| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Mám doma anděla

[<<Předchozích 10] Příspěvky 1120 z 21 [Dalších 1 >>]
Petra a 2 kluci
  • 
10.3.2007 23:09:19
Milá Denisko,
ještě pořád brečím při představě,že by se mi tohle stalo a jak Vás to muselo bolet....
Martina
  • 
3.10.2006 16:50:29
Dobrý den!Na tyto stránky jsem zabloudila náhodou.Před sedmi dny mě čekala kontrola ultrazvuku, byla jsem v 10 týdnu těhotenství.Paní doktorka mi řekla, že netluče srdíčko a tím se plod nevyvíjí.Ta věta že musím na potrat mi změnila život.Na miminko jsme se s manželem moc těšili, měl to být náš první potomek.Nejhorší na tom je ta bezmocnost.Bolest potlačuji pořád ve svém srdci a chce se mi křičet.A je pravda že po zákroku jsem se cítila prázdná, bezmocná a zároveň naštavná na celý svět(proč já?).Měla jsem štěstí že v nemocnici na pokoji se mnou byla jedna paní, která to kdysi dávno prožila a má dva krásné kluky.Hodně mi psychicky pomohla a tímto bych jí chtěla moc poděkovat. A taky bych chtěla poděkovat Vám co jste vytvořili tyhle stránky a hlavně popřát všem hodně zdraví a brzké potomky.
Lenka
  • 
16.8.2006 13:14:44
Ahoj,
i já jsme šla ve 12 týdnu na kontrolní ultrazvuk a viděla jsem svoje miminko naposledy. Taky mi bylo řečeno, že mělo genetickou vadu, přestalo mu tlouct srdíčko a že příště se to určitě podaří. Je mi hrozně a mám návaly smutku a sebelítosti a potom zase si říkám, že to tak mělo být, že i taková zkušenost mi něco dá. Moc špatně jsme nesla ten čisticí zákrok, po probuzení z narkosy jsem to oplakala a potom ještě mockrát.Je mi hrozně a nevím, jak se vrátit znova na začátek, zapomenout a jít dál, jakoby se nic nestalo.Moc jsem se bála, nic jsem si na miminko ani nekoupila, ale když to přišlo,nemohla jsem omu uvěřit.
Snad ty 3 měsíce rychle utečou.
Mějte se a držte se. Lenka
Petra
  • 
9.7.2006 19:33:42
Ahoj,
snad ti můj dopis trošku pomůže, asi nezmírní bolest, ale budeš vědět že to co se ti stalo, nejsi sama. Jmenuji se Petra a je mi 24 let, i já před třemi měsíci přišla o své miminko, byla jsem ve třetím měsíci a doktor mi řekl to samé, přestalo žít, nejspíš špatný genetický základ, myslela jsem že umřu, proč právě já, proč právě my!!!!!
Vždyť jsme s mým partnerem kvůli tomu plánovali svatbu. Cítila jsem se úplně stejně, přišlo mi všechno tak nespravedlivé, proč jiní můžou a já ne!!!!!
Trvalo to dlouho, a možná přípravy na svatbu přebili tu bolest, kterou jsme teď už s manželem cítili.
Chce to čas a víru, že příště to vyjde, ono to musí vyjít. Já i manžel v to věříme a pomalu se chystáme zkusit to znovu.
Přeju i tobě, aby tvá bolest, rychle vyprchala a ty se zase cítila dobře a zkusila to jednou znova.
Hodně štěstí Petra
Petra
  • 
9.7.2006 19:32:25
Ahoj,
snad ti můj dopis trošku pomůže, asi nezmírní bolest, ale budeš vědět že to co se ti stalo, nejsi sama. Jmenuji se Petra a je mi 24 let, i já před třemi měsíci přišla o své miminko, byla jsem ve třetím měsíci a doktor mi řekl to samé, přestalo žít, nejspíš špatný genetický základ, myslela jsem že umřu, proč právě já, proč právě my!!!!!
Vždyť jsme s mým partnerem kvůli tomu plánovali svatbu. Cítila jsem se úplně stejně, přišlo mi všechno tak nespravedlivé, proč jiní můžou a já ne!!!!!
Trvalo to dlouho, a možná přípravy na svatbu přebili tu bolest, kterou jsme teď už s manželem cítili.
Chce to čas a víru, že příště to vyjde, ono to musí vyjít. Já i manžel v to věříme a pomalu se chystáme zkusit to znovu.
Přeju i tobě, aby tvá bolest, rychle vyprchala a ty se zase cítila dobře a zkusila to jednou znova.
Hodně štěstí Petra
  • 
16.6.2006 9:56:35
Dnes jsem se vrátila z nemocnice a vůbec nevím jak vše zvládnu.Přišla jsem o miminko ve 12 týdnu a je ve mě hrozné prázdno.Prý bylo nemocné a tak mu přestalo fungovat srdíčko.Nic mě netěší a jsem moc smutná...Doktor řekl,že je to genetika a uvidí se,zda se to bude znova opakovat....Mám,už 8 letého chlapečka a tak nechápu jak je to možné.Ta bolest a ta samota v duši,proč?Proč zrovna JÁ.........
Někdo miminko nechce a má ho zdavé a bez problémů...A ty co touží a moc ho chtějí,mají jen oči pro pláč....
  • 
26.7.2005 20:01:06
Moc Vás zdravím a věřím, že brzy budete mít možnost stát se maminkou. Je mi moc líto, když někdo musí v životě procházet složitým obdobím. Proto Vám držím palce, ať Vám další život probíhá podle Vašich představ.
S pozdravem Dana a Vojta
24.2.2005 5:48:21
Milá Deniso,

musím říci že na Tvůj příspěvek jsem narazila úplnou náhodou a ještě teď mi tečou slzy...

Je mi Tě hrozně moc líto, já čekám své první děťátko a neumím si něco takového vůbec představit, jsem teprve v 26. týdnu těhotenství ale na malou (čekám holčičku-Helenku) se už hrozně moc všichni těšíme a už teď je pro mne to nejdůležitější na světě...

Musela sis prožít hroznou bolest.
Ze srdce Ti přeji ať vše co nejdříve přebolí a dočkáš se krásného zdravého miminka.
26.11.2004 13:05:02
Anjeliky mi moc a moc pomohli v dobe, ked sme prišli o dlho vytuženeho anjelika - bolo to v marci 2003. Stále na neho myslím a doteraz anjeliky navštevujem. Keby nebolo ich, tak sa dávno zrútim. Doteraz sme sa totiž dalšieho miminka nedočkali, napriek snahe. Nedám dopustit na tú krásnu stránku a ani na Denisku. Je to obdivuhodná žena.
27.4.2002 14:35:48
Milá Deniska,

aj ja ti prajem, aby sa ti čo najskôr splnil sen a mala si v náručí malé bábätko a aby sa ti rýchlo zahojili rany na duši.
S manželom sme si prečítali Váš príbeh. My sme vlastne tiež prišli o jedno dieťatko (mali sme mať dvojčatá, ale jedno sa niekde zatúlalo a zmizlo) a bolelo to veľmi. Ďakujem, že ste vytvorili tieto stránky, kde sme sa mohli vyplakať a nájsť útechu. Často pomôže len vedomie, že človek nie je sám, aj keď nešťastie to nikomu neželá.

Prajem Vám veľa sťastia.

Henrieta
[<<Předchozích 10] Příspěvky 1120 z 21 [Dalších 1 >>]

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.