| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Za milování krásnější

 Příspěvky 110 z 18 [Dalších 8 >>]
yes, 2 k
  • 
5.11.2009 13:29:32
co na to říct? jedna paní kdysi v cizině říkávala: a u nas v savjetskom sajuze seksa nět!!!
prostě něco tak ošklivého je hanba zmiňovat, to mají na zhýralém západě, kde se brodí v morálním bahně. to byl jeden z mála bodů, kde se jezuité setkali s komouši....
29.5.2008 11:26:47
NIKDY předtím jsem nepoznala skutečné kouzlo sexu, a tak jsem jeho kvalitu nahrazovala kvantitou a doufala, že třeba se to povede. Pak jsem našla JEHO!!! Od prvního milování (byť bylo technicky stejné, jako ty předtím) si jej užívám naplno a se vším všudy! Nikdy jsem nevěřila na lásku na první pohled, ani na to, že by nějaká milostná chemie mohla zafungovat právě u mě, ale stalo se. Od té doby zastávám názor, že pokud chtějí mít dva lidé kvalitní sex, musí si odzačátku "sednout jak prdel na nočník". Měla jsem pár partnerů a ač byl tenhle dokonalý společník, tanhle perfektní ochránce rodiného krbu, nebo super kuchař, nikdy jsem nic podobného jako s člověkem, kterého jsem znala pár hodin, nezažila. A že to nebylo jen chvilkové poblouznění dokazuje i to, že spolu budeme rok a je to stále stejně nádherné a intenzivní jako poprvé!!!
sex-town
  • 
31.8.2006 5:23:23
http://www.sex-town.info/
Miriam
  • 
13.7.2005 7:14:20
Ale ne, je to k tématu. přečetla jsem články teď, díky tobě, jinak bych je nenašla, a jdu cvičit. Dík.
Ene
  • 
13.7.2005 0:45:57
Ponekud jsem zapsala dobu, omlouvam se za prispevek, je k jinemu tematu..
Ene
  • 
13.7.2005 0:39:07
Petro, tvuj prispevek mi prijde znacne naivni. Ten clanek je mozna to jedine, diky cemu jednou poznam orgasmus. S partnerem to zkousime tri roky a porad nic. Nemyslim si, ze by tim autorka delala z zeny stroj, ale dala ji recept, jak sebe samu poznat a zazit konecne to, po cem cele roky touzi a ostatni zeny to bezne maji. Takze: Bud stastna, ze tento clanek nikdy nemusis vyuzit ve skutecnem zivote! Me s nim nepomohli ani tisice utracene u psycholozky..
Normina
  • 
8.8.2004 22:09:18
No, jaký autorky? Tohle nenapíše ženská!
Ty "články" píšou ňáky chlapi a podepíšou se ženským ménem.
Papír snese všechno a internet je jeden takovej velkej papír, hajzlpapír.
jaroslava
  • 
15.6.2004 16:34:57
Samozřejmě!proč to nezkusit.
14.3.2002 19:15:56
Petro, promiň, vzkaz jsem psala odpojená, no a když jsem měla čas se připojit a zadala ho, tak jsem si všimla, že už jsi to tu objasnila... Ale hned jsem poslala další vzkaz a omluvila se ti, všimni si... :-)
S.
Jana
14.3.2002 16:33:37
Neni to vtip, je to uplne dobrovolne cvičení, nikdo nikoho do ničeho nenutí :o)

Jinak ja osobne na tom nevidim nic spatneho, cviceni je to skutecne velmi nenarocne, ve stoje se da provadet treba v autobuse, nebo kdekoliv jinde, kde neni co delat a musite stat na miste.
Krome vsech zdravotnich ucinku, ktere zminila Sylvie, to ma i ten priznivy dopad, ze zena lepe citi a ovlada sve telo. A muz to pozna taky ;o)

Tak proc to nezkusit?
 Příspěvky 110 z 18 [Dalších 8 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.