| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Den jako jiný

[<<Předchozích 10] Příspěvky 1120 z 66 [Dalších 46 >>]
misa
  • 
2.8.2005 18:47:09
Zuzi, ty snad musis byt pravnicka! :-)
Tak ne, nemuzu asi rict DAVA mi vsechno: ale protoze mam vic casu, na postu se slozenkami chodim ja; a kdyz se me po vyplate zepta, kolik to dela, ja mu reknu, ze dvanact tisic dve ste, on mi da dvanact tisic dve ste a zbude mu sedmdesat korun, tak mi podle me i tak DAVA vsechno... Nebo ne?
2.8.2005 14:08:43
Evko, Monty,
jsou tací co vyměnili a vydrželi to už skoro rok. A to s dvojčaty od jejich 9-ti měsíců:-) Buď mám doma poklad (zřejmě nedoceněný) anebo když chlap chce, dokáže vše :o)
Cl.
  • 
1.8.2005 17:46:00
Ale neděste se,.. taky je ho někdy dost!!!! Kdy si říkám, už aby šel do práce nebo někam zmizel. Ale to asi každého. Za 12 let, co jsme spolu, mi dokázal taky dobře vytočit a já jeho. Když ráno odcházím do práce, tak někdy pustím pračku, co myslíte.. všimne si, že tam to prádlo je vyprané a chtělo by pověsit.. Ne.. a když mu to pak večer vyčtu, nebo se ho odpoledne z práce zeptám, zda už ho byl pověsit, tak mi odpoví.. vždyť si mi to neřekla, abych to pověsil. Takže, pokud chci, aby udělal něco, co ho přímo netrkne.. tak si o to řeknu. Ale pak to udělá a ještě mi pošle sms - úkol splněn, ještě nějaké přání? A věc, co mi dokáže vytočit? Když hrneček nebo talíř od večeře, nebo oběda, nedá do myčky, ale jen tak postaví do dřezu, když je všude naklizeno.. Ale to už jsou maličkosti.. :-)))
  • 
1.8.2005 17:33:14
Jak jsem si tak pročítala články a odpovědi na ně, asi mám doma chlapa - POKLAD. Od narození dcerky se stará o vše, chodí do práce.. atd. Všichni si z něj dělali legraci, že kdyby mohl kojit, tak bude zvládat i to. Od 9 měsíců jsem mohla nastoupit do práce, střídám se s manželem , krátký a dlouhý týden. Muž je kuchař, pracuje od půl 10 dopoledne, domů se vrací okolo půlnoci. Já pracuji jako recepční od 8 do 8 večer.. nebo ráno. Pokud jsem v práci, doma zvládne uvařit, uklidit, vyluxovat, umýt koupelnu, bydlíme v rodinném domku, máme kolem dokola zahradu, stará se o trávník, stromy, živý plot.Záhonky atd. je péče moje. Umyje okna, někdy když vidí, že nestíhám, nebo je prádla moc, tak buď žehlí on, nebo si vezme druhou žehličku a prkno a žehlíme naproti sobě oba. Můžu se na něj ve všem spolehnout, do toho zvládá i své koníčky - motorka - auto. Vše má vyšperkované, utírá prach dokonce i na motoru - což já opravdu nedělám. Když přijdu večer z práce, mám připravenou večeři, klid. Malá v klidu spí, popovídáme, zkoukneme film, jdeme spát. Stíhá si i dojít s kamarády na pivko, já také, když chci vyrazit za zábavou,tak můžu jít kdykoliv. Prostě náš TÁTA je i druhou MAMČOU
  • 
1.8.2005 17:14:48
Milá Moniko, to co píšeš, je velice smutné. Nedovedu si chlapa představit, tedy spíš nevěru, pokud má doma ženu těhotnou. To je pro mně slaboch a jelikož bych to považovala za ublížení, zradu atd.. měl by sbalené veškeré věci před domem. Přeji Ti, ať už se rozhodneš, jakkoliv, hodně sluníčka v dalších nastávajících dnech, radost z drobečka, který se v tobě vyvíjí, proto se snaž radovat z něj a nenervuj se kvůli chlapovi, který za to nestojí. Hodně zdraví Tobě i drobečkovi. :-)))
Beda
  • 
1.8.2005 15:54:54
Peju chvalu vsem maminkam na MD.Byl jsem na ni rok a reknu vam,ze jsem mel pocit,ze z a d n a prace na svete nemuze byt tak narocna.Byl bych sel radej do dolu rubat.Fakt.Miluju sve deti,to snad nemusim rikat,ale chlapi,co si mysli,ze zenska doma nic nedela,tak by si to meli aspon jeden den zkusit.Ale cele!S uklizenim,varenim,pranim.To je panecku docela neco jineho,nez hodku p o h l i d a t dite,aby se nezranilo nebo v lepsim pripade si s nim pohrat.
Budu trosku vulgarni,tak se dopredu omlouvam.Mit dite(tedy miminko)znamena ze nezeres,neseres,nespis.Je to hodne sproste,ale velmi vystizne a trefne.
Takze maminky,velmi si vas vsech vazim a padam pred vami na prdel!
Ted chodim do prace-veget,odpocinek-i kdyz jsou nekdy narocne dny,mam ten nejlepsi trening.Zdaleka nemuzu byt tak unaveny,jak na MD.
Jo,mozna me nektera napadnete,ze to zase neni tak hrozny a jak je to krasny.Mel jsem na mysli deti do dvou let.
