studeneho a sterilniho este existuje.Stoji me s toho chlupy na tele.Tam bych neroztahla nohy ani za nic.
  • 
10.11.2004 19:22:02
je sice pekne, ze maju dobry pristup. mnoho z nas by za to dalo cokolvek. ale co dalej?tu sme skoncili? co tak motivovat ich k dalsej otvorenosti k zenam-matkam. cely svet hovori o tom, ze poloha na chrbte je najnevhodnejsia (aj ked poznam jednu, ktora tvrdi ze oddychova!?), tak preco nie? preco nevyjst v ustrety rodicke, ked to nestoji ziadne peniaze?
Katak
  • 
12.3.2004 0:10:20
Porod na zadech nevymyslel doktor, ale jeden pan, jmenoval se Ludvik 14.... a chtel videt, jak rodi jeho milenky...
Martina
  • 
6.8.2003 12:20:09
Ležet na zádech a nohy na hoře a byt ještě uvázaná ve třmenech. Uvázala bych tam toho doktora, nebo toho debila co tuhle techniku vymyslel!!!
alka, 3 děti
26.1.2003 20:04:11
Ahoj, V Plzni jsem vyzkoušela dvě porodnice a své třetí dítě raděj porodila ve Stodě (sice na porodním stole, zato téměř v sedě, bez nohou ve třmenech a s personálem s bezvadným přístupem. Před porodem jsem si v Pl. prošla všechny porodnice a zjistila, že mi žádnám z nich nevyhovuje úplně. Do Stoda to bylo o něco dál, ale vím, že jsem zvolila správně.
P.S. Vybavení není tak důležité jako přístup! Zdraví Alka
obyvatelka Plzně
  • 
25.1.2003 22:19:03
Nevíte jaká je tady situace. Možná se Vám to nelíbí, ale je to to nejlepší v Plzni a okolí. Sál sice vypadá jako operační, ale to jste neviděla ty ostatní v Plzni. Navíc poměrně nové oddělení porodnice už jako nemocnice vůbec nevypadá. A skvělý přístup personálu Vám to všechno vynahradí a to dělá hodně.
Vera
  • 
19.4.2002 15:14:29
Joj, to je velmi zajimave. Neni mi jasne, proc nemocnice zverejnuje obrazek porodniho salu, ktery zavani nepohodlim (hup na zada, at mate krizove bolesti a nozky ke stropu, pak jeste zkusit zatlacit) a direktivou lekare. Pohodlne to je tak pro personal. Rodicka neni pacientka a fyziologicky porod neni operace! Podle meho nazoru si znacna cast porodniku mysli, ze rodi. Neni tomu tak. Rodi matka a ta si ve svobodne zemi snad muze rozdodnout, jak porodi. Tento sal tim ale nezavani. Prispevek je sice velmi emotivni, ale ve me ten obrazek porodniho salu vzbudil velmi neprijemnou reakci.
Jana,(dva synové)
  • 
27.11.2000 20:06:26
Porod na zádech s nohama ve třmenech???? NYNÍ ŘEKNU NE!!!!!!
[<<Předchozích 10] Příspěvky 1119 z 19 

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.