| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Prvorodičky v Evropské unii stárnou dál

 Příspěvky 110 z 62 [Dalších 52 >>]
Konzerva
15.5.2019 11:19:54
Heleno, kdyby ti bylo 20, když ti máma umřela, tak bych to chápala. Ale zazlívat něco takového rodičům ve 40?! To většinou člověk spíš začne rodičům spoustu věcí odpouštět nebo je aspoŇ CHÁPAT, protože se dostává do věku, ve kterém si je pamatuje, a už spoustu věcí poznal a umí si domyslet.
Helena
  • 
14.5.2019 11:32:07
Tak já taky lituji matky čtyřicátnice. Když si představím, co práce a starostí mne čeká ještě v šedesáti... není pravda, že dítě Vás už po dvacítce nebude potřebovat. Řekla bych, že ještě více než teď. A pak ještě jeden důvod. Moje maminka mne měla v 36 letech. Když umřela, bylo mi skoro 40, ve skrytu duše jsem jí začala zazlívat, že mě měla tak pozdě. Přišlo mi hrozně nefér, že moje vrstevnice rodiče ještě mají a já už ne.
Konzerva
3.5.2019 10:24:02
Právě ses vodkopal - nemůžeš bejt nikdo jinej než Jára Cimrman. ~g~
susu.
2.5.2019 8:46:28
Nevím, jestli jí můžu věřit aspoň tu klimakterologii.~:-D
Filip Tesař
2.5.2019 8:25:09
Náhodou, co když má doopravdy obrovský znalosti kožedělnýho průmyslu? A klimakterologie, to jí rád věřím.
susu.
2.5.2019 7:01:41
No jo Bobo, ale to ve svém příspěvku psalas jen, že nežijeme ve čtvrtohorách. Tak se vyjadřuj přesněji.
Obrovské znalosti ti opravdu nevěřím, jinak by sis nepletla plané a pravé neštovice.:-)
Filip Tesař
1.5.2019 13:21:52
Bobo, nesmíš to chrlit tak tak rychle, musíš nám to víc dávkovat. Co věta, to perla, nemůžeme se přece uchechtat k smrti!
Bobo
  • 
30.4.2019 16:23:51
Pravdu mám samozřejmě i já. Čtvrtohory se dělí na starší a mladší. Zase Vám dokazuji, že logika vás minula. Na rozdíl od vás se rozhoduji bez berličky Googlu. Mám obrovské znalosti od ekonomie, přes historii až třeba po sportovní oblast. Od politologie, přes stavebnictví, kožedělný průmysl třeba po geografii, klimatologii...............
Bobo
  • 
30.4.2019 16:17:04
Rozdíl mezi námi je ten, že Vy a Vám podobní se spoléhají pouze na internetové vyhledávače. Já stále spoléhám na své vědomosti, které jsem získala na všech stupních škol a poté čtením, čtením, čtením a cestováním, cestováním a cestováním. Je malé procento obyvatel nejen ČR se mně v počtu navštívených zemí vyrovná.
susu.
30.4.2019 12:29:38
~;)
 Příspěvky 110 z 62 [Dalších 52 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.