| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Znáte to?

[<<Předchozích 10] Příspěvky 1120 z 139 [Dalších 119 >>]
16.9.2005 15:07:09
Pozor, L...to malování v první třídě nemá být jen tak bezúčelné...Cílem je procvičit a uvolnit ruku, budou to později potřebovat....Můj syn taky nerad maluje a vybarvuje, tyhle úkoly jsou pro něj vždycky nejhorší....Ale smysl toho chápu....
L
  • 
16.9.2005 14:57:07
Asi jsem divná, ale připadá mi přirozené dostat ve škole na doma rozumný úkol. Úkol, který trvá 10-15 minut a je k necemu. V první třídě mi připadá rozumné číst a psát (ve škole nemůže učitelka dohlédnout, jak 22 dětí píše). Co mi ale vadí jsou úkoly z pseudo počtů. Náš syn počítá bez problémů sčítání i odčítání do 10, proč má tedy začínat s tím, že se učí, kolik je 1, 2, 3 a jeste formou malovani obrazku.
Pak to neni pocitani,a le malovani, ktere se mozna muze libit tem, kteri radi maluji, ale ja po te, co mel namalovat celkem asi 20 klobouku byla z ukolu docela rozmrzela.
Levandule
15.9.2005 10:08:45
No, já bohužel bydlím na malém městě,kde je škola jen jedna jediná. Další je ve městě, což znamená dojíždění a velkou ztrátu času, který by nám při učení a úkolech opravdu chyběl. S učitelkou moc domluva není, takže je to dost problematické. Navíc mám doma partnera naprosto opačného naturelu, který je hyperaktivní a mého syna /není náš společný/ velmi těžce chápe, takže jsem jako mezi dvěma mlýnskými kameny.
14.9.2005 19:11:17
ahoj levandule, mam 10 ti leteho syna se vsim co ma ten tvuj. nastesti neni tak vystresovany ve skole a diktaty a uceni stiha lepe nez ten tvuj. tak me napadlo - proc zvlastni skolu, vzdyt existuji i vyrovnavaci tridy, ktere maji cca 12 zaku a tam se jim venuje pedagozka. jsem z brna a tady na ruznych klasickych ZS to tak funguje. ahoj olga
14.9.2005 19:09:34
ahoj levandule, mam 10 ti leteho syna se vsim co ma ten tvuj. nastesti neni tak vystresovany ve skole a diktaty a uceni stiha lepe nez ten tvuj. tak me napadlo - proc zvlastni skolu, vzdyt existuji i vyrovnavaci tridy, ktere maji cca 12 zaku a tam se jim venuje pedagozka. jsem z brna a tady na ruznych klasickych ZS to tak funguje. ahoj olga
14.9.2005 18:58:10
ahoj levandule, mam 10 ti leteho syna se vsim co ma ten tvuj. nastesti neni tak vystresovany ve skole a diktaty a uceni stiha lepe nez ten tvuj. tak me napadlo - proc zvlastni skolu, vzdyt existuji i vyrovnavaci tridy, ktere maji cca 12 zaku a tam se jim venuje pedagozka. jsem z brna a tady na ruznych klasickych ZS to tak funguje. ahoj olga
Milada.
14.9.2005 10:30:14
Bohusko,

to potom jo :-), ale jak tu bylo jiz nekolikrat zmineno, v CR to vubec obvykle neni.
bohuška
  • 
14.9.2005 8:59:42
Kluk se narodil v červenci, ale do školy šel ještě o rok dřív než by měl normálně. Jak už jsem psala, uměl číst a taky počítal.
Milada.
14.9.2005 8:17:29
Ashley,

no tridni fond a prispevek na SRPS je rozdil. Nase minula ucitelka napr. zadny fond nechtela, argumentovala tim, kde by ty penize skladovala, nosila by si je domu nebo jak...
14.9.2005 8:12:13
Hmmm na Kačině střední vybírají na SRPŠ 600 Myšák chtěl 200 - ale je to spíše jakýsi třídní fond, paní učitelka jim z toho nakoupila sešity, takže jsem nemusela nic shánět. No a nejstarší na VOŠ chce 250,-. Plus učebnice (kromě páťáčka Myšáka), takže začátek školního roku je za trest.
[<<Předchozích 10] Příspěvky 1120 z 139 [Dalších 119 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.