| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k dotazu Roup dětský

[<<Předchozích 10] Příspěvky 1120 z 27 [Dalších 7 >>]
  • 
1.9.2009 21:32:22
Prosím o radu jak to vlastně vipadá KDESE NACHÁZÍ děkuji lucka
  • 
10.4.2009 15:31:50
Já jen žasnu, jak jsou tady někteří ubožáci sprostí. Problém je to jistě nepříjemný, ale proto nemusíme mluvit "jako dlaždič" :-(
  • 
14.2.2009 0:17:18
Dobrý den prosím ten Vermox je na předpis nebo ne?
  • 
18.11.2008 17:38:35
Ahoj, já jsem měla taky roupi vím, jak dlouho již trpíte a chci Vám pomoci.Já taky hledala různý způsob jak se jich ZBAVIT ale nic mi nepomáhalo nakonec mi paní doktorka doporučila VERMOX - prášek si vezmete a asi za tři dny roupi zmizí je to neuvěřitelné a po dvou týdnech si vezmete další. Opravdu zkuste - POMŮŽE VÁM!!!!!!
  • 
18.11.2008 17:37:16
Ahoj, já jsem měla taky roupi vím, jak dlouho již trpíte a chci Vám pomoci.Já taky hledala různý způsob jak se jich ZBAVIT ale nic mi nepomáhalo nakonec mi paní doktorka doporučila VERMOX - prášek si vezmete a asi za tři dny roupi zmizí je to neuvěřitelné a po dvou týdnech si vezmete další. Opravdu zkuste - POMŮŽE VÁM!!!!!!
  • 
8.10.2008 20:49:20
někdy mě svědí zadek..ale nevím jistě jestli mám roupy..jak to poznám?
  • 
8.10.2008 20:49:17
někdy mě svědí zadek..ale nevím jistě jestli mám roupy..jak to poznám?
  • 
25.9.2008 15:57:55
Dobrý den, v jednom článku jsem četla, že když se zjistí že má dítě roupy, musí být vyšetřená celá školka. Je to pravda? Myslím, že pro to dítě to musí být ponižující, když všichni ostatní ví, že má parazity.
  • 
29.7.2008 21:08:47
Malá měla také tyto potvory, ale mi to léčíme česnekem a to docela úspěšně. Stačí párkrát oukrop a nějakou topinku a nebo syrový, to ale děti moc nechtějí. Každopádně je to asi daleko levnější než cizí medicína.
  • 
18.7.2008 9:33:01
Zdravím,
jen chci napsat, jak jsem toho zbavil. Vzhledem k aktivnímu sportování jsem si začal dělat koktejly tvaroh+jogurt+mléko, užívám 1x denně a zjistil jsem, že roupy zmizely. Jestli jim vadí ta syrovátka...nevím, ale u mě to funguje.
[<<Předchozích 10] Příspěvky 1120 z 27 [Dalších 7 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.