| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Nákup výbavy a oblečení

 Příspěvky 110 z 120 [Dalších 110 >>]
  • 
14.11.2008 0:42:53
Overálek je vlastně výhodnější, než koupit tričko a dupačky. Takhle platíte za dva kusy, ale když máte overálek, zaplatíte za jedne kus, ušetříte a máte miminko krásně oblečené.
8.8.2007 19:37:07
Ahoj, nevím jakou myslíš péřovou, ale jestli myslíš do kočáru, tak bych ti raději doporučovala fusak. Nejlepší jsou z ovčí vlny nebo z protialergických materiálů.(něco jako jsou peřiny pro alergiky) Moc štěstí při výběru.
31.7.2007 10:21:38
Ahoj, můžete mi někdo poradit, jakou si pořídit zavinovačku na zimu? Co si myslíte o péřových?
Martina
  • 
13.2.2007 19:30:21
Dost dobrá výbava
Klára
  • 
9.11.2006 16:40:50
Zajdi do Mamashopu, Bělohorská 85, Praha 6 tam si určite vybereš a využiješ to i po porodu. Jsou tam super.
Lucka
  • 
9.11.2006 16:36:46
Já jsem hezky nakoupila v Mamashopu, Bělohorská 85, Praha 6 mají tam vše i do porodnice a největší výběr džinů.
liba
  • 
22.7.2006 6:51:43
Ahoj,
osobne bych mohla doporucit svetriky,bud tenci nebo na to i hrubsi(dite v prvnich mesicich zivota tezko udrzuje teplo),tim snaz se muze nachladit.Ma dcera se narodila taky skoro v zime(na konci rijna),takze jsme kupovali hlavne teplejsi veci-jako napr.flausovou soupravicku(dupacky+kabatek a cepicku)a v zime se nam to moc osvedcilo.Je lepsi,dite "nabalit" vice a potom muzete jen odkladat,nez aby bylo nemocne.Poridte si pat tencich cepicek a k tomu 2-3 hrubsi,urcite se budou hodit...
Markéta, 20tt
  • 
3.7.2006 12:47:06
Ahoj maminy, potřebovala bych poradit. Naše Eliška se má narodit v listopadu, tedy zimní miminko. Už se chystáme s babičkama nakupovat výbavičku, ale nejsem si jistá jaké oblečení a kolik budeme potřebovat. Všechny moje kamarádky mají letní děti, takže mi moc neporadí. A já dám spíše na osobní zkušenosti než na doporučení v časopisech či knížkách. Dnes jsem se dozvěděla od známé, že svetříky jsou dost nepraktické, a je lepší oblékat bundičky. Ani nevím, že něco takového existuje. Tak jsem z toho nějak zoufalá. Jestli máte nějaké zkušenosti, prosím poraďte!!!!
Díky ahojky M.
Šárka, Šimon, 8/2005
  • 
13.12.2005 19:59:41
Taky přispěju svou troškou do mlýna :o) Ségra si kdysi koupila dvě bavlněná trika s dlouhým rukávem, kombinace tmavá a světlá bavlna, rukávy našité v jiné barvě. Tehdy to byla móda. Jedno bylo z tržnice a jedno bylo z Kenvela. Hádejte, které pustilo barvu? To z tržnice to nebylo... Ale pro miminko bych na tržnici oblečení nekoupila. Zrovna tak bych ho nekoupila v likvidacích a podobných. To bych se raději pídila po sekáčích. Ony to ty miminka nemají moc času obnosit než z toho vyrostou...
Jinak ale G-mini jsou čínské oblečky, které se prodávají normálně v obchodech a mně přijdou kvalitní.
A ještě do třetice - zanevřela jsem na značku Vítek, české oblečky pro mimina, protože jsem od nich koupila tmavší bodíčko, které pouštělo a pouštělo a vůbec se nesepralo. A to mi u oblečení pro kojence přijde jako dost závažný nedostatek. Oproti tomu tmavě modrý Prince Oliver pustil jen malinko zezačátku. A cenově to bylo asi tak nastejno.
PajaMM
29.11.2005 15:26:53
Evo,

zvlast, kdyz ti pak mimi skonci v posteli...:-)))

Klarka takhle se mnou spala 3 mesice, pak zase v postylce...ale vedle me postele a nemela tam jednu postranici, takze mohla kdykoli ke mne nebo ja k ni...
 Příspěvky 110 z 120 [Dalších 110 >>]

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.