| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Moje dítě se sebepoškozuje

 Příspěvky 110 z 13 [Dalších 3 >>]
susu
  • 
12.5.2023 6:47:13
tak to prostě nebylo poznat. :-)
Alza
  • 
11.5.2023 19:20:37
Nenavrhovala jsem vůbec nic. Jediné, k čemu jsem se vyjádřila bylo, co fakt nedělat.
susu
  • 
10.5.2023 16:32:49
Jenže ty navrhuješ nehasit vůbec...
Alza
  • 
10.5.2023 16:29:59
Proč bych měla hledat nějaký fotky? Já ti pouze sděluji, že přístup "musí se v tom těm lidem hlavně bránit!!!" povede k tomu, že se budou řezat ještě víc. Nebo až ti napíšu, že a proč fakt není dobrej nápad hasit požár lihem a benzínem a tak mi začneš furt dokola postovat fotky hořících domů, psát mi, že jsem mimo s dovětkem "jasně, ať všichni shoří" a ptát se mě, jestli jsem snad já našla lepší fotografie?
susu
  • 
10.5.2023 7:23:07
A fakt v tom vidíš mrkev? :-( Zkus oční.
susu
  • 
10.5.2023 7:22:08
V textu je taky zmíněna potřeba terapeutické péče, ne je nechat vlastnímu osudu.
A našlas lepší fotky dokumentující sebepoškozování? Nebo se na to nechceš dívat? Když je tak kritizuješ?
Alza
  • 
9.5.2023 19:24:44
Tak tedy ještě jednou - ty tedy chceš, aby to dělali ještě víc, když jim v tom chceš bránit? (v textu je myslím dost dobře vysvětleno, proč to přesně k tomu povede, což bys mohla aspoň vyvrátit a ne psát lidem, že jsou mimo a postovat fotky mrkví a pořezanejch noh)
susu
  • 
9.5.2023 14:01:53
No, klidně si zkus nějaké fotky najít sama, když ti to přijde jako sirup.

Třeba takovýto. :


Nebo tento?




Proč jim vlastně bránit, je to pohoda, no ne?
Ty jsi mimo.
Alza
  • 
9.5.2023 13:06:49
Co to je za divnou fotomontáž? Malinovej sirup? A proč to má rozpatlaný po celý ruce?

No, hlavně jim braňme, ať jsou ještě víc ve stresu a ať to dělají ještě víc, že jo?
susu
  • 
9.5.2023 7:09:01
Vlastně pohoda, hlavně jim nebraňme...:-(
 Příspěvky 110 z 13 [Dalších 3 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.