Zuza
  • 
1.8.2005 15:39:28
Zdenko,ja mela druhe dite ve 38.letech.Mela jsem podobne pocity jako Ty,protoze jsem vedela,co vsechno to obnasi.Myslim,ze kdybych si to denne pripominala a predstavovala tu silenost,co me ceka,nikdy bych se nerozhodla.Dnes ma nas maly 2roky a kdyby se mi nic v zivote nepovedlo,tak tohle byla ta nejlepsi volba meho zivota.Proste jsem se rozhodla a rekla si,ze tomu dam sanci.Prestala jsem premyslet o veku,o moznych nezdarech a tom,co by kdyby.Sli jsme do toho s manzelem spolu,i kdyz ten vetsi dil,zvlaste v pocatku nese zena,ale manzel delal vsechno,co jen mohl a dela dodnes.Nikdy dopredu nevis,co bude.Taky tady psaly maminky,ze se mas rozhodovat podle financi atd.-to ale nejde.Byli jsme dobre zajisteni,pak ale podnikani zkrachovalo a zustaly jen dluhy.Ale jsme,existujem a s p o l u jedeme dal.Jsem stastna,ze mame mrnouska a zivotni stesti do stari zajisteno.Me kamaradky uz maji deti dospele a nudi se,nevi co s casem,chlap je doma stve.Proc by jeli sami do ZOO,do kina,na kolotoc,na vylet.Jenze s tim ditetem mas duvod takhle hezky zit.A chces.Taky se nehadate-mate prece spolecny cil-vychovavat spolecne potomka.
Vrele doporucuju!!Jdi do toho,pokud i manzel bude chtit.
Zuza
  • 
1.8.2005 15:39:28
Zdenko,ja mela druhe dite ve 38.letech.Mela jsem podobne pocity jako Ty,protoze jsem vedela,co vsechno to obnasi.Myslim,ze kdybych si to denne pripominala a predstavovala tu silenost,co me ceka,nikdy bych se nerozhodla.Dnes ma nas maly 2roky a kdyby se mi nic v zivote nepovedlo,tak tohle byla ta nejlepsi volba meho zivota.Proste jsem se rozhodla a rekla si,ze tomu dam sanci.Prestala jsem premyslet o veku,o moznych nezdarech a tom,co by kdyby.Sli jsme do toho s manzelem spolu,i kdyz ten vetsi dil,zvlaste v pocatku nese zena,ale manzel delal vsechno,co jen mohl a dela dodnes.Nikdy dopredu nevis,co bude.Taky tady psaly maminky,ze se mas rozhodovat podle financi atd.-to ale nejde.Byli jsme dobre zajisteni,pak ale podnikani zkrachovalo a zustaly jen dluhy.Ale jsme,existujem a s p o l u jedeme dal.Jsem stastna,ze mame mrnouska a zivotni stesti do stari zajisteno.Me kamaradky uz maji deti dospele a nudi se,nevi co s casem,chlap je doma stve.Proc by jeli sami do ZOO,do kina,na kolotoc,na vylet.Jenze s tim ditetem mas duvod takhle hezky zit.A chces.Taky se nehadate-mate prece spolecny cil-vychovavat spolecne potomka.
Vrele doporucuju!!Jdi do toho,pokud i manzel bude chtit.
Zuza
  • 
1.8.2005 15:38:57
Zdenko,ja mela druhe dite ve 38.letech.Mela jsem podobne pocity jako Ty,protoze jsem vedela,co vsechno to obnasi.Myslim,ze kdybych si to denne pripominala a predstavovala tu silenost,co me ceka,nikdy bych se nerozhodla.Dnes ma nas maly 2roky a kdyby se mi nic v zivote nepovedlo,tak tohle byla ta nejlepsi volba meho zivota.Proste jsem se rozhodla a rekla si,ze tomu dam sanci.Prestala jsem premyslet o veku,o moznych nezdarech a tom,co by kdyby.Sli jsme do toho s manzelem spolu,i kdyz ten vetsi dil,zvlaste v pocatku nese zena,ale manzel delal vsechno,co jen mohl a dela dodnes.Nikdy dopredu nevis,co bude.Taky tady psaly maminky,ze se mas rozhodovat podle financi atd.-to ale nejde.Byli jsme dobre zajisteni,pak ale podnikani zkrachovalo a zustaly jen dluhy.Ale jsme,existujem a s p o l u jedeme dal.Jsem stastna,ze mame mrnouska a zivotni stesti do stari zajisteno.Me kamaradky uz maji deti dospele a nudi se,nevi co s casem,chlap je doma stve.Proc by jeli sami do ZOO,do kina,na kolotoc,na vylet.Jenze s tim ditetem mas duvod takhle hezky zit.A chces.Taky se nehadate-mate prece spolecny cil-vychovavat spolecne potomka.
Vrele doporucuju!!Jdi do toho,pokud i manzel bude chtit.
1.8.2005 10:24:13
Souhlasím, že muži zvládají hlídání dětí ve větší pohodě, protože spoustu věcí nedělají, přesně ty, co jsou vyjměnované
v minulém příspěvku. A bohužel jsou to věci důležité a podstatné, podle Schmee ale asi jen pro ženy. Můj muž našeho dráčka hlídá, když se jdu třeba 1x týdně věnovat svým zájmům. Stačí si při tom přečíst noviny, podívat na zprávy atd.,což mě se nestane, protože abych mohla na několik hodin někam odejít, musím nakoupit, připravit večeři, uklidit a připravit čisté pyžamo. Na druhou stranu jsem ráda, že se můžu na pár hodin odreagovat a když přijdu domů, náš drobeček bude spokojene spát v postýlce. Mateřská dovolená je velký zápřah, ale všechno se kompenzuje radostí z dětí, tak si to musíme užit, pokud nás naše děti ještě potřebují.
[<<Předchozích 10] Příspěvky 1120 z 66 [Dalších 46 >>]

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.