| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Pět postřehů k prezidentské volbě

[<<Předchozích 10] Příspěvky 1120 z 26 [Dalších 6 >>]
Bobo
  • 
1.2.2018 0:43:07
Brady pouze dobře posloužil neúspěšnému ministru kultury, bývalému sekretáři České biskupské konference a odsvěceného kněze - římského katolíka. Trafikant, který nezvládl ani vedení Ústavu pro studium totalitních režimů, rozuměj zcela zbytečné instituce, kde je radost bádat až do konce svých dnů. Dodnes nevysvětlil ani rozdávání vysokých odměn svým nejvěrnějším. Tento "svatý" muž zřejmě dopadne jako postavy z mystických a naturalistických scén na obrazech Hieronyma Bosche.
Bobo
  • 
1.2.2018 0:35:54
Každá volba zákonitě musí rozdělovat lidi.
morseovka
  • 
31.1.2018 22:09:44
... po přečtení všech Vašich příspěvků mám takový pocit, že Vy to ani vědět nechcete. Jste skálopevně přesvědčený o tom, že znovu zvolený prezident je ten nej, je bezúhonný, čestný a hodný úcty.. jsem jedna z těch, která tento názor nesdílí.. jsem zklamaná z výsledku voleb, ale nejvíc jsem zklamaná z toho, jak se k sobě lidé dokážou hnusně chovat jen kvůli odlišnému názoru na jednoho nebo druhého kandidáta...
Bobo
  • 
31.1.2018 10:17:46
Jenže záměr byl od počátku úskok na Zemana. Správně předpokládali, že v prvním kole nemají šanci Zemana porazit a postoupí do 2. kola. Takže strategie spočívala ve spojení neúspěšných kandidátu do jedné "národní fronty" a společně poslat Zemana zpět na Vysočinu. Skoro to vyšlo našim bojovníkům za demokracii (rozuměj, tu jejich). K tomu jim mocně pomáhala ČT a samozřejmě Český rozhlas.
Bobo
  • 
31.1.2018 10:11:48
Předpokládám, že Vy za zásadového a pracovitého považujete pana Profesora Drahoše. Tak nám můžete podrobněji rozklíčovat, v čem spočívá jeho zásadovost a pracovitost. Moc by mě to zajímalo.
Bobo
  • 
31.1.2018 10:09:42
Na to ani intelektově nemáš, milý Jirko:-) Občas vypni ČT a přečti si, co se skutečně děje ve světě.
31.1.2018 9:50:21
...Brady, Peroutka, Karel Podporovatel Gott, Vráťa Prověrka Mynář, Viróza, Petra Olovo Buzková, Nevedu žádnou kampaň ...
Inka
  • 
31.1.2018 8:56:57
On ten výběr kandidátů nebyl vůbec šťastný. Nejenže žádná z politických stran nepostavila svého kandidáta jako silnou politickou osobnost, ale kandidáti působili stylem "mámo, mně už to na chatě s vnoučaty nebaví, co kdybych se teda přihlásil na toho prezidenta?" Všechny strany věděly 5 let, že budou volby prezidenta, ale neudělaly nic pro to, aby vybraly dobrého protikandidáta. V tomhle panoptiku tam fakt mohl být i šimpanz ze ZOO, měl by stejnou šanci.
Greta nakukujici
31.1.2018 8:56:54
Takze jedna skupina chce nekoho zasadoveho a pracoviteho. A druhe skupine imponuje nekdo, kdo lze.. ~8~

31.1.2018 6:44:24
Muzete mi prosim vysvetlit, v cem ten Milos Zeman porad tak lze? Porad to nekdo tvrdi a ja porad nevim.
[<<Předchozích 10] Příspěvky 1120 z 26 [Dalších 6 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.