| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Bez mámy a táty?

 Příspěvky 110 z 37 [Dalších 27 >>]
  • 
9.11.2005 11:41:32
KDYZ JSEM BYLA MALA TAK MĚ DALA MOJE MÁMA DO KOJENECKÉHO USTAVU PAK JSI MNĚ ADOPTOVALA RODINA ČUCHALOVI OD NICH JSEM ALE UTÍKALA PRTOZE MNE NICO TAHLO NAJÍT SVOU VLASTNÍ MÁMU.ALE JEDNOHO DNE MNE VZALA SOCIALKA A SLA JSEM DO DIAGNOSTÁKU V DOBŘICHVICÍCH
PAK JSEM ŠLA DO DECKÉHO DOMOVA V SOLENICÍCH.TAM JSEM MĚLA VÝCHOVNÉ PROBLÉMY TAK JSEM ŠLA DO DDŠ-BÝCHOR
JE TO UKOLÍNA.MOC VÁS ZDRAVI DYT SE ZNÁME A POZDRAVUJTE O DE MNE PANI VODIČKOVOU PA PA JANA ČUCHALOVÁ
Dina 2 Dcery Lena a Äla
  • 
13.1.2005 18:40:32
Velmi si sami sebe vážit znamená mít k sobě úctu
  • 
2.1.2005 21:52:34
Hledam kluka a holku ( myslim ze chlapeckajmeno bylo Honzyk a devcatko Katerinka ) ale nejsem si jista ,ktery byli dany do adopce v 1980 a 1982 muze nekdo pomoc rodice ktery je dali do adopce mely jmeno Ivan a Amalie Zorica a bydleli na Jiznim Meste a deti byli narozeny v Krcske nemocnici
od 1985 je hledam jen treba fotku zpravu ze jsou v poradku protoze jedno z jejich deti umrelo na ledvinove potize a tak jen zpravu od nekoho ze jsou zivy a zdravy
Prosim pomoc Te
Jana,2děti,dětská sestra
  • 
16.10.2004 19:35:47
Milá Alice,jsem dětská sestra a nyní pracuji v jednom z pražských Klokánků,aby lidé Tobě podobný byly uklidněny,že děti zde mají zdravotní dozor.Můžeš se k nám přijít kdykoliv podívat a určitě najdeš spokojené,veselé děti.To by si určitě nezažila v koj.ústavu,já tam totiž 3 roky pracovala,a tak můžu srovnávat.
7.9.2004 15:19:42
Jaké máte zkušenosti s dítětem, které jste nevychovávali od mala?
6.9.2004 16:35:06
díky, doufám, že geny a zkušenosti do 3 let je možné ovlivnit. Moje malá byla ve 3 letch odebrána matce.
starší+zkušenější rodička
  • 
6.9.2004 1:53:11
Ano.Není to v genech,ale ve výchově.
starší+zkušenější rodička
  • 
6.9.2004 1:41:08
Já souhlasím. Není to v genech, ale hlavně ve výchově.
starší+zkušenější rodička
  • 
6.9.2004 1:33:50
Nekdy ovsem neplodna zena nema ani to vajicko, ktere by ji odnosila nahradni matka. A kdyz touzi po diteti, necht je adoptuje. Zeptam se te tvymi slovy: "Nechteji vlastne vsechny matky (jak ty, ktere dite mohou počít, tak ty neplodne) to, co maji vsichni ostatni?" Premyslej nad tim, co pises.
starší+zkušenější rodička
  • 
6.9.2004 1:26:16
Nekdy ovsem neplodna zena nema ani to vajicko, ktere by ji odnosila nahradni matka. A kdyz touzi po diteti, necht je adoptuje. Zeptam se te tvymi slovy: "Nechteji vlastne vsechny matky (jak ty, ktere dite mohou počít, tak ty neplodne) to, co maji vsichni ostatni?" Premyslej nad tim, co pises.
 Příspěvky 110 z 37 [Dalších 27 >>]

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.