| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Mami, jsi ráda, že jsi holka?

 Příspěvky 110 z 209 [Dalších 199 >>]
12.10.2008 13:29:33
Tak to nechápu, jak jsi mohla dělat redaktorku. ?
Vždyť to je základní a JEDNODUCHÉ.
12.10.2008 13:28:11
Sorry, překlep tolerovat - jednoznačně ano.
Ale hrubky? To není o tom, že se někdo "splete".
To je o tom, je někdo ignorant, neznalý, hloupý a ani nečte normální knížky.
Ještě jsem tak s to pochopit hrubku při shodě podmětu s přísudkem, je-li přísudek rodu jiného než mužského životného a je-li od podmětu značně vzdálen.
12.10.2008 12:35:18
To je právě to individuální: když má 3 zam a ještě udělá, co třeba na baráku, tak by byla spokojená každá normální ženská, zvlášť když Když máš doma horníka, nebo zemědělce při žních, tak je to obdobně. Ale pokud oba dělají v kanclu nebo učí hudbu a večer se sejdou doma, tak je to trochu něco jinýho, ne?
Ony žensky ze začátku se snaží, pak přijdou děti, ale chlap - i ten který byl ochoten se podílet, odvykl a teď - proč změna?

A na dispozice nehrej. Mně vždycky víc bavilo dělat dřevo, vyrábět, spravovat, měnit zámky, omítat, malovat než vařit obědy. Chlapi u nás v rodině rádi vaří nebo pečou. Mají to jako relax a baví je to. Někdy je chyba u žen, že jim ten prostor nedají, a chlapi vycouvají a po pár letech se výhoda stává nevýhodou.
Marusenka1
12.10.2008 8:34:03
No to co ten mrnous vyplodil je uzasne a Leno, My se pise s tvrdym i jen v prvni osobe cisla mnozneho, zatimco ve vete "se MI zda" je padova otazka komu cemu, kde se opravdu tvrde Y nepise.

takze krasny den
Olina
  • 
29.9.2005 10:51:45
Šrekyni Fioně. Jsem i trochu nazelenalá.
Olina
  • 
29.9.2005 10:49:14
Trvám si na tom, že jsem tam viděla buď veterány nebo děti, ale to jaksi není jejich chyba, že. Tam si mohl být kdo chtěl. Mě to jen nějak zaskočilo. Tak tam příští rok pojeď se mnou. To je trochu drzá žádost, ale míněná docela vážně.
29.9.2005 9:09:07
Ivule, poradím Ti buď zatím v klidu, moje Káťa byla jedlík, ale vždy s novým druhem jídla byly problémy. S Tinou to bylo horší a tu potravu s kousíčkama jsme přidávaly taky až skoro kolem roku, dodnes jí míň a opravdu musím vymejšlet psí kusy, aby se najedla. Zas buď ráda (jako já u Tíny), že v dospělosti nebude muset řešit problémy s nadváhou, prostě tyhle lidi co nějak přirozeně míň jedí maj v tomhle velkou výhodu :-))) S Martínkem to budu mít asi stejně jako s Káťou, ten stejně jako dcerka Daniely už v půl roce koukal na to co jíme my a očima nám to jedl z vidliček, protože má atopiský ekzém, chtěla jsem ho alespoň do těch 6M kojit plně, ale byla to opravdu horzná fuška.
Mmch moje kámoška byla 5 let v USA jako au-pair - malý amíci jedí mixovaný příkrmy do dvou let pak plynule přecházejí na hamburgery :-))) To Ti ale zas neradím.
PajaMM
29.9.2005 8:01:56
Ivule,

taky je mi lito, ale radu nemam...ja mam doma obdobneho jedlika jako Federika...

Klarka, kdyz zjistila v 6 mesicich, ze se da jist i neco jineho, nez je mleko od maminky, tak byla naprosto nadsena a v 10,5 mesicich uz kojit nechtela...Naopak otvirala pusinku a halekala vzdycky, kdyz videla, ze my neco jime a ona ne!:-)))

A je to tak doted...
28.9.2005 23:08:52
Ivule a Jájo, já vám na chvilku půjčím moje děti, otesánky...Možná budete ještě rády za to, co máte doma...
28.9.2005 22:37:37
Jo, po plavání mi tuhle snědla skoro polovinu malé hruškové přesnídávky (úspěch)!! Ale pravda, že u toho koukala na děti a bavila se.
 Příspěvky 110 z 209 [Dalších 199 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